Jak to jest z samochodami z ogrzewaniem postojowym, bo w jakimś kamperze to wiadomo: bateria, ropa ze zbiornika i nadmuch do wewnątrz. A w osobowym grzanie silnika i dopiero ciepło idzie do środka z nagrzewnicy. Jeżeli chce spać w osobowym i grzać 8h to jest to bardzo nie wydajne energetycznie. W ogóle zastanawiam się czy akumulator wtedy da radę rano odpalić auto. Ktoś ma doswiadczenie?

Mlody_Dziad
- 16wpisów
- 75komentarzy








