Skarpety nieprzemakalne do biegania
Ponieważ spadło trochę śniegu to może kogoś zainteresuje temat skarpet nieprzemakalnych do biegania. Nie mam nic wspólnego z producentami, dzielę się tylko doświadczeniem
Od trzech sezonów używam dwóch firm: Dexshell i Guto. Ponieważ mam wąskie stopy, to lepiej mi leżą Dexshelle. Guto są dla mnie trochę za szerokie przez co rzadziej w nich biegam, ale za to używam ich do zimowych spacerów i tu się jak najbardziej sprawdzają bo są wysokie i ciepłe.
W obu modelach czuć ten efekt nieprzemakalności i ochrony przed zimnem. Dwugodzinne wybiegania po śniegu są w pełnym komforcie dla stóp. Kiedy but wpada w kałużę czuć tylko przez chwilę...












