Fajne to Sheffield, takie walczące o miano stolicy sztyletów w UK.
#UK #Sheffield


Społeczność
Dla wszytkich uzytkownikow mieszkajacych w UK
Fajne to Sheffield, takie walczące o miano stolicy sztyletów w UK.
#UK #Sheffield

Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Straszna bieda panuje u nas w UK. Nawet masło trzeba zabezpieczać bo kradną.
A mała mieścinka w Yorkshire, gdzie nie można zwalać na emigrantów. To lokalne chavsy kradną

Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Ja wiem, że upały już były w maju, ale teraz z tygodnia na tydzień jest coraz gorzej. 🥶
#uk #pogoda

Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
To teraz prostytutki z OF promują się na billboardach w mieście
#anglia #londyn #logikarozowychpaskow

Cambridge road?
Generalnie, trend postępującej degeneracji w Londynie się rozwija dobrze. Ostatnio widziałem na King's Cross w metrze bilboard, którego "punch line" było "find your new friend with benefits easier". To jest szokujące co się dzieje z przestrzenią publiczną na zachodzie, ale również w Polsce. Np. jakiś nowy polski hit ostatnio słyszałem w radio Esce, gdzie laska zachwala jaki Polska to kraj wódką i "chętnymi kobietami" płynący. Naprawdę głupio się to wszysko obserwuje, a wcale taki stary nie jestem

Zaloguj się aby komentować
Środek dnia, centrum miasta a zamaskowane szczury kradną telefon. Oczywiście, kolor skóry zupełnie przypadkowy. To na pewno są good boys
#anglia #multikulti #neuropa #dindunuffin



Zaloguj się aby komentować
Świeże info (aktualizacja z dzisiaj tj 4 lipca 2023) nt wjazdu i wyjazdu z Polski dla osób posiadających podwójne obywatelstwo oraz ich dzieci #uk #obywatelstwobrytyjskie
https://www.gov.uk/foreign-travel-advice/poland/entry-requirements

@entropy_ nowa jest aktualizacja informacji.
FYI przez ostatnie 6 miesięcy ludzie przekraczający granicę wykłócali sie ze strażnikami granicznymi, czy wypisywali mejle/wydzwaniali do ambasad/MSW skarżąc się, że nikt nie ma prawa wymagać od nich polskiego paszportu, czy pl paszportu dla ich dzieci. Więc takie zaktualizowanie informacji dla osob będących w błędzie uważam za bardzo dobre.
Zaloguj się aby komentować
Nadszedł ten dzień kiedy mój facet postanowił zacząć jeździć sam do pracy własnym autem.
W związku z tym, że posiada prawo jazdy od 8 lat, ale od czasu testu nie jeździł wcale, załatwił sobie jazdy z lokalną instruktorką. Dodatkowo jak już kupił auto (citigo, nic nadzwyczajnego) zabierałam go na "praktyki" po okolicy. Żeby nabrał wprawy. Wybraliśmy się nawet w Peak District, chociaż silnik 1.0 to średni na takie wypady. Wczoraj przejechaliśmy trasę do pracy i z powrotem, odważył się też wjechać na autostradę.
Dziś pojechał sam do pracy. Na ostatnim rondzie przed firmą facet vanem przecinał rondo, zajechał mu drogę i przetarł przód auta
#zalesie #uk
Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Kolega @Pieron nie wrzucił, a nie mogłem się powstrzymać jak tylko to zobaczyłem w sklepie.
#codziennydailystar #uk #heheszki

Zaloguj się aby komentować
Polityka i logika firmy w Wielkiej Brytanii:
1. Zatrudnij sprzątaczkę.
2. Sprzątaczka leci w c⁎⁎ja i praktycznie nic nie robi a jeśli robi to na odpierol.
3. Wysyłaj emaile z narzekaniami do ludzi "z góry", że sprzątaczka wali w c⁎⁎ja.
4. Nic nie zostało w tej sprawie zrobione.
5. Sam zacznij sprzątać gdzie nie jest to twoim obowiązkiem i nie masz za to płacone.
A ja siedzę, przyglądam się temu cyrkowi i zastanawiam się jak ten naród skolonizował spora część na świata 🤦♂️
#emigracja #uk
Social. Mówi to coś Panu? Kobieta przez sam fakt Istnienia ma dużo przywilejów. Obecnie na świecie brak kobiet objawia się tym że duża część spermiarzy jest w stanie płacić kasę za możliwość samej rozmowy z kobietą. Sprzątaczka jeśli ma romans w pracy to wątpię aby ktoś mógł jej cokolwiek zrobić donosząc na nią. Pracodawca i tak się cieszy że ona przyjdzie do prwcy bo tak to koho zatrudni?
Zaloguj się aby komentować
Siemka, czy ktoś wybiera się jutro na Polish Heritage Day (13 maj) w Gloucester ?
#uk #anglia
Zaloguj się aby komentować
15 maja (poniedzialek) miedzy 9 a 10 rano startujemy na Skafell Pike. Chetnych zapraszam do dolaczenia
#uk #gory #wycieczki
Zaloguj się aby komentować
Koronacja. I festyn oczywiscie. Kolejna dobra okazja, zeby rozbic namioty festiwalowe i rozlozyc krzeselka.

Zaloguj się aby komentować
Znowu Onet odwala propagandę jak to nam źle w UK i że upadamy i że czas umierać xD K⁎⁎wa jak czytam te wysrywy tych pseudodziennikarzy to się zastanawiam kto im za to płaci. Taki artykuł mogę napisać o każdym kraju na świecie. Żeby taka bieda była w Polsce jaką mamy rzekomo w UK to byłyby to kraj mlekiem i miodem płynący.
tydzień temu był znowuż taki durny artykuł
a dwa tygodnie temu to xD
Albo dostali jakieś zlecenie żeby obrzydzić Anglię albo serio wierzą w to co piszą
#uk
@MarianoaItaliano Dostali zlecenie na bank, ale raczej tu się nie mylą, bo raj na ziemi to już nie jest. Recesja cyrku wydawania forsy na testy i niepotrzebne zastrzyki dotknęła wszystkie kraje. My oberwaliśmy eutanazją staruszków i inflacją, ale my jesteśmy przyzwyczajeni do biedy, to nas aż tak nie boli (mimo wszystko nadal jest lepiej niż w latach 1998-2003), ale samych Brytyjczyków owszem, mogło nieco kopnąć. Puste półki to oczywiście ściema i manipulacja, w UK nadal jest 2x lepiej niż w Polsce, ale kiedyś było 5x lepiej...
Zaloguj się aby komentować