Mówić "Ruchanki" na racuchy?
Wy tam na Kaszubach macie rozum i godność człowieka?
#heheszki #gotujzhejto #regionalizmy #kaszuby


Mówić "Ruchanki" na racuchy?
Wy tam na Kaszubach macie rozum i godność człowieka?
#heheszki #gotujzhejto #regionalizmy #kaszuby

Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Szach i mat sk⁎⁎⁎⁎syny!
https://www.rp.pl/biznes/art41451361-dobrze-kombinujecie-jak-rafal-brzoska-ogral-ryanaira-i-wizzaira
#inpost #biznes #tanielinielotnicze

Jak już pisałem wcześniej pomysł jest doskonały tylko trza się dowiedzieć jak to wygląda w drugą stronę (do Polski). Cena jest bardzo konkurencyjna, nawet w porównaniu z cenami przechowalni bagażu. Np w takiej Maladze najtańsza przechowalnia (na dworcu autobusowym) to 4€, w centrum są o wiele droższe. No nic, trza będzie wypytać na miejscu. Będę tam w grudniu to dopytam i dam znać
Zaloguj się aby komentować
#heheszki #humorobrazkowy #marszniepodleglosci

Zaloguj się aby komentować
Z kazdym jeb...ym razem XD
#heheszki #glupiehejtozabawy #ankieta

Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Można?
#pytaniedoeksperta #trudnesprawy #heheszki

Zaloguj się aby komentować
Wiem że było ale nadal śmieszy
#jezykpolski #heheszki #pasjonaciubogiegozartu

Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
@Wyrocznia rozjebana infrastruktura jak w kraju 3-swiata, brud, w chooj bezdomnych, zajebiste rozwarstwienie spoleczne -> tyle mam wnioskow po tygodniowej wizycie w USA.
Takich diur na drogach jak w USA to nie widzialem dawno.
Infastruktura na odlegosc robi spore wrazenie, ale jak podejdziesz blisko... to widac, ze poklejone tasma na szybko i stare
robi sie ciemno wylazo bezdomni szwendacze -> w sumie to chodza jak zombie
jedziesz i bidna dzielnica, ze strach z taxi wychodzic, potem wjedzasz w jakas cholernie bogada dzielnica, znowu bieda, tu sie cos wali.... znowu bogato i znowu bida i tak cale stany. Dodatkowo taksiarz ktory mowi, ze po zmroku by nas tu nie zawiolz(a my tylko do walmatra przed lotniskiem chcieli)
Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Cała prawda o ej aj
#heheszki #sztucznainteligencja

Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować