
Polski elektryk z Jaworzna. 4,5 mld zł z KPO i kontrowersyjny partner z Tajwanu
Pierwszy krajowy samochód elektryczny ma wyjechać na polskie ulice już w 2029 roku, a następnie trafić na rynki europejskie. Za przedsięwzięciem stoją ElectroMobility Poland, dofinansowanie z Krajowego Planu Odbudowy w wysokości 4,5 mld zł oraz Foxconn - tajwański gigant słynący też z...


















