05.06.2026 –
34 Buchstaben im 6 Wörtern
05.06.2026 –
34 Buchstaben im 6 Wörtern
Zaloguj się aby komentować
05.06.2026 –
37 lettere in 7 parole
Zaloguj się aby komentować
No i zdech ten durny farelek po mniej niż pół roku używania
#airfryer
Pytanie do ludzi, którzy to mają: też się wam podnosi temperatura w kuchni jak używacie?
Zaloguj się aby komentować
Rezultaty popołudniowych maziaji.
Weszły dwie podstawki oszczepników - po 3 figurki każda. Malowanie idzie mi coraz lepiej i mam z niego dużo frajdy. No i są to godziny w których nie zerkam co i rusz do telefonu - ożywcze.
Tym samym pomalowałem już wszystkich harcowników i jedną podstawkę wojowników, druhtiz rośnie w siłę!
Muszę zacząć malować tarcze i je wklejać bo potem się okaże, że jest 50 sztuk do pomalowania i mi się odechce XD
#malowaniefigurek #basicimpetus #grybezpradu #bitewniaki




Zaloguj się aby komentować
Dzień dobry się z Państwem,
W nawiązaniu do tego wpisu kolegi @Rozpierpapierduchacz miło mi poinformować, że Lamy Sudio można na Zalando Lounge nabyć za 115 cebulionów, co jest ceną co najmniej za⁎⁎⁎⁎stą.
#piorawieczne #lamy #lamystudio

Zaloguj się aby komentować
Sprzedam:
ALD War and Peace 3 - 20?/30ml 900zl
Duftkumpels Habana Cocoa Essenca - 9/10ml 620zl
Ex nihilo The Hedonist Extrait - 70?/100ml - 950zl stan oznaczony linia
Wszystkie z boxem.
Inpost w cenie.
#perfumy #sprzedam

Zaloguj się aby komentować
No tak, c⁎⁎j mi w d⁎⁎ę.
Wiedziałem, że w kinie zdzierają na popcornie więc wziąłem najmniejszy możliwy byle zaspokoić narzekanie młodego.
2.3 litra (jakieś 40g ziarna) kosztowało mnie 31.90zł
Mlody, marudzący od samego rana, że chce popcorn, zjadł JEDNO ziarenko.
Już nawet moja żona popiera moje zabieranie plecaka do kina (w sumie to ja to wytrzymam te 2h bez opychania się, ale dla mojej żony to nieodłączna część rozrywki - a ja zawsze dojadalem bo szkoda zmarnować xD)
#zalesie #scam #kino

Zaloguj się aby komentować
Dzisiaj w #encyklopediapiorwiecznych wracamy do dojczland dojczland uber ales, bo bez tego jakby europejska scena piórowa praktycznie nie istnieje. Tak samo, jak bez Lamy nie istnieje większość kolekcji, a sporo osób swojej przygody z piórami po prostu by nie zaczęło, albo bardzo szybko skończyło. Historia marki Jest rok 1930. Jegomość o imieniu C. Josef Lamy do tej pory harował jako manager eksportowy w Parkerze. I w pewnym momencie stwierdził - nie, u siebie rób jak u siebie, a u obcego na odpierdol. Tak przynajmniej zgaduję. Zgaduję też, że na odpierdol robić nie lubił, bo założył sobie w Heidelbergu fabrykę: Orthos...
Uwaga, mogą być problemy z dostępnością moderacji w weekend
#owcaspam

Zaloguj się aby komentować
Atrament na dziś:
Edelstein Apatite
Jak już się drogie dzieci nauczyliśmy, Edelstein jest brandem Pelikana, który sprzedaje ich atramenty premium. Jak się też nauczyliśmy, mają specjalną serię "Ink of the year" w której wypuszczają jeden kolor rocznie. W 2022 był to właśnie Apatite.
Inspirowany kamulcem (jak wszystkie z tej serii), konkretnie apatytem, ma turkusowy/morski(?) kolor. Taki zielony z dolewką niebieskiego w każdym razie. Fiolkę Edelsteina też już wszyscy znamy, nic się w tej kwestii nie zmieniło, niemniej zdjęcie wrzucę.
Pierwszy atrament Edelsteina który kupiłem, od samego początku dzielnie zasiada w Pelikanie M200, a przez jakiś czas swoje miejsce znalazł też w Pineiderze Avatar Abalone Green. Pasował świetnie, ale Pilot Iroshizuku ku-jaku też pasuje świetnie, więc Pelikan został w Pelikanie.
Cena: 89 zł/50ml
Tyle ode mnie!
#piorawieczne




@DEATH_INTJ woda XD
Jak zasycha, znaczy że nie trzyma, tu już się nic wiele nie zrobi. Maks co możesz zrobić, to dołożyć wody z zewnątrz, albo wymienić atrament na jakiś inny. Ale jak skuwka nie trzyma, to czarów nie ma niestety. Kropla wody na stalówkę może uratować sytuacje doraźnie, ale nic w ogólnym rozrachunku nie zmieni
Zaloguj się aby komentować
13 900 + 450 = 14 350
Intensywny to był weekend, a może nawet tydzień ;P
W poniedziałek po niedzielnym SUPowaniu skoczyłem oddać krew.
Prywatny licznik = 16,2 L
#oceankrwi #krwiodawstwo #barylkakrwi #zuchpostuje
#oceankrwi #krwiodawstwo #barylkakrwi
Wpis dodany za pomocą hejtostats.pl . @Marvin certified! #statsbymarvin

Zaloguj się aby komentować
#kolej #pociagi #pkp
Z racji tego, że jutro święto a w święta i dni wolne od pracy nie udzielam się na hejto, to dziś kolejna wrzutka z cyklu #niecodziennydworzec Zabieram Was do Kalet w woj. śląskim. Stacja kolejowa w Kaletach została otwarta w 1884 roku, początkowo pod niemiecką nazwą Stahlhammer. Jako węzeł kolejowy zyskała na znaczeniu w latach 20. XX wieku, dzięki budowie strategicznej magistrali węglowej.
Kolejna stacja z którą mam związane wspomnienie. Jakoś w okolicach 2002 (pamiętam, bo było to krótko po maturze) jechałem przez Kalety bodajże do Katowic i o mały włos mój bagaż pojechałby do celu, a ja zostałbym sobie w Kaletach. Był wczesny ranek, niedziela i mało ludzi w pociągu. Wysiadała starsza pani z rowerem i siatami. Chciałem pomóc, więc zaproponowałem wystawienie roweru na peron. Wysiadłem z rowerem, pani zaczęła dziękować za pomoc, coś tam opowiadać a ja usłyszałem gwizd i zamykające się drzwi. Na szczęście machnąłem ręką i drzwi ponownie się otworzyły. Uff... mało brakowało a mój plecak jechałby dalej sam.
Źródło: Ogólnopolska Baza Kolejowa
Data: 2005
Autor: Zbigniew Chromik

Zaloguj się aby komentować
Niektórzy mi mówią
Ej ty, Felek, weź no se posłuchaj czegoś innego niż w kółko ten Niezwyciężony, ile można?
I wiecie co? Namówili mnie.
Drugi raz słucham "The Invincible by Stanislał Lem"
Niesamowita historia, polecam każdemu.
#niezwyciezony #lem #audiobook #ksiazki

Zaloguj się aby komentować
No to poprawili xD
Znowu pojawiają się powiadomienia widmo, a tak wolno 6 rano dawno nie było.
Strach pomyśleć co będzie jak 10 osob na raz zacznie przeglądać
#hejto
Zaloguj się aby komentować
#dobranoc #muzyka
Zaloguj się aby komentować
Ej a znacie legendę o białym serze?
#hejto #heheszki

Zaloguj się aby komentować
A co to jest za guwno? Ja chce moje rogale
#hejto #afera

Zaloguj się aby komentować
Sprzedam An najwa x elkhaldi Arctic Spectrum 10-11/15ml 600zł z wysyłką! Na spodzie flakonu nic nie ma.
#sprzedam
#perfumy




Zaloguj się aby komentować

PKP Intercity odebrało ostatnie z 50 wagonów COMBO modernizowanych przez FPS Cegielski. Wszystkie pojazdy pojawią się w wakacyjnym rozkładzie przewoźnika.
#kolej #pkpintercity Osobiście - mój ulubiony typ wagonów, od kiedy wstawili vending jest mega!
#kolej #pociagi #pkp
Dziś w cyklu #niecodziennydworzec udajemy się do Miasta Świętej Wieży czyli Częstochowy. Dworzec na zdjęciu to Częstochowa Stradom. Jest to druga co do wielkości stacja kolejowa Częstochowy i dworzec kategorii "A". Budynek został zbudowany w roku 1911 a przebudowa holu nastąpiła w 1991 tuż przed Światowymi Dniami Młodzieży. PKP stale modernizuje dworzec, stawia wiaty i dokonuje mniejszych remontów.
Na dworcu tym byłem wielokrotnie, a ostatni raz w minioną sobotę
Źródło zdjęcia: Ogólnopolska Baza Kolejowa
Data: 2012
Autor: Przemysław Król

Zaloguj się aby komentować