Wojna
Treść dla dorosłych lub kontrowersyjna
Wojna
Treść dla dorosłych lub kontrowersyjna
#wykop #punk #heheszki #artificialintelligence #ai #muzyka
Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Co się dzieje z #wykop ?
Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Wykopki to jednak gorzej niz zwierzeta sa. xD
Znalezisko z nieprawdziwymi informacjami wisi sobie tam jak gdyby nigdy nic. Wystarczylo doslownie 10 sekund zeby zweryfikowac informacje z tej strony.
Otoz, intel prowadzi program zarowno dla Polek i Ukrainek bez dyksyrminacji. W regulaminie rekrutacji na program nie ma ani slowa o narodowosci na polskiej stronie, ze Polkom nie wolno. Stypendia dostana zarowno Polki jak i Ukrainki, obie dostana rowno 12 tys zlotych stypendium.
https://www.stypendiadladziewczyn.pl/pl/regulamin-programu
https://www.stypendiadladziewczyn.pl/ukraine/rules-of-the-program/
Stworzyli po prostu drugi program dla Ukrainek, tyle.
#wykop #bekazpodludzi

Zaloguj się aby komentować
No witam benc benc najlepszy dziennikarz jak dla mnie i wykop też szanuję
#wykop

Zaloguj się aby komentować
Nie wiem, co mnie podkusiło by zajrzeć na portal dla debili, ale ich światopoglądowa schizofrenia, mimo że śmieszna to tez trochę przygnębiająca.
#heheszki #heheszkipolityczne #wykop #islam #izrael #wojna#wykop

@Helikopter durny mem i bezsensowne porównanie, po zamachach w europie nikt nie postulował ostrzelania rakietami dzielnic na których mieszkają czarni w ramach jakiegoś odwetu a to właśnie dzieje się w Gazie, w ogóle porównywanie sytuacji terrorystycznej z Europy do konfliktu Palestyńsko-Izraelskiego jest nietrafione na tylu poziomach że nie wiadomo od czego zacząć, pomijając fakt że wykop to nie jedna osoba
@Helikopter Tutaj to jest śliska sprawa, bo są solidne naukowe teksty które sugerują, że Palestyńczycy są najbardziej semicką nacją na świecie także jak ich od terrorystów nazywasz to później nie dziwota, że Polaków od antysemitów nazywają. Najbezpieczniej dopingować jedynych i drugich żeby się zajmowali tym co te ich bliskowschodnie kultury im sugerują żeby robić.
Ale ja sam to mam taką reakcję jak czytam co tam mieszkańcy Bliskiego Wschodu się ze sobą tłuką.

Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
#heheszki #humorobrazkowy #wykop
Dziś dla szanownych Państwa skomplikowany rebus

Zaloguj się aby komentować
Na #wykop ostatnio nie jest wesoło. Najpierw info, że zmarła użytkowniczka ignis84 po ciężkiej chorobie a dzisiaj info, że w lutym samobójstwo popełnił użytkownik WuDwaKa.
#depresja #samobojstwo
Zaloguj się aby komentować
jak patrzę na wymoderowane treści na #wykop to chyba #cenzura tam jest większa niż tu bo nie pisałem tam nic kontrowersyjnego, a cenzorzy i tak usunęli.
@Erebus stary, ja na Wykopie bana wyłapałem za to, że zgłosiłem kogos kto normalnie po mnie wulgaryzmami cisnął jak po burej suce.
Można tutaj narzekać, idealnie nie jest ale z tym xo się na W. odwalało... Te memy o niedorozwiniętej umysłowo moderacji to nie były żadne żarty, raz z jednym pisałem i to był poziom osoby której cieknie ślina z kącika ust, zaś mi takie farmazony wciskał, że mu się coś - cytat dosłowny - "zjebało w panelu" jak ewidentnie kolesiowi co mnie lżył komentarze wyedytował.
Nie ma nawet czego porównywać.
Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
W związku z informacją o śmierci @WuDwaKa na #wykop pojawił się nekrolog, z którego wynika, że mireczek został pochowany na Cmentarzu Centralnym w Gliwicach.
Czy ktoś z #gliwice #slask #katowice #gornyslask mógłby wybrać się na ten cmentarz i odnaleźć grób Wojtka, zapalić znicz?
Wojciech Kowalczyk został według wyszukiwarki grobów pochowany w sektorze H1, rząd 2, grób 14. Sektor wydaje się według mapy nowy, więc to najprawdopodobniej jego miejsce spoczynku.
https://gliwice.grobonet.com/grobonet/podglad.php?idg=130487&cment=2&sektor=H1&ile=1&lang=pl



Zaloguj się aby komentować
Wiecie czym jest samotność?
Samotność jest wtedy gdy strzelacie samobója, wrzucacie film z pożegnaniem do internetu, a o tym, że nie żyjecie świat się orientuje po miesiącu. Tylko się domyślam, jak sąsiedzi się zorientowali, że nie żyje.
#smierc #samotnosc #wykop

Zaloguj się aby komentować