Było już o nazwach, to teraz poruszmy kwestię awatarów.
Czemu ustawiłeś sobie właśnie taki obrazek na Hejto jako profilowy?
#hydepark #hejto

Było już o nazwach, to teraz poruszmy kwestię awatarów.
Czemu ustawiłeś sobie właśnie taki obrazek na Hejto jako profilowy?
#hydepark #hejto

@AlvaroSoler em, przypadkiem natrafiłem na zdjęcie bojowonastawionejowcy na Reddicie w wątku poświęconym zatopieniu rosyjskiego statku w starciu z rumuńskim statkiem przewożącym owce
https://www.reddit.com/r/europe/comments/681kyz/battle_of_bosphorus_tactical_romanian_navy_sheep/
Mam podkrążone oczy i wpieprzam śmieciowe żarcie.
Poza tym jestem stary i zapomniany tak jak ten mem .
Zaloguj się aby komentować