Dobry wieczór.
Czy ktoś już dzisiaj mówił że należy J⁎⁎AĆ PIS?
#polityka #jebacpis #idznawybory

Dobry wieczór.
Czy ktoś już dzisiaj mówił że należy J⁎⁎AĆ PIS?
#polityka #jebacpis #idznawybory
Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Chciałem tylko przypomnieć:
J⁎⁎AĆ PIS!!!
#polityka
Zaloguj się aby komentować
Z pozdrowieniami dla Obajtka.
#jebacwykop #jebacorlen #jebacpis


Zaloguj się aby komentować