Zaloguj się aby komentować

Prezydent USA Joe Biden wydał rozkaz zestrzelenia obiektu, użyto myśliwca F22. Obiekt stanowił zagrożenie dla lotnictwa cywilnego. Był rozmiaru samochodu i kształtem ani rozmiarem nie przypominał balonu. Rozpoczęła się operacja odzyskiwania wraku.
#usa #ufo #uap #lotnictwo
Ostatnio dużo się mówi o UFO, jakby mnie tak porwali to by fajnie było, latałbym z nimi ehhhhh....
Ale na wsi to UFO nie ma, to dla MIASTOWYCH tylko ehhhhhhhhh śmiechu warte
It's over for UFOcells.....
#ufo #przegryw #kosmos

Zaloguj się aby komentować
#ufo
Żyję trochę pod kamieniem i nie bardzo ogarniam co się dzieje w temacie #ufo
Wydarzyło się coś ważnego czy jakaś medialna sraczka niewarta uwagi?


Zaloguj się aby komentować

Chiny również wykryły niezidentyfikowany obiekt latający wkraczający w ich przestrzeń powietrzną i przygotowują się do jego zestrzelenia - podały państwowe media. Przypomnijmy - wczoraj zestrzelono UAP nad Kanadą, kilka dni temu również widziano dwa obiekty nad USA min. nad Alaską.
#ufo #usa...
Proszę, jak się ładnie układa historia hahaha
Proste historie
#teoriespiskowe #ufo #trzesienieziemi #przemysleniazdupy xD

Zaloguj się aby komentować
#ufo Bojem sie i sie trzese! Thank you Usa!🫡

Zaloguj się aby komentować
#ufo #chiny #usa
Chiny mają własne UFO w swojej przestrzeni powietrznej.

Zaloguj się aby komentować
#ufo #usa #kanada
Tak, kosmici przebyli lata świetlne, mają nieziemską zaawansowaną technologię, dali się zestrzelić ludziom. Xddddd na pewno.
Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Panowie, spokojnie. To tylko chińskie urządzenie szpiegowskie. Przez lata to były balony meteorologiczne, sowieckie samoloty szpiegowskie, drony, pioruny kuliste a teraz to chińskie zabawki. Zrozumiane?
Chłopy ehhhh... Ja swoje wiem i chyba obejrzę po raz kolejny pewien nieśmiertelny film...
#przegryw #ufo

@GotyckaPrzemoc wkleje co napisałem w innym poście: Skąd pewność że musieli iść tą samą drogą technologiczną co ludzie? Dla nich np nasze dokonania mogą być mega przełomowe, a ich niewyjaśnione. Skąd wiadomo czy to nie były dopiero obiekty szpiegowskie wysłane po całej galaktyce dopiero gadające dane planety. Jednak bardziej trzeźwiej myśleć, taki obiekt kierujący się w atmosferę ziemską zostałby szybciej zauważony. Dla mnie obecnie wygląda to na mała zimną wojnę między USA a Chinami.
Zaloguj się aby komentować
przegrywy, ufo już tu jest i mamy wstęp do wojny ludzko-kosmickiej
na razie 4:0 dla ludzi, ale zaraz wszystko się odmieni.
Na szczęście dla nas nic się nie zmienia bo i tak siedzimy w piwnicach.
#przegryw #ufo

@szmaragdowy_koral22XD Na początku myślałem że to Kitajce ale... Nagle teraz zaczęli wysyłać masę obiektów a wcześniej tego nie robili? Kiedy była afera z balonem to było wiadomo o co kaman. Nawet poszła oburzona nota od żółtków. A teraz jakieś cygara popierdalają nad biegunem i ani nie ma na nich czerwonych gwiazdek ani żadnych słów oburzenia z Pekinu czy Kremla.
Zaloguj się aby komentować
U tej kumunistycznej świni Putyna też UFO psoci eh....
"Tymczasem bardziej niż Zachód na razie wystraszyli się Rosjanie, bo orędziu Putina towarzyszyło tajemnicze zjawisko. Jak podaje "Daily Star" powołując się na rosyjskie źródła, na niebie pojawił się w tym czasie niezidentyfikowany obiekt latający. "Został zgłoszony władzom lotniczym przez załogi czterech oddzielnych samolotów pasażerskich. Załoga Airbusa A321 S7 Airlines, obsługującego lot S72046 z Soczi do Moskwy, 12 minut przed osiągnięciem Wołgogradu na wysokości 10 000 metrów, zgłosiła, że zaobserwowała niezidentyfikowany obiekt latający prostopadle do samolotu, po lewej stronie" - czytamy. Obiekt podobno zmieniał kolor i kierunek ruchu. "Właściwe organy zostały powiadomione, ponieważ w tym czasie nie przedstawiono żadnych planów lotów na określonym obszarze". "
#przegryw #ufo
Zaloguj się aby komentować
Huma huma
Humanoidy
Huma huma
Humanoidy
W kosmosie latają asteroidy
Kombinują gdzie by tu upaść
A na nich latają humanoidy
Aby na kogoś napaść...
#przegryw #ufo

Zaloguj się aby komentować
Chyba globaliści Odpalają właśnie straszenie kosmitami jako kolejne odwrócenie uwagi od swoich przestępstw. Chyba kończą im się karty.
Albo postanowili "rozpętać wojnę z ufokami" byle nie ponieść konsekwencji
#spiseg #teoriaspiskowa #ufo #kosmici #globalisci
PS: https://twitter.com/GenFlynn/status/1624590317717532676?cxt=HHwWiMC9kauS2ostAAAA
Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
O, tych niezidentyfikowanych obiektów niby było więcej
#wiadomosciswiat #usa #ufo
Zaloguj się aby komentować
zaczęło się
#ufo
Zaloguj się aby komentować
Koledzy dzieje się, jest kolejny... https://www.polsatnews.pl/wiadomosc/2023-02-12/kanada-premier-turdeau-rozkazal-zestrzelic-niezidentyfikowany-obiekt/
#przegryw #ufo
Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować