GucciSlav★Fanatykw Hydepark2024-11-11T16:37:12+01:00105Próbowałem wyłączyć i włączyć ponownie, ale nie pomaga. Jakieś rady? #kiciochpyta10537Udostępnij
lagun2024-11-11T16:41:37+01:004Kurde mam takiego hapeka, wpisz w konsoli powercfg hibernate -off i powinno pomóc
Czokowoko2024-11-11T18:43:44+01:002@koszotorobur i oczywiście Linux zamiast windowsa żeby dać lapkowi nowe życie hehehe
plemnik_w_piwie2024-11-11T16:43:20+01:0011@GucciSlav wygląda jak z bajki od Tima Burtona. Klimatyczny, pójdzie drogo
CzosnkowySmok★2024-11-11T16:48:22+01:002@GucciSlav swoją drogą wytrzymały skurczybyk, pięknie go pogięło. Jakbyś sam chciał tak zrobić to nigdy by się nie udało ( ͡° ͜ʖ ͡°)
koszotorobur2024-11-11T16:56:43+01:002@ali7200 - najpierw do wody a później do ryżu - by miał co wyciągać
HolQ2024-11-11T18:41:49+01:001@koszotorobur do krochmalu. Łatwiej wyprostować będzie i kształt zostanie xD
wiatraczeg2024-11-11T16:57:55+01:002Sztuka nowoczesna pt.: "Człowiek kontra roboty"wyszła z pod rąk znanego artysty Sebastiana Gałeckiego. Poważaną osobę w internetowym świecie bohemy.
Pan_Buk2024-11-11T17:13:07+01:008@GucciSlav O matko, a coś ty zrobił? Chciałeś skompresować pliki czy co?
BoJaProszePaniMamTuPrimaSorta2024-11-11T18:23:21+01:001@GucciSlav sfc /scannow spróbuj. Zawsze to na ich forum polecają
Niepowtarzalny22024-11-11T18:58:18+01:005To może być cokolwiek, napisz więcej co to za sprzęt, podaj listę zainstalowanych programów i system
Hi-cube★2024-11-11T18:59:00+01:002@GucciSlav jak ci przycisk z klawiatury wyskakuje to podwaz te zaczepy kawałkiem papieru i będzie spoko
Astro2024-11-11T19:25:31+01:003@GucciSlav wystaw na allegro. „Jak nowy ale nie mam jak sprawdzić czy działa.”
entropy_★2024-11-11T20:07:32+01:004 Jakieś rady? @GucciSlav ja bym zaczął od nie jeżdżenia po nim wózkiem widłowym xD
Pantokrator2024-11-11T20:11:08+01:005Plusy: piękny, nowoczesny, nieszablonowy design. Odejście od sztampowych rozwiązań na rzecz przestrzennej i sensorycznej rewolucji. Minusy: nie działa.
PanNiepoprawny★2024-11-11T21:30:20+01:000Włóż do zamrażalnika na noc w woreczku foliowym i rano wyślij do serwiwu z informacją, że nei wiesz co się stało ( ͡° ͜ʖ ͡°)