WatluszPierwszy2026-06-03T09:50:18+02:007@PanNiepoprawny kolejny Tomeczek wszedł do najlepszej grupy wiekowej na hejtopeel. Gratulacje i sto lat w szczęściu.
mannoroth2026-06-03T10:15:02+02:001@PanNiepoprawny rok jak miesiąc, miesiąc jak dzień... będzie coraz szybciej!
zachlapany_szczypior2026-06-03T10:50:08+02:006@Fafalala porządny klocek w tym wieku to nie lada szczęście.
Spider2026-06-03T10:24:20+02:008Mmm 86' dobry rocznik Master of puppets Mety ujrzało swiatło dzienne. Brzdękk! Za solenizanta - pije jagermajstera.
30ohm2026-06-03T14:02:50+02:008@PanNiepoprawny rocznik czarnobyla ma 40 lat? O Boże, o k⁎⁎wa idą po mnie
jedzczarnekoty2026-06-03T14:42:12+02:005@PanNiepoprawny standardowe pytania, czy trzyma pan jeszcze mocz?
SciBearMonky2026-06-03T20:14:11+02:001Twój rocznik ma dopiero 30 kilka lat mordo. Zdrowia i czystej energii