Zaloguj się aby komentować
ajj dobrze szło, ale odjebałem, sam się zabiłem, za dużo błędów na raz
pullnąłem naraz 4 moby, użyłem aoe przez co mój pet nie mógł ich tankować i jeszcze biegałem z aspectem of cheetah co sprawiło, że każdy hit dawał mi slowa xD
no cóż, jutro trzeba biec od nowa
#wowclassic #worldofwarcraft #wowhardcore

@dolitd przyciągnąłem naraz czterech przeciwników sterowanych przez AI. Użyłem czaru z działaniem obszarowym przez co mój towarzysz sterowany przez AI nie mógł przyjąć na siebie obrażeń zadawanych przez wcześniej wspomnianych przeciwników, obrażenia obszarowe zabiłyby mojego sojusznika AI. Moja postać ma "Aspect of Cheetah" który ma taką wadę, że każde przyjęty cios na moją postać ją spowalniał [przez co nie mogłem uciec od przeciwników i się przegrupować].
Slangiem trochę szybciej można to napisać, prawda? Swoją drogą nigdy nie grałem w WoWa jakby coś także o więcej detali mnie nie pytaj.
Zaloguj się aby komentować
Fajny ten hardcore, idzie mi coraz lepiej. Myślę, że dam radę ripnąć na wszystkich klasach. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Tu padłem bo nie zauważyłem, że mam dota na sobie, bo uzylem na pajaku itemka na sleepa, mialem many na 2 frostbolty wiec zaczalem castowac.
Wczesniej warlockiem bo mi imp padł i niedoceniłem przeciwnika.
#worldofwarcraft #wowclassic



Zaloguj się aby komentować
Jak pierwsze wrażenia z BlizzCon'u ? #blizzard #worldofwarcraft
Zaloguj się aby komentować
Fajny materiał o blizardzie
https://www.youtube.com/watch?v=dBky03Ra7wU
#gry #ciekawostki #blizzard #worldofwarcraft
Zaloguj się aby komentować
Cześć,
Jestem starym dziadem z Jargames i wczesnego Sunwella.
Z racji, że powoli zbliża się okres jesienno zimowy, szukam prywatnego serwera na dodatku Wrath of the Lich King. Wszystko, poza Warmane.
Czy aktualnie stoją godne polecenia serwery? Całkowicie wypadłem z obiegu. Z góry dzięki za odpowiedzi i informacje w temacie 👍
#gry #mmorpg #rpg #worldofwarcraft

Zaloguj się aby komentować
Czy są tu jakieś classicowe wariaty co będą zaczynać na Hardcorze?
#worldofwarcraft

Zaloguj się aby komentować
https://www.youtube.com/watch?v=uvW-QTiZLQ0
#muzyka #soundtrack #muzykazgier #worldofwarcraft
Zaloguj się aby komentować
Ale bym sobie pograł w jakieś #mmorpg, pobił mobki i czuł tą ekscytacje gdy wypadnie jakiś ultra rzadki itemek.
Chyba wrócę do #worldofwarcraft . Są jakieś ciekawe prywatne serwery czy lepiej officiala zagrać?
Ahh tez mi sie marzy popykac w cos dobrego. Robilam ze 3 podejscia do new world, ale combat taki sztywny ze o ja j⁎⁎ie, no masakra z biciem mobkow, zero satysfakcji, a wyprobowalam wszystkie bronie. Powychodziły gierki w stylu anime, na horyzoncie kojarze ze bedzie blue protocol. Nie lubie tego stylu bo kojarzy mi sie od razu z gacha. Gardze tym. Ale combat maja prawie zawsze dobry, intuicyjny i dynamiczny, czego w mmorpgach z zachodu mi brakuje. Black Desert pod wzgledem wizualnym (przeboleje te azjatyckie mordy), combatu i uguem akcji do robienia jest za⁎⁎⁎⁎sty. Ale grindownik taki, ze nie warto podejmować sie instalacji jezeli nie jesteś milionerem lub no-life chinczykiem.
Zaloguj się aby komentować
Dobry wieczór Tomki,
Na kompie gram tylko w #worldofwarcraft, ale na moim starym monitorku 24" braknie już miejsca na addony ( ͡° ʖ̯ ͡°)
Chciałbym więc rozejrzeć się za monitorem 27" (innych preferencji oprócz wielkości nie mam), tylko nie wiem jak to zrobić.
Po wygooglowaniu "monitory ranking" wyskakuje masa chłamu typu morele, ceneo itp.
Możecie polecić faktycznie godny zaufania ranking? Lub po prostu powiedzieć, z jakimi kwotami muszę się liczyć?
#komputery #monitory
Zaloguj się aby komentować
3/3 lfr, 9/9 normal i 8/9 heroic a jeszcze czternasta nie wybiła. Czas odpocząć.
#worldofwarcraft
Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Ehhh chciało mi się dzisiaj bardzo pograć w wowa, którego dawno nie odwiedzałem.
Kupiłem abonament, pograłem 10min i już mi się odechciało xd Za każdym razem..
#worldofwarcraft
Zaloguj się aby komentować
#midjourney #worldofwarcraft
Beware, beware
The Daughter of the Sea



Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Jest 2014 a ty odpalasz wow wotlk na polskim privie sunwell
#gry #worldofwarcraft

Zaloguj się aby komentować
Rebel, gra strategiczna Small World of Warcraft (edycja polska)
https://hotshops.pl/okazje/rebel-gra-strategiczna-small-world-of-warcraft-edycja-polska-22551
Cena: 115.99 zł
Przecena z: 249.99 zł
Okazja dostępna w sklepie: Empik
#gryplanszowe #planszowki https://wykop.pl/tag/grybezpradu #grybezpradu https://wykop.pl/tag/cebuladeals #cebuladeals s https://wykop.pl/tag/worldofwarcraft #worldofwarcraft

Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować