#feels #alkoholizm
#feels #alkoholizm
Zaloguj się aby komentować

„Nie rozumiem tych wczasowiczów. Po co jechać na drugi koniec Polski, jak wódki można napić się w domu?” - taki mem z Janem Himilsbachem krąży po mediach społecznościowych. I rzeczywiście, wypada zadać pytanie, po co wyjeżdżać na wczasy, skoro w trakcie ich trwania się nie trzeźwieje? Picie...
Nowe fakty o ustawce politycznej lewara z Krakowa. Otóż była ona pijana w trakcie zdarzenia.
#bekazlewactwa #alkoholizm
Zaloguj się aby komentować
Szwecja ma bardzo dziwne (dla nas) przepisy dotyczące sprzedaży alkoholu. Oprócz istnienia państwowej sieci sklepów alkoholowych można czasem kupić alkohol w restauracji, barze lub hotelu. Haczyk jest taki, że nie wolno opuszczać jego obszaru (nie wyjdziesz na fajkę z butelką w ręku). Działa to do tego stopnia, że właśnie czekam aż portier w hotelu przyniesie mi piwerko, bo musi mieć pewność, że to dla mnie i z nim nigdzie nie wyjdę xD
#alkoholizm #szwecja
Te opowieści o zgłaszaniu do ichniego AA przez sprzedawcę, gdy się za często kupuje to słyszałem już w 2007 roku, jak tam byłem.
Wszystkie te absurdy i ograniczenia np. w ilości sklepów z alkoholem wynikają z alkoholowej przeszłości Szwedów z czasów gdy była biedna, a alkoholizm stanowił tam gigantyczny problem społeczny i gospodarczy.
Za to dziś modne są przeróżne alkoholowe wczasy, gdzie Szwedzi wyjeżdżają ze swojego kraju po to, żeby przez tydzień, dwa tygodnie głównie chlać do nieprzyzwoitości.
Zaloguj się aby komentować
#alkoholizm-w wersji light
Otworzyć następna Łomżunię czy postawić na półce nad kominkiem? Żartowałem, nie jestem estetą. Ale kominek mam, śmieci w nim palę.
Zaloguj się aby komentować
#gotujzhejto #alkoholizm
A zjem se frytuf i popiję Łomżą. Bo nie mam nic innego. To znaczy do popicia. Logiczne.

Zaloguj się aby komentować
Onet: "Wsiadł pan za kółko pod wpływem alkoholu. CO BYŁO W TYM NAJTRUDNIEJSZE DLA PANA?" XDDDDD
#heheszki #polska #alkoholizm #onet

@KasiaJ Fakt, że gościu prowadził po pijaku jest haniebny i zawsze, i każdy powinien być piętnowany za tego typu sytuacje. Nieważne kim jest, jest to po prostu nieodpowiedzialne i powinien odpowiadać za usiłowanie zabójstwa.
Niestety wprowadzasz manipulację, pytanie było o to co w tym czasie było dla niego trudne (w sensie w życiu i jak sobie radził z tą sytuacją), a nie to co piszesz "Wsiadł pan za kółko pod wpływem alkoholu. CO BYŁO W TYM NAJTRUDNIEJSZE DLA PANA?" XDDDDD
Abstrahując od tego, że dorabianie się na takim czynie (pisanie pamiętników i ich wydawanie) jest krótko mówiąc ch⁎⁎⁎we, tak warto by było dobrze zrozumieć pytanie które zadali , a nie szukanie poklasku jak nomen omen człowiek ze screena.
Zaloguj się aby komentować
Ile czystego spirytusu konsumujecie miesięcznie?
14 piw 5% to 0,35 L
4 wina 13% to 0,4 L
1 litr wódki to 0,4 L
U mnie wychodzi coś ok 1 L głównie wino ok 6-8 butelek miesięcznie, do tego czasem kieliszek brandy lub whisky XD
Sam nie wiem czy to dużo, 12 litrów rocznie. Piwa nie lubię pije może 2-3 w miesiącu, a mocnych alkoholi nie mam kiedy pić kilka razy w roku jest okazja w większym gronie.
#alkoholizm #pijzhejto #wodka #wino #piwo

Zaloguj się aby komentować
Zdjęcie zmobilizowanego naprutego ruskiego, który wygrażal bronią współorkom z jednej hordy.
Oryginalny podpis Tak związują zmobilizowanych, którzy piją na umór i w delirium tremens rzucają się z karabinami maszynowymi na kolegów.
Źródło jest rosyjskie i wiarygodne
NieTV
#ukraina #wojna #rosja #alkoholizm #bekazkacapow #rosja

Zaloguj się aby komentować
Cydr Kwaśno-Słodki.
#cydr #alkoholizm #pijzhejto #nocnazmiana

Zaloguj się aby komentować
BUM!
Mija właśnie druga rocznica mojej abstynencji od alkoholu.
Co się zmieniło przez ten czas? Niewiele, za to pogrążyłem się w emocjonalnym marazmie.
#alkoholizm #alkohol #przegryw

@WiejskiHuop Tomatowym ? Lato jest, a ty podobno Wiejski jesteś - kompocik jakiś może zrób c'nie ?
Jakieś porzeczki,malinki, albo wisienki np. no bo Lipa chyba już przekwitła/przekwita więc niedługo będzie lipa - ale przecież można było zbierać a może i nadal można. U mnie tegoroczny dziurawiec z wycieczki na łąki pod miastem już zasuszony (tak,wiem,jestem trochę takim panoramixem hehe
Zaloguj się aby komentować
Drin z rana jak śmietana. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#alkoholizm #pijzhejto #wakacje #grecja #kreta

Zaloguj się aby komentować
Podwójne Ouzo z Potrójnym Ouzo. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#pijzhejto #alkoholizm #grecja #ouzo #wakacje #kreta

Zaloguj się aby komentować
Znowu popełniłem ten sam karygodny błąd w życiu i kupiłem dwa piwa zamiast ośmiu.
#alkoholizm #pijzhejto #gownowpis
Zaloguj się aby komentować
Greek tiger Red (Ouzo+Sok z pomarańczy+Strawberry Limes)
#alkoholizm #wakacje #pijzhejto #grecja #kreta

Zaloguj się aby komentować
All inclusive chlanie, raj dla alkusów.
#wakacje #piwo #ouzo #alkoholizm #pijzhejto


Zaloguj się aby komentować
Na lotnisku nie mogło zabraknąć Duty Free Shop. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#alkoholizm #gin #pijzhejto #lotnisko

Zaloguj się aby komentować
Dobre to.
#pijzhejto #alkohol #alkoholizm #nocnazmiana

Zaloguj się aby komentować
chciałbym mieć dziewczynę dobrą pracę i założyć rodzinę w przyszłości. być dobrym człowiekiem, uprawiać sport, medytować cieszyć się życiem. póki co pije któryś już browar, słucham depeche mode i leżę. ugh...
#gownowpis #alkoholizm #depechemode #przegryw
Zaloguj się aby komentować
22 lipca się zbliża, 2 rocznica abstynencji od alkoholu.
2 lata totalnego, bezemocjonalnego gówna.
Dobrze, że są anony, gierki, muzyczka i kąkuter.
#przegryw #alkoholizm #alkohol

Zaloguj się aby komentować