Halo @Libra i co z klockastem? 2 miesiące już prawie cisza
#xbox #xboxgamepass #klockast
Halo @Libra i co z klockastem? 2 miesiące już prawie cisza
#xbox #xboxgamepass #klockast
Zaloguj się aby komentować
#pcmasterrace #gry #xbox #xboxgamepass
Wczoraj dotarłem do ostatniego aktu w Quantum Break - w pytę gierka i spore zaskoczenie. Gameplay to takie 7/10, jak w Uncharted itd. ale cała reszta to przekonkret. Ale ja nie o tym. Ech, to tylko gra ale... SPOILER - NIE CZYTAC JAK KTOŚ NIE UKOŃCZYŁ!
Od momentu jak ta k⁎⁎wa Amaral wysłała Beth nie tam gdzie i kiedy trzeba, to się zagotowałem. Laska przeżyła przez tą dziwkę 11 lat w takiej chujni, całe życie przygotowań, gehenny i rozczarowań, i pomimo, że wreszcie zjawiam się ja na białym kucu by uratować dzień po czym radośnie wybijam pół batalionu tych sk⁎⁎⁎⁎⁎ynów to wjeżdża Little Finger i ją odpala. No tak po prostu. Nosz kurfa, jedna z najtragiczniejszych postaci w historii gier video. A że wiem, iż końcowym bossem jest właśnie on i że ta walka jest zrobiona przechujowo to zapierdolę go jutro przy użyciu trainera, c⁎⁎j nie dostanie nawet szansy xd.
Zaloguj się aby komentować
Microsoft potwierdził zakończenie promocji cenowej 4 zł dla nowych kont w abonamencie Xbox Game Pass.
„Zrezygnowaliśmy z naszej poprzedniej oferty wprowadzającej do Xbox Game Pass Ultimate i PC Game Pass i oceniamy różne promocje marketingowe dla nowych członków w przyszłości”.
Ciekawe co przyniesie przyszłość. Może to zwiastun rozszerzenia na więcej rynków Game Pass Family and Friends?
Zobaczymy, czas pokaże.
Warto dodać, że wciąż pozostaje możliwa nabycia abonamentu poprzez konwersję Xbox Live Gold, jest to w pełni legalny i wspierany przez Microsoft system.
#xbox #xboxgamepass #gry #konsole

Zaloguj się aby komentować
Heja, w weekend wjechał trzeci już odcinek podcastu Spocone Bobry. Jak zawsze do tej pory gadaliśmy o grach, filmach i serialach. Prócz YT jesteśmy na każdej platformie podcastowej jako Spocone Bobry właśnie, mamy timestampy więc łatwo skipnąć tematy które was nie interesują, choć oczywiście polecam słuchać w całości!
Odcinek na YT:
https://www.youtube.com/watch?v=2GmJk2ciYUs&t=6s
Spotify:
Opis odcinka:
Jako, że Halloween było niemal pół roku temu, to bobrowa podświadomość jednogłośnie uznała, że to idealny czas na odcinek pod znakiem horroru. Wspólne zresztą, są nie tylko nasze umysły, ale i to, że razem staliśmy się synami lasu, z uśmiechem politowania patrzyliśmy na serwery Blizzarda oraz zatopiliśmy się w Pedro Pascal Expanded Universe. Miłego słuchania!
Dołącz do naszego serwera Discord!
#podcast #gry #xbox #playstation #pcmasterrace #seriale #filmy
Zaloguj się aby komentować
Jaki jest cel diablo? W sensie jest kampania fabularna, którą się przechodzi, ale potem można jedynie przejść grę od nowa, na większym poziomie trudności. Czy to nienjest super wtórne i nudne? Wiem, że gra nest totalnym hitem, ale trochę chyba nie rozumiem albo nie wiem jak się w nią powinno grać, a chciałbym zrozumieć. Pomóżcie:)
#diablo #diablo4 #gry #playstation #xbox #pcmasterrace
Zaloguj się aby komentować
Graliście w betę Diablo IV? Jak wrażenia, podobało Wam się?
#diablo #diablo4 #gry #playstation #xbox
Zaloguj się aby komentować
#pcmasterrace #xbox
Kupiłem wczoraj pada https://pdp.com/products/xbox-series-x-s-pc-radial-black-rematch-controller
za zawrotne 69zł z darmową dostawą z lombardu na allegro - nówka sztuka w zaplombowanym pudełku. Mam tez miesięcznego oryginalnego pada Series Microsoftu i co ciekawe na gamepad tester przy teście błędów analogów ten PDP wypada sporo lepiej. Pomyślałby kto.
Zaloguj się aby komentować
Szukam porady.
Lepiej kupić taki laptop za 5,2 koła Lenovo Legion 5 17ACH 17"Full HD 144Hz Ryzen 7 5800H 16GB/1TB SSD RTX3070 DOS ++ Cyberport czy może zamiast tego tańszy laptop za ~3500 zł (do starszych gier i indyków) i do tego xbox series X (do nowszych gier).
Czy na takim lapku za 5k będzie się komfortowo grało? Czy może lepiej trochę dołożyć i mieć xboxa?
(wiem, że ekran słaby, ale mam monitor zewnętrzny)
#laptopy #komputery #gry #xbox

@OktawianAugust Jeśli satysfakcjonuje Cię 60(72) fps to ten laptop bez problemów ogarnie wszelkie płaskie gierki jakimi w niego rzucisz. Choć w takim wypadku konsola i jeszcze tańszy lapek pozwolą dodatkowo oszczędzić.
Jeśli chciałbyś wykorzystać 144Hz w pełni (czyli bez oszukiwania interpolacją sprzętu czy programową) to dalej wszystko powinno pójść. Ale może już pojawić się potrzeba ucinania zwracających uwagę detali plus patrz niżej.
Jeśli chciałbyś na tym odpalić VR to poczytaj o wydajności chłodzenia tego konkretnego lapka. Jeśli go chwalą to powinno być ok. Jeśli narzekają to pewnie throttling wymusi obcinanie istotniejszych ustawień.
I nie słuchaj patafianów od "laptopy nie są od gier". Od 3 lat żałuję kupna stacjonarki po długim graniu na lapkach. Wydałbym więcej ale przynajmniej nie był uwiązany do biurka, wszystko jest kwestią priorytetów.
Tak jak pisali przedpiścy - ergonomia grania na lapku ssie po całości. Klawiatura jaj nie urywa, a jak chcesz jeździć z dodatkową to rośnie waga i wielkość bagażu. Thermali też nie da się oszukać i wydajnościowo to nie będzie nawet leżeć obok desktopa z podobnymi bebechami. Przygotuj się też na to, że przy graniu w nowsze tytuły to to będzie WYYYYYYĆ. Ja bym polecał popatrzeć na jakieś obudowy MiniITX i złożył desktopa. Przerabiałem oba tematy i wolałem jeździć z malutkim kompem niż lapkiem.
Zaloguj się aby komentować
Aż tak zdesperowany to ja nie jestem xD
#gry #xbox #ps5

Zaloguj się aby komentować
Microsoft Xbox Bezprzewodowy Kontroler (różne kolory)
https://hotshops.pl/okazje/microsoft-xbox-bezprzewodowy-kontroler-24389
Cena: 213,88 zł
Okazja dostępna w sklepie Amazon.pl
#xbox #konsole #gry #cebuladeals #promocje

Zaloguj się aby komentować
Ten mem to złoto. Gdy masz 30 lat i każda wolna chwila się liczy konsole wygrywają wygodą i oszczędnością czasu.
#pcmasterrace #ps5 #xbox #memy

@SiostraNieZdradziDziewczynaTak i dalej źle dobierasz słowa i przekonujesz mnie że jesteś jeszcze młodym człowiekiem po sposobie pisania i składania zdań. ( ͡~ ͜ʖ ͡°) Na padzie DA SIĘ. Lecz trzeba przyzwyczaić się i wyrobić nawyki. Owszem, bardzo często gry strategiczne na padzie mają skopane sterowanie i tu możesz mieć rację ale pozostałe argumenty ot z d⁎⁎y.
Zaloguj się aby komentować
No to zaczynamy
#gry #diablo4 #xbox #xboxseriesx

@Acrivec ciężko powiedzieć bo ni grałem. Graficznie styl fajny, bardziej realistyczny i mroczny niżeli w D3. Coś jakby D2. Ale faktycznie jest coś "nie tak". Ruch postaci taki nieco sztuczny oraz sama jakość tesktur raczej słaba.
@Sam_w_domu jest wolna to fakt. Poza tym miałem wrażenie, że te mapy się nieco puste. W D3 zabijało się hordy setkami i tysiącami, tutaj tak od czasu do czasu coś się napaticzy.
@boogie No to coś jest nie tak, bo obiecywali że będzie więcej przeciwników niż w D3.
A mroczniejsza od D3 miała być od początku. Cukierkowy świat waty cukrowej D3 był jednym z największych błędów.
@SailorMoon wolna akcja w sumie nie jest jej wadą, bardziej zaskoczeniem
@KingofKings dzisiaj będę łupać czaszki dalej
@Acrivec W pierwszej godzinie jest zdecydowanie mniej potworów. Jak pogram wieczorem to dam znać, czy coś się zmieniło.
Zaloguj się aby komentować
#diablo4 #diablo #ps5 #xbox
k⁎⁎wa ledwie preorder beta a serwery juz wyjebane, ja pi⁎⁎⁎⁎le
Zaloguj się aby komentować
no to lecimy jutro z tematem, trzeba bedzie ogarnac wszystko wczesniej zeby przynerdowac caly weekend
#diablo #diablo4 #xbox #pc #ps5 #gry

Zaloguj się aby komentować
Stan gry #battlefield2042 jest na tyle zły, że grając na #xbox z wyłączonym cross-playem nie jest w stanie znaleźć lobby do inncyh trybów niz ten wymagający najniższej liczby graczy - TDM xD
Zaloguj się aby komentować
Nowe obszary
Nowe misje
Nowe moce
Nowe elementy kolekcjonerskie
Nowi wrogowie
Nowy tryb roguelite
Aktualizacja "Pajęcza Nić" do #GhostwireTokyo już 12 kwietnia trafi na PS5, PC... i po raz pierwszy na Xbox Series X|S oraz do Xbox Game Pass!
#xbox #pcmasterrace #ps5 #gry
Zaloguj się aby komentować
Darmowe multi z Cod MW2 w dniach 16-20 Marca.
#xbox #ps5 #pcmasterrace #gry #callofduty

Zaloguj się aby komentować
Poszedł preorder na Diablo 4, jestem fanem i czekam niesamowicie na grę, a i wczesną betę chętnie sprawdzę. Z kim się widzimy na serwerach?
#diablo #diablo4 #gry #xbox #blizzard

Zaloguj się aby komentować
Już nie mogę się doczekać aż wypali mi oczy z 24" 1080p na 27" 4K, ta ostrość 163 PPI! ( ͡° ͜ʖ ͡°) 450 nitów jasności, HDR 600, szeroki gamut z pokryciem 133%. 144Hz. Ale będzie moc! Całe życie na 24" 1080p i w końcu zmiana na takie cacko:
https://eu.aoc.com/pl/gaming/products/monitors/ag274uxp
#gry #ps5 #xbox #chwalesie
Zaloguj się aby komentować
Zapraszam Was do przesłuchania drugiego odcinka podcastu giereczkowo-popkulturowego Spocone Bobry.
Ostatni odc. dostępny o tutaj:
A jak ktoś woli YT to tutaj:
https://www.youtube.com/channel/UCN29KQkNErtz5JrqTqtuSiw
Mamy też Discord: discord.gg/Vg4AGJk9H7
Jesteśmy też na wszystkich platformach podcastowych, od apple do google
Opis odcinka:
Za młodzi na sen, za starzy na ferie. Mimo braku wolnego i tak znaleźliśmy czas na głupie gierki dla dzieci. Emsat wyjawia, że ma atlas grzybów pod poduszką, czym zaskarbia sobie sympatię reszty bobrów, Mati gra w jakieś dziwne popierdółki o żabach, Futrzak łamie NDA i ubija nasz podcast zanim miał szansę się rozwinąć, a Ksenon nie odrobił zadania domowego (ale nadal jest pięknym człowiekiem). Ponadto chłopaki przekonują Matiego na wszystkie sposoby, że oglądanie życia na farmie to top tier rozrywka. Czy chwyci wskutek tego za widły? SPRAWDŹ SAM/-A.
#gry #xbox #playstation #podcast
Zaloguj się aby komentować