Lubię pójść sobie w górki w taką niepewną pogodę i to kiedy okazuje się, że wbiłam idealnie w okno pogodowe
#anglia #peakdistrict #gory




Społeczność
Dla wszytkich uzytkownikow mieszkajacych w UK
Lubię pójść sobie w górki w taką niepewną pogodę i to kiedy okazuje się, że wbiłam idealnie w okno pogodowe
#anglia #peakdistrict #gory



Zaloguj się aby komentować
Pare osób prosiło więc daje znać.
22 Czerwca (czwartek) wybieramy się na Cadwell Park na trackday.
Jest to genialny tor zwany często przez ludzi "małym nurburgringiem" - tor ma około 2:00 min czasu przejazdu, ale jest bardzo intensywny, pełno zmian wysokości, ciekawych szybkich i technicznych zakrętów + do tego jest świetnie położony i większość toru fajnie widać z górki która jest strategicznie rozmieszczona że można sobie na piknik z rodzinką przyjechać i pooglądać.
Póki co jadę ja, jeszcze jeden mirek w 130i oraz jeden znajomy z którym już byłem na torze w #mx5
Link do eventu:
https://javelintrackdays.co.uk/trackdays/CPD220623
Zapraszam serdecznie motomaniacy z #uk
#samochody #motoryzacja #motorsport #tuning #bmw

Zaloguj się aby komentować
No to można zaczynać długi weeekend. Było latanie po pracy, teraz trochę dłubania. Oby jutro była pogoda ( ͡ʘ ͜ʖ ͡ʘ) #uk #szybowce

Zaloguj się aby komentować
Hej Hejterzy, czy znacie lub wspolpracujecie z firmami, ktore sa w #uk i zajmuja sie tworzeniem modeli w Power BI? Mowa tu o przetwarzaniu Management Information z roznych kierunkow w naszej organizacji na przyjemniejszy dla oka format. Dodatkowym bonusem byloby gdyby firma umiala w Power Automate i mogla poduczyc ludzi nt zautomatyzowania tego procesu i zmniejszenia wymaganych nakladow pracy.
Jesli sami pracujecie w takich firmach dajcie znac bo jest szansa na nawiazanie fajnej wspolpracy z duza firma rzadowa. Warunek jest tylko taki, ze firma musi byc legitna i zarejestrowana w UK, bylby to potencjalnie duzy kontrakt wiec wolalbym firme z wiecej niz jednym geekiem na pokladzie plus firme, ktora bylaby dostepna lokalnie zeby jak cos przyjechac i przeprowadzic potencjalne szkolenie w uzytkowaniu modelu.
Zaloguj się aby komentować
#samolociara była dzisiaj na rozmowie o pracę - a gdzie, to podpowiedź na zdj ( ͡° ͜ʖ ͡°)
W obecnej firmie byłoby mi dobrze, gdyby nie to, że płaca jest niestety słaba, zwyczajnie się w niej nie rozwijam oraz pracuję w dziale safety, a nie w tym, co mnie interesuje. Wewnętrzne przenosiny nie wchodzą w grę, bo żeby pracować na stanowisku, jakim bym chciała, to musiałabym się przenieść do Niemiec ¯(ツ)/¯
Odp ma być z końcem przyszłego tyg, lub na początku kolejnego. Raczej się nie nastawiam, że się uda, kandydatów jest mnóstwo na tylko 2 wakaty (w tym jeden fixed term, który mnie nie interesuje).
Jak się uda to spoko, a jak nie, to nie będzie źle - przynajmniej zostanę w swojej wygodnej, bezstresowej pracy, z fajnym zespołem i managerem do rany przyłóż ^^
#lotnictwo #praca #uk #anglia #rekrutacja


Zaloguj się aby komentować
Przy okazji zwiedzania Dorset polecam podjechać do opuszczonej w 1943 roku, na potrzeby wojska, wioski Tyneham (BH20 5NY). Dopiero w latach 80 ponownie pozwolono otworzyć ten teren dla zwykłego zjadacza chleba. W latach 2000 wolontariusze rozpoczęli rewitalizację wioski. Można pooglądać zdjęcia rodzin, które tu mieszkały przed '43. Jednak przed przyjazdem polecam sprawdzić czy teren jest otwarty, ponieważ w większość dni są prowadzone szkolenia wojskowe.
Polecam też spacer nad wybrzeże, można zrobić fajne kółko w ok 1.5-2 godziny.
#uk #anglia #zwiedzanie



Zaloguj się aby komentować
Fajna ta sobota, do 15 oglądałam czołgi, a później spacer po wybrzeżu:)
#uk #anglia


Zaloguj się aby komentować
Poranna kawa z formułką (° ͜ʖ °) #uk #motoryzacja #formulae

Zaloguj się aby komentować
W przerwie od pisania pracy licencjackiej (trzymajcie kciuki proszę, bym zdążyła oddać w terminie!), #samolociara dodaje szybko wpis:
Gratka dla mieszkających w #uk #anglia i interesujących się #lotnictwo #samoloty - właśnie odbywa się #rekrutacja na kontrolera ruchu lotniczego! Jak się tylko wyrobię ze swoim licencjatem, to sama chętnie spróbuję swoich sił i zaaplikuję (⌐ ͡■ ͜ʖ ͡■)
Szczegóły pod linkiem:
Ktoś z Was zaaplikuje? (。◕‿‿◕。)
PS. To kopiuj-wklej wpisu z konkurencyjnego portalu, więc nie mam pojęcia, czy tagi tu działają na podobnej zasadzie

Zaloguj się aby komentować
Dzień dobry #uk #londyn
Zapraszam na pierwsze wiosenne #hejtopiwolondyn
Data: Piątek 14.04.2023
Miejscówka: The Barrowboy & Banker, 6-8 Borough High St, London SE1 9QQ (London Bridge to najbliższa stacja)
Godzina: 18:00
Stronka: https://www.barrowboy-and-banker.co.uk/
Pogoda: 12°, light rain showers and a gentle breeze
Zakres cenowy: ££
Opinia google: 4.1 na 2,934 ocen
Rezerwacja:
1. Stolik na 8 osób
2. Rezerwacja na Kat
Zapraszam serdecznie wszystkich! Taguje niektórych
@Slawkus_86 @poetanawygnaniu @Ag90 @deptacz_gnoju @pampuszek @Budo @mccrash @maybe @kavel @Gollumus_Maximmus @chemik_kieszyk @majkkali @arkadiuszl4g @Khalimowski @Pojedynczy @tptak @andrzejpralka @Pieron @sorek oraz @Senior_Mordino na wirtualnego browara

Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
W poniedziałek złożyłam wypowiedzenie w pracy. Czuje się dobrze człowiek. Ale 4 tygodnie muszę jeszcze przetrwać.
W połowie lutego dowiedziałam się, że mój menadżer odchodzi początkiem marca. Serce mi zamarło, bo już wiedziałam jaki burdel będzie po jego odejściu. Tego samego dnia, albo dzień później odezwał się do mnie rekruter i w sumie "dawaj, co tam masz za ofertę".
Okazało się, że firma potrzebuje kogoś z dokładnie moim wykształceniem w czymś, w co chcę pójść, za więcej kasy, z rocznym bonusem i nawet bliżej mieszkania.
I kto zaczyna nową pracę w połowie czerwca? Ja. I kto bierze ponad miesiąc wolnego pomiędzy? Ja. Kto zrobi sobie wakacje życia? Ja.
Pijcie ze mną kompot.
#uk #anglia #nowyrokstaraja

Zaloguj się aby komentować

Zaloguj się aby komentować
Hej hejterzy robie remortgage bez pośredników z Halifaxem i mam teraz do czynienia z ich prawnikami, chca sprawdzic moja tozsamosc. Otoz po zeskanowaniu dokumentow wyslali mi maila jak ten poniżej, czy ktos z Was tez musial certyfikować kopie dokumentow w przeszlosci? Przy oryginalnym kredycie w sumie wszystko robil pewnie moj prawnik, gdzie teraz takowego nie mam... troche chujoza bo liczyłem że oszczędzę na prowizji do brokera jak to sam zrobie, a wychodzi ze teraz musze zaplacic za jakiegos notariusza zeby mi poswiadczyl o prawdziwosci dokumentu

Osobiście nie musiałam, ale w pracy non stop poświadczamy kopie. Ostatnio wszyscy sie za to wzięli, nie wiem czy dużo fałszywych dokumentów jest w obiegu czy jakieś fraud law weszło. High Street solicitor nie powinien zedrzeć z Ciebie skóry, kiedyś takie coś kosztowało £20-30, możliwe, że teraz więcej.
Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Hejka inżyniery (i nie tylko) należycie do jakiegoś union? Właśnie myślę nad dołączeniem, ale lista możliwości jest długa więc chciałabym usłyszeć od was na co zwrócić uwagę przed dołączeniem.
Głównie interesują mnie te w engineering/science, ale posłucham też o innych.
#uk #anglia
Zaloguj się aby komentować
Hej ludziska z tagow #uk #anglia czy ktos bylby zainteresowany kupnem kompa z mojej firmy? Z info na stronie wychodzi, ze jest to wersja nigdy nie wyjeta z pudelka, choc oczywiscie przed zakupem mialbym prawo to sprawdzic dokladnie, jednak warto przyjac ze urzadzenie bylo w jakiejs formie uzywane. Koszt to £530 do negocjacji. Dajcie znaka jesli by Was to zainteresowalo, jesli chodzi o transport jestem w UK wiec mozna sie umowic albo na wysylke albo na odbior osobisty z Oxfordshire.
Dostepne sa jeszcze z lepszych urzadzen lapki takie jak:
Mac Book Air z 2020 A2179 13” 16GB RAM 256GB SSD za £530 do negocjacji
Mac Book Air z 2015 1466 13” 8GB RAM 256GB SSD za £330 do negocjacji
Dell E 7390 2in1 i7-8660U @1.90GHz 16GB DDR3 256GB SSD za £330 do negocjacji
Dell E 7490 i7-8660U @1.90GHz 16GB DDR4 256GB SSD za £330 do negocjacji
Te wymienione poza Surface nie maja niczego o tym ze sa w oryginalnym pudelku, wiec zdecydowanie sa to urzadzenia uzywane choc nie wiem w jakim stopniu.
Byc moze ktos potrzebuje drugiego kompa jako zapasowke lub dla dzieciaka, jesli tak walcie smialo w komentarzach.

Zaloguj się aby komentować