#krakow #obiad
Gdzie w Krakowie w centrum na tani obiad?

Społeczność
#krakow #obiad
Gdzie w Krakowie w centrum na tani obiad?
Zaloguj się aby komentować
Dzięki Panowie @kkdawid @exprenpn @bade @DOgi za wspólne #hejtopiwo w #krakow, a zwłaszcza za szczegółowy i obszerny przegląd krakowskich lokali. Wasza wiedza na temat tutejszych miejscówek niewątpliwie przyda się podczas planowania kolejnych wypadów.
Mam nadzieję, że wszyscy już szczęśliwie dotarli do domów
Do następnego!
Zaloguj się aby komentować
idę zrobić fikołka na rynku #krakow
Zaloguj się aby komentować
FINAL REMINDER dla wszystkich chętnych na dzisiejsze #hejtopiwo w #krakow.
Termin: dzisiaj, godzina 20:00
Lokalizacja: PUB Propaganda (ul. Miodowa 20)
Wołam chętnych:
@kkk1337 @Zjedzon @C-Boolion @karol-marksinski @SuperMarian
@merykson @Alone @GetSome @bade @exprenpn @kkdawid
@Lola_ @cronox @dev @AM0k_music @DOgi
Widzimy się na miejscu!

Zaloguj się aby komentować
#krakow #bekazprawactwa #konfederacja #szury
chłop za⁎⁎⁎ał choinkę z sądu. zniszczył menie i jeszcze zanieczyścił nieruchomość.
i c⁎⁎ja mu zrobią
Zaloguj się aby komentować
#hejtopiwo #hejtopiwokrakow #krakow #krakowpiwo
No pijemy sobie. Nic się nie dzieje. Nie wrócę późno.

Zaloguj się aby komentować
Wybiera się ktoś jutro na dzień otwarty schroniska pogłaskać samotne kotki, a może nawet jakiegoś adoptować? Ja bym wziął ale mam już dwa xD
Zaloguj się aby komentować
#krakow #shisha
Gdzie w Krakowie można obecnie wypaść na Shishe i jakie są teraz ceny po inflacyjne? Coś polecacie?
Zaloguj się aby komentować
To troszkę wykopowa tradycja, ale myślę, że warto ją przenieść na @hejto
Dziś (czyli w piątek, 27.01.2023 o 19:00) zapraszam na #pijzhejto <- w wersji stacjonarnej w #krakow . Chciałbym zainicjować tradycję wychodzenia na #piwo IRL w Krakowie w ramach wydarzenia o nazwie #krakowpiwo .
Miejsce spotkania to plac bankomatowy na Placu Nowym (przy Okrąglaku z zapiekankami itp.) w miejscu zaznaczonym na mapce. Tam się policzymy i ruszymy do miejsca docelowego.
Jak wygląda takie piwo? Będziemy sobie siedzieć i rozmawiać, albo cichutko delektować się napojami. Plakietki z nickami nie są potrzebne ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Może pojawić się parę osób z Wykopu, ale są naprawdę spoko ;d
Nie spodziewam się zbyt dużej frekwencji, więc będzie okazja pogadać, być może pograć w planszówki itp.
A więc w ░d░z░i░ś░ spotykamy się o 19:00. Proszę być na czas, bo potem będzie trudno się odnaleźć.
.
Zapraszam ʕ•ᴥ•ʔ
≋ ≋ ≋ ≋ ≋ PLAC NOWY ≋ ≋ ≋ ≋ ≋ ≋
PLAC BANKOMATOWY ≋ KAZIMIERZ
#krakow #krakowpiwo #piwo #hejtoparty

Zaloguj się aby komentować
Jest gdzieś w Krakowie jakaś siłownia lub inna hala gdzie dostępne są worki treningowe w okolicach grzegórzeckiego/mogilskiego? WIem że są na siłowniach, ale zazwyczaj nikt nie korzysta i ktoś ćwiczy tam tak że ciężko użyć xD Fitnes platinium XXL może? Na multisport
Zaloguj się aby komentować
#krakow #fanatyk #teatr #wykop #wedkarstwo #kuktura

@CoryTrevor interpretator/inscenizator doszukał się po prostu drugiego dna w tych heheszkach. co w tym złego? "Dzień świra" dla jednego też może być komedią o szurniętym nauczycielu, a przecież tam jest tyle warstw...
@tegie no właśnie może nawet i bym poszedł, ale w mojej sytuacji życiowej to muszę szukać raczej spektakli dla dzieci od lat 3-7 ;)
Zaloguj się aby komentować
Gdzie kupię tańszy zamiennik Jagermaistera inny niż Mumelmman z Aldi?
#krakow
Zaloguj się aby komentować
Ponieważ kilka osób pytało, potwierdzam, że widzimy się na #hejtopiwo w #krakow w najbliższą sobotę (28.01) o godzinie 20. Zaczynamy w PUB Propaganda (ul. Miodowa 20, przystanek tramwajowy Stradom) z możliwością dalszej eksploracji kazimierskich knajpek tudzież spożywania zapieksów z Okrąglaka.
Standardowo wołam chętnych:
@kkk1337 @Zjedzon @C-Boolion @karol-marksinski @SuperMarian
@merykson @Alone @GetSome @bade @exprenpn @kkdawid
@Lola_ @cronox @dev @AM0k_music
Wybaczcie, jeśli kogoś pominąłem
Do zobaczenia!

Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Czy jest w #krakow jakis dobrze oświetlony parking (najlepiej jeszcze żeby był zadaszony), gdzie można by było obejrzeć auto przed zakupem po zmroku?
Zaloguj się aby komentować
Kanał Wantucha na YT to dobry lolcontent. W jednym miejscu wymieszana promocja pracy radnego, prezentacje jego wynalazków oraz reklama nielegalnego portalu hazardowego.
https://www.youtube.com/watch?v=ZScwLxSPRPs
#krakow
Zaloguj się aby komentować
Kiedy nawet wyprawa do lidla wygląda tak, jakby zza rogu miał wyskoczyć ktoś z maczetą
#krakow #heheszki

Zaloguj się aby komentować
Bilet jednorazowy MPK, jeżeli ktoś jedzie spoza miasta kosztuje 6zl. Jadąc w dwie osoby trzeba wydać 24zl za bilet tam i z powrotem. Przecież za 24zl to mam ponad 3 litry paliwa i przejadę na tym spokojnie 50km xD nigdy więcej autobusów. Pogięło ich z tymi cenami
#krakow
Zaloguj się aby komentować
Kiedyś podczas deszczu zrobione gofrownicą zdjęcia #krakow


Zaloguj się aby komentować

W stolicy Małopolski ma powstać zupełnie nowa dzielnica, w której zamieszkać ma nawet 100 tysięcy osób. Według planów krakowskiego magistratu będą w niej mogły powstać liczne wieżowce o wysokości do 150 metrów. Jest już gotowy projekt zagospodarowania tego obszaru.
#krakow