Zaloguj się aby komentować
O o chodzi z tym #ufo bo ja nie w temacie
#usa

Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Kiedyś z 10 lat temu oglądałem szurski film z żółtymi napisami, może to było Ancient Aliens, gdzie mówili, że świat w najbliższym czasie się zmieni, a kolejną ściemą będzie ufo, które tak naprawdę będzie jedynie hologramami (piszę to co pamiętam). I agenda będzie taka aby zjednoczyć (zmanipulować) ludzi przeciwko wspólnemu zagrożeniu by powołać rząd światowy. Pamięta ktoś skąd to było? #nwo #ufo #ukraina
@404 Take coś znalazłem. Widzę, historia sięga aż 1994 roku
https://innemedium.pl/wiadomosc/projekt-blue-beam-ostateczny-plan-wdrozenia-nowego-porzadku-swiata
"ETAP 2 – Wielkie Przedstawienie
Krok drugi to stworzenie gigantycznego widowiska kosmicznego wykorzystującego hologramy i dźwięki. Projekcja laserowa konkretnych obrazów ma objąć każde miejsce na świecie w tym samym czasie. Każdy otrzyma nieco inny obraz, zgodny z dominującą regionalną czy narodową kulturą. Chodzi o to, żeby wszyscy zaakceptowali to, co widzą, a najłatwiej jest uznać coś, w co sami głęboko wierzymy i czego potwierdzenia oczekujemy. Każdy ma usłyszeć dostosowaną do siebie wersję „głosu Boga”, który ma docierać bezpośrednio do ludzkich mózgów we wszystkich językach. Obrazy zostaną przesłane przez satelity, a projekcja będzie miała miejsce w tzw. warstwie sodowej ziemskiej mezosfery, czyli około 90 km nad ziemią."
Zaloguj się aby komentować
I znowu niby te cholerne balony szpiegowskie. I tak od Roswell 1947.
To już 3 UAP (w tym 2 nad USA) w przeciągu kilku dni.
Justin Trudeau wydał rozkaz zestrzelenia obiektu. Wykonano.
#ufo #uap #kanada #usa #kosmici

Zaloguj się aby komentować
Panowie, to już ten czas, szykujcie dupska na przyjęcie kosmicznej kiełbasy
#ufo #usa #kanada
Zaloguj się aby komentować
UFO ZESTRZELONE NAD KANADĄ.
Dowództwo Obrony Północnoamerykańskiej Przestrzeni Powietrznej (NORAD) poinformowało, że monitoruje "obiekt powietrzny na dużej wysokości" nad północną Kanadą – podaje CNN. Premier Kanady zdecydował o zestrzeleniu obiektu.
Czy tylko mnie stresuje kolejne info o zestrzeleniu jakiegoś obiektu, tym razem nad Kanadą?
Najpierw chiński balon, potem zestrzelili coś nad Alaską a teraz to nad Kanadą, myślicie że te dwa pozostałe obiekty to też coś chińskiego?
Gorąco się zaczyna robić oj gorąco...
#ufo #kanada #usa #chiny
Zaloguj się aby komentować
Dajta linka do tego łufo
#ufo
Co tam się dzieje Wąski?!
Kolejny obiekt zestrzelony, a po Twitterze takie kwiatki latają.
Ja już nie chcę kolejnej części chujowych lat '20 pod tytułem Inwazja Ufoków.
#ufo #kosmici #lotnictwo #usa #wojna #2023


Zaloguj się aby komentować
#ufo Zaczęło się, kolejny obiekt zestrzelony. Tym razem nad Kanadą, bojem się. To już inwazja, wojna światów
Zaloguj się aby komentować
https://m.youtube.com/watch?v=-geRXAvvDvg
Świeże nagranie fastwalkerów albo jakichś bardzo szybkich dronów.
prosto z California and Poland
#ciekawostki #technologia ? #ufo
Zaloguj się aby komentować
ehh inwazja coraz bliżej zestrzelili jakiś obiekt dziwny nad alaską ehh, coś czuję, że ten 2023 będzie dziki
#przegryw #ufo

Zaloguj się aby komentować
Ehhh chłopy... Czyżby początki operacji Marsjanie Atakują?
#przegryw #ufo
Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Są jakieś bardziej szczegółowe informacje na temat obiektu który został zestrzelony nad Alaską przez USA?
Pewnie jak zawsze będzie to balon, lub światło wenus odbite przez gaz bagienny ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#ufo
Detected by ground radar and shot down at 1:45PM EST on 2/10/2022
Unmanned object “size of a small car” flying around 40,000 feet.
"All I say is that it wasn't 'flying' with any sort of propulsion, so if that is 'balloon-like' well -- we just don't have enough at this point."
Described as "cylindrical and silver-ish gray" and seemed to be floating.
Recovery effort will be made and crew are moving towards the site, but no current timeline
Zaloguj się aby komentować
#ufo Tic tac zestrzelony nad usa, kupujcie konserwy. W ciagu 2 tygodni inwazja kosmitów
Zaloguj się aby komentować
Zapomniałem napisać o tym, ale dopiero teraz mi się przypomniało, dzisiaj tak ok 11:00 u mnie były huki w środku dnia. Ehh a ja głupi myślałem, że już się uspokoi....
#przegryw #ufo

Zaloguj się aby komentować
Chłopy pamiętają czasy jak ludzie mówili o kręgach w zbożu? Wiadomo część okazało się fejkiem, ale w przypadku części nie udało się odkryć "żartownisiów". Myślałem że to jest zjawisko z XX wieku ale... Ale nie.
Kręgi zbożowe pojawiały się już setki lat temu...
The Mowing-Devil: or, Strange News out of Hartford-shire to tytuł angielskiej broszury drzeworytniczej opublikowanej w 1678 r. Broszura opowiada o rolniku z Hertfordshire , który odmawiając zapłaty ceny żądanej przez robotnika za skoszenie jego pola, przysiągł, że wolałby, żeby diabeł ją skosił. Według broszury, tej nocy jego pole wydawało się płonąć. Następnego ranka okazało się, że pole jest idealnie skoszone, „że żaden śmiertelnik nie był w stanie zrobić czegoś podobnego”.
W 1686 angielski przyrodnik , Robert Plot , doniósł o pierścieniach w The Natural History of Stafford-Shire i jako przyczynę zaproponował strumienie powietrza z nieba.
W rosyjskiej baśni „ Konik Garbusek ” pokazane jest podobne zjawisko – najwyraźniej autor znał podobne zjawiska z własnego podwórka... Utwór „Konik Garbusek” jest według samego autora, zaczerpnięty z ust gawędziarzy, od których go słyszał.
List do redaktora Nature z 1880 roku, napisany przez naukowca-amatora, Johna Randa Caprona , opisuje, jak kilka kręgów spłaszczonych upraw na polu powstało w podejrzanych okolicznościach i prawdopodobnie spowodowanych „cyklonicznym działaniem wiatru”.
Pominę już temat rysunków z Nazca...
https://pl.wikipedia.org/wiki/Rysunki_z_Nazca
Wciskany jest nam kit że wszystko co dziwne i "kosmiczne" zaczęło sie pojawiać po 1947 roku. Ehhh a wystarczy Łikipedia i mit obalony. "ONI" są z nami od zawsze ehhh...
#przegryw #ufo #znaki

Zaloguj się aby komentować
#ufo #kosmici
Czysto teoretycznie zakładając, że kosmici są do nas przyjaźnie nastawieni a całe te akcje z UAP to oswajanie z tematem to jak myślicie, jak wyglądałby oficjalny kontakt/ujawnienie? W ONZ ktoś przemawia i to mówi czy jak?
@adam-kminek na planetoidach nie ma związków organicznych, których mogą potrzebować. Chociaż z drugiej strony, jeżeli mają technologie do (względnie) szybkiego podrózowania międzygwiazdowego, to mogą szukać nowej kolonii (bo np nasza planeta jest w ich strefie złotowłosej) albo szli by z kosmicznym kagankiem oświaty (chociaż na przykładzie naszej cywilizacji, byśmy byli pewnie tylko tanią silą robocza - patrz co się w koloniach działo w Ameryce i Afryce)
Zaloguj się aby komentować
Spokojnie chłopy, to tylko balon... Prawda?
https://youtu.be/2ByI0_syr5c?t=11
#przegryw #ufo #archiwumchlopskie
Zaloguj się aby komentować