
Społeczność
Nocna Zmiana
Pracujesz po nocach? Nie możesz spać? Kochasz noc, mrok i ciemność? Dołącz do społeczności aktywnej nocą, taguj wpisy #nocnazmiana

Społeczność
Pracujesz po nocach? Nie możesz spać? Kochasz noc, mrok i ciemność? Dołącz do społeczności aktywnej nocą, taguj wpisy #nocnazmiana
Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Już w drodze do domku. Pociąg opóźniony o 25 minut, ale nie szkodzi. Ważne, że wracam do siebie. Włochy są piękne, było super. Już są plany, że w przyszłym roku też jedziemy. Na tapecie jest Toskania, Rzym oraz Sycylia. Zobaczymy ostatecznie gdzie nas poniesie. Ale tymczasem dobranoc. Idę w kimę w pociągu. Gdy wypocznę, to wrzucę relację z wycieczki.
A taki miałyśmy ostatni rzut okiem na góry przed odlotem z Bergamo.
#wlochy #podroze #podrozujzhejto #nocnazmiana

Zaloguj się aby komentować
Witam i o zdrowie pytam( ͡~ ͜ʖ ͡°)
#nocnazmiana #piwo #pijzhejto

Zaloguj się aby komentować
Kurde, jasna ta noc.
#noc #nocnazmiana #biwakowanie

Zaloguj się aby komentować
Ehh kiedys tak ogladalismy #apod y od @Oczk z @vredo i @UmytaPacha .
#wspomnienia #gownowpis #gdziejestpaszka #porwanie


Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Nie śpimy, zwiedzamy
#nocnazmiana #weekend
Zaloguj się aby komentować
#nocnazmiana
Nie śpimy, słuchamy
Zaloguj się aby komentować
#nocnazmiana
Nie spać, zwiedzać
Zaloguj się aby komentować
#nocnazmiana
Tego....., pozdrawiam.
Zaloguj się aby komentować
Cześć #nocnazmiana
Nie chcę tu być ale jakiś j⁎⁎⁎ny wirus się przypałętał i nie mogę spać bo:
Łeb napieprza
Ciężko się oddycha
Drgawki od gorączki.
Rano będe musiał ogarnąć swoje pierwsze w życiu L4. Serio, nigdy nie potrzebowałem.
@KUROT płaska łyżeczka sody oczyszczonej na szklankę wody. Płukanka nawet na 1-2 łyki, po 2-3 razy dziennie. Po pierwszym płukaniu zaraz jest lepiej, następnego dnia ból powinien być w mocnym odwrocie.
Piguły "na ból gardła" zawierają głównie lidokainę albo inny środek znieczulający. Niby działa, ale pozornie.
Zaloguj się aby komentować
Dzisiaj w takiej bluzie siedze. Bigosik buzuje w jelitach ehh 6h10 do fjrantu.
#gownowpis #tagowanietomojapasja


Zaloguj się aby komentować
Cotam #nocnazmiana, zyjeta? Ale jestem dzisiaj wyjebany a jeszcze 7 godzin trzeba siedziec eh.
#gownowpis #tagowanietomojapasja

Zaloguj się aby komentować
Ale ktos szamy narobil 🙃nawpierdalam sie tak jak lubie; domowym, do syta, za darmo i bez zmywania.
#nocnazmiana #gownowpis


@ErwinoRommelo miałem taki szybkowar, na nim stawiałem pierwsze kroki w bimbrownictwie :p
Zrobiłem sobie prosty wieszak na szklany deflegmator i szklana chłodnice, zawiesiłem na szafce nad kuchenka i sprawdzałem czy bimbrownictwo to w ogóle zajęcie dla mnie.
Okazało się, że tak, więc szybko graty zmieniłem na turecki szybkowar i miedziany deflegmator, a później całość zmieniłem na 30l baniak z kwasówki na elektryczna grzałkę :)
Ale porzuciłem to hobby i wszystko sprzedałem w pizdu
Zaloguj się aby komentować
Pies stwierdził, że nie wytrzyma do rana i musimy iść na zrzut. Wróciliśmy- on śpi, a mi się już nie chce... więc czekając na rozpoczęcie pracy pogram w Baldura chociaż...
#nocnazmiana
Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
#bezsennosc
Znowu to samo. Nie mogę spać.
Najlepsze jest to, że mnie to denerwuje, że nie mogę spać, więc nie zasypiam bo denerwuje się, że nie zasypiam.
Policytujmy się, bo też nie mogę
Położyłem się o 16 albo 17 "na godzinkę", wstałem o 21. Pożarłem, posiedziałem i w kimę, bo o 5:30 pobudka.
Ciągle jednak zbyt ciepło, zbyt niewygodnie, zbyt mało chce mi się spać, zbyt zawalony nos. No i siedzę teraz tu, żeby zaraz znowu leżeć dwie godziny, w końcu zasnąć i obudzić się mniej wyspanym niż jakbym w ogóle nie spał
Ok. 21:30 weź melatoninę, odłóż telefon/tablet/laptop i połóż się do łóżka. Myśl o spokojnych rzeczach, np. pływaniu w basenie, ewentualnie wymyśl sobie film akcji z Twoją osobą w roli głównej. Oddychaj równomiernie, najlepiej głębokie wdechy; jeśli nie możesz skupić myśli na pływaniu lub filmie, skup je na oddychaniu. Jeśli myśli pójdą w inną stronę, wróć do skupienia się na oddychaniu. Powtarzaj aż zadziała.
Polecam chodzenie spać około godziny 22, nie później. Wstajemy koło 6 lub 7, nie drzemiemy w ciągu dnia. Biologiczny zegar w końcu się wyreguluje.
Zaloguj się aby komentować