Po raz pierwszy w życiu daję na czarno #polityka tu i na wykopie i usuwam Twittera, bo tam w większości przeglądam content polityczny. Cześć. #wybory #nikogo
Po raz pierwszy w życiu daję na czarno #polityka tu i na wykopie i usuwam Twittera, bo tam w większości przeglądam content polityczny. Cześć. #wybory #nikogo
Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
_Aktualizacja godz. 23.15. Pojawiły się wyniki badania late poll. Karol Nawrocki wyszedł na prowadzenie. Są także pierwsze cząstkowe dane PKW. _
Wiedziałem że za wcześnie na radość!
_#polityka #wybory #wyboryprezydenckie2025 _
Zaloguj się aby komentować
Co tu się odpierdala, że mazowieckie ledwo co zaczęło, a radom już większość zrobiona? XD
#wybory #polityka

Zaloguj się aby komentować
Wiedziałem, że Polacy to debile. Ale że aż tacy, to trochę zaskoczenie. Gdy wypływała afera z mieszkaniem, to się zastanawiałem, czy nie głosować na Nawrockiego tylko po to, by mieć pewność, że NAJSŁABSZY kontrkandydat trafi do 2. tury.
Oczywiście ten pomysł szybko przepadł, jak się okazało, że okrutnie śmierdzący syf Nawrockiemu nie szkodzi.
Przyszła 2. tura i powiem szczerze - bałem się mocno takiego wyniku. Bo ludzie są w stanie zaakceptować ruski mir i wrogość Ukrainie, skłócenie z sąsiadami, próby oparcia bezpieczeństwa o pomarańczowego gwałciciela, wyjść z UE - byle gejom źle się żyło.
Homo sapiens to jest k⁎⁎wa głupi gatunek.
#wybory #polityka
Zaloguj się aby komentować
#polityka #wybory
Jesteśmy zgubieni. Batyr prowadzi!
A tak na poważnie to teraz zliczone są mniejsze miejscowości. A duże miasta i zagranica będzie później więc Trzaskowski może odrobić.
Zaloguj się aby komentować
Sądząc po szybkości, z jaką dostałem bana, to ta strona testnr.org/numer była obsługiwana przez jakiegoś studenciaka, który wyniki przepisywał do excela intam porównywał xD
Jakąś minutę po pierwszym wrzuceniu zgłoszenia już serwer odrzucał połączenie
#wybory #polityka
Zaloguj się aby komentować
No i c⁎⁎j bombki strzelił, dziękuję, dobranoc.
Polacy woleli wybrać alfonsa, gangstera i oszusta zamiast lachociągi deweloperów.
Good work, KO, you had one job.
#wybory #polityka
Zaloguj się aby komentować
szanowni państwo, inba trwa dalej xDDD
#polityka #wybory
Zaloguj się aby komentować
Onet, 23:05. Potwierdzone na antenie wieczora wyborczego TVP.
Rano będzie jatka.
#wybory #polityka

Zaloguj się aby komentować
Idę spać. Z sprawą stresu, przewiduję jakość snu na 5% snu głębokiego. Obyśmy się rano nie obudzili w kraju sutenera i patusa. Tego sobie i Państwu życzę.
#wybory #polityka
Zaloguj się aby komentować
#polityka #wybory
Jakby 3 kadencje były możliwe, to jestem na 90% pewny, że Pan DługoPiS by to ugrał.

Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
W takim dniu jak dzisiaj lubię sobie otworzyć takie fb i przejrzeć ten rak w komentarzach. Podpisane własnym imieniem, nazwiskiem, miejscem pracy, zamieszkania, zdjęciami z rodziną. Ten prawicowy hejt i często też seksualne fiksacje prawicy bez żadnej cenzury. Dziwi mnie, że to tylko z jednej strony podziału kraju na pół się wylewa. Wychodzi na to, że druga jest mądrzejsza.
Czytając o historii najnowszej (XX wieku) absolutnie mnie pewne wydarzenia nie dziwią, znikąd się nie wzięły.
#wybory #polityka #socialmedia
https://historia.org.pl/2015/07/08/bolszewicka-rewolucja-seksualna/
Swoją drogą podteksty seksualne od lewicowych użytkowników usłyszałem, zbastowali w momencie gdy zaczęłam ich wyśmiewać za homofobię.
Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Pieśń na dobranoc.
Kazik jest geniuszem :(
https://www.youtube.com/watch?v=a0vXhwYDfOA
#polityka
#wybory
Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować