#wykop padł czy mi się wydaje ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#wykop padł czy mi się wydaje ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Zaloguj się aby komentować
Mam tylko nadzieję że zaraz hejto nie padnie przez najazd z #wykop po awarii. xDD
Zaloguj się aby komentować
Czy ktoś się dogadał z #wykop na wyłączenie serwerów? xD
Zaraz będą świeże zielonki na #hejto
#kryzyspaliwowy #heheszki
Zaloguj się aby komentować
friendly reminder: popierając konfederację, popierasz, między innymi, takich oto zjebów.
swoją drogą boli d⁎⁎a, że tagi wojenne wymarły, obecnie są polem walki nietypowych 15-latków, względnie jest jak tutaj, głównie one man show. Jedyne co da się czytać to wątek na Kiwi Farms, acz tylko po angielsku: https://kiwifarms.st/threads/ukrainian-defensive-war-against-the-russian-invasion.150025/
#wojna #zalesie #konfederacja #wykop #wiecejtagow
#polityka
@dauniel-obajtek friendly reminder, popierając wszystkie inne partie poza konfą popierasz paszporty kovidowe i prześciganie się w pomysłach jak ograniczać ludziom wolność. Jako jedyni realistycznie podchodzili do wojny na ukrainie (no, może poza Korwinem). Jako jedyni są przeciwni rozdawnictwu jakie panuje gdzie pozostałe partie prześcigają się w obiecywaniu większego socjalu. Popieranie kogoś innego niż Konfa, to brak godności albo zwykła ułomność.
Zaloguj się aby komentować
Wojna
Treść dla dorosłych lub kontrowersyjna
słowo daję tu jest już gorzej niż na wykopie jeśli chodzi o moderację, czegoś takiego by mi tam jednak nie usunęli bo w żaden sposób nie naruszyłem regulaminu no, ale wiadomo-wszystko rozbija się o interpretację
inb4 nie usunę i nie pójdę na #wykop bo nigdy z niego nie odchodziłem
#moderacja #hejto

Zaloguj się aby komentować
No niemożliwe.. Po 20 dniach odpisali w związku z 'niezamówioną wysyłką newslettera'
Czekam na hasło (bo telefonu nie podam) i zobaczymy co też tam za info przetwarzają.
https://www.hejto.pl/wpis/nie-no-teraz-to-przesadzili-odkad-wskoczylem-na-hejto-praktycznie-przestalem-zag
#wykop #newsletter #daneosobowe #spam #zalesie

@zuchtomek W Punkcie 4 to Cię troche wyrolowali.
Zadałeś konkretne pytanie Jakim odbiorcom Twoje dane zostały ujawnione. Zgodnie z zapisem ich regulaminu prywatności (art.4. ust 2):
Dane osobowe mogę być również przekazywane wyłącznie zaufanym odbiorcom, ściśle współpracującym z Administratorem, w tym podmiotom obsługującym i dostarczającym wybrane systemy i rozwiązania informatyczne, kancelariom prawnym i windykacyjnym, podmiotom świadczącym usługi kuriersko-pocztowe, marketingowe, podmiotom realizujący dla Administratora procesy finansowo-księgowe.
Mogli więc sprzedać Twoje dane do jakiś agencji marketingowej. Zgód marketingowych nie masz więc się nie odezwą ale przetwarzać dane mogą. Na tej podstawie oni mogli np. stworzyć Twój profil klienta, który potem profiluje dla Ciebie reklamy.
Poprosiłeś o ujawnienie jakie podmioty dostały te dane - a oni Ci odpowiedzieli "tak możemy to robić" ¯\_( ͡° ͜ʖ ͡°)_/¯
Nawet jak otrzymasz kopię swoich danych to nie wiem czy musi się tam znajdować informacja który podmiot ma te dane (a może się mylę i będzie tam ta lista). To jakie dane przetwarzają a to co zrobili z tymi danymi to dwie różne sprawy. Więc w sumie jakoś chicho pominęli ten wątek....
Zaloguj się aby komentować
Hahhahahaha dajcie spokój Kuracyji!
https://twitter.com/1972tomek/status/1703833711786033628
#polityka #wykop
Zaloguj się aby komentować
Byłem na wykopie, byłem a lurkerze, byłem nawet na strims, ale na hejto jeszcze nie byłem, dobry
wlg #wykop z roku na rok coraz gorszy, nie ma już tam chyba normalnych ludzi, co drugie znalezisko to szczucie na mniejszości itp.
Zaloguj się aby komentować
Pan Adam wyjaśnia #wykop ( ͡~ ͜ʖ ͡°)
https://www.youtube.com/watch?v=pfkftgFUUwg
#heheszki #patostreamy #usa #starealejare #milionerzy #zycietruckera
Zaloguj się aby komentować
Na portalu ze śmiesznymi obrazkami (moim własnym) rasistowski mode już wywalił ten obrazek. Wódz plemienia nie może sobie korzystać z komputera i pojechać w Bieszczady, rozumiecie to? #rasizm #bekazpisu #wykop

Zaloguj się aby komentować
Kolejna historyjka z działalności cenzury za komuny. Decyzja napisana tak, aby nic nie napisać i uzasadnienie z doopy wyjęte. Ps. trochę jak na Wykopie

@Miedzyzdroje2005 dzisiaj to by było:
ponieważ rozpowszechnia fałszywe informacje o jedynie słusznym demokratycznym ustroju wolności i publikuje dezinformację lub propagandę na temat wydarzeń politycznych, naukowych i społecznych, a także kolportuje materiały o charakterze manipulacyjnym, których celem jest wprowadzenie w błąd innych osób.
Zaloguj się aby komentować
Przegryw. Mężczyźni w pułapce gniewu i samotności
https://www.docdroid.net/Y0jxL9A/przegryw-mezczyzni-w-pulapce-gniewu-i-samotnosci-pdf
#nikkozapodaje #ksiazki #wykop

@nikko-audu Byłem zainteresowany tą książką ale widziałem screenshoty z książki. na których był "wykopek bordo" i jego wizerunek, (ciekawe czy miały na to jego zgodę) który jest przedstawiony jako przykład przegrywa a w rzeczywistości typ robił hajs na frajerach którzy go donejtowali na strimach. Więc jestem sceptyczny co do rzetelności tej książki.
Zaloguj się aby komentować
Ciekawe czy po kolejnych wyborach na wykopie i hejto czeka nas to co na pikabu działa od rozpoczęcia wojny.
#ciekawostki #cenzura #propaganda #hejto #wykop #rosja

Zaloguj się aby komentować
Wojna
Treść dla dorosłych lub kontrowersyjna
Boże, na wykopie się jarają obietnicami polityków xD Głównie PO. Jakie to jest dno społeczne, żeby jeszcze wierzyć w obietnice xD #polityka #wykop
Zaloguj się aby komentować
Wojna
Treść dla dorosłych lub kontrowersyjna
lol, stare gupoty znalazłem sprzątając.
Tak apro po mema z Diuną - po przyjściu tutaj różnica naprawdę była uderzająca (to było zanim jeszcze odpalili wykop 2 - nie żeby to coś poprawiło)
#heheszki #hejto #wykop





Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Niepokoi mnie ostatni trend namnożenia się ruskich onuncy na wykopie. Wcześniej byli oni stosunkowo łatwo wyśmiewani i banowani, a teraz praktycznie nie da się tam czytać tagu #wojna. Dobrze, że na hejto ta zaraza jeszcze nie przyszła. Wciąż jednak jest to problem w kontekście szerzenia się rosyjskiej propagandy w naszym internecie. Trzeba jednak przyznać, że stosują oni przy tym ciekawą strategie. Zamiast próbować wybielać rosyjskie zbrodnie, jak i całą inwazje raczej gra się na różnych animozjach pomiędzy ukraińcami i polakami by w ten sposób skłócić obie strony. Jest to o tyle niebezpieczne, że rzeczywiście im się to udaje.
#rosja #ukraina #wojna #wykop
@Al-3_x To jest pośredni efekt włażenia polskich władz w d⁎⁎ę Ukraińcom. Jeśli ktoś ocenia dziś pozytywnie politykę ukraińską wobec Polski, to ma głęboko wbity gwóźdź w mózg. Najwyraźniej coś jest w tej "murzyńskości" Polaków, o której wspominał Sikorski. Jak widać objawia się nie tylko w stosunku do Amerykanów.
@Al-3_x Wszędzie tego pełno i aż się smutno czasem robi, że to naprawdę działa. To mnie najbardziej wkurwia w ruskich, że nie tylko są prymitywami u siebie (nie wszyscy), ale do tego zatruwają inne społeczeństwa swoimi trollami. To samo co na wykopie, zobaczysz na reddicie, 9gagu, youtubie, meczykach. Masa tematów jest przez nich podsycana, żeby destabilizować.
Dodatkowo pożyteczni idioci którzy w te brednie wierzą.
Nie wiem jak ciebie, ale mnie to już strasznie męczy.
Zaloguj się aby komentować