Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
#humorobrazkowy #heheszki #meme #tinder #randki

Zaloguj się aby komentować
Hej spermiarze, pani szuka kogoś kto jej zrobi pipeline'a, znajdzie się ktoś?
#programista15k #blackpill #p0lka #tinder #bekazrozowychpaskow

Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Pan Piechociński to jednak fachowiec jest.
#heheszki #twitter #tinder #humorobrazkowy

Zaloguj się aby komentować
Stworzyłem nową społeczność!
Można tu rozmawiać związkach, randkowaniu, relacjach fwb, o tym jak szkodliwe społecznie jest spermiarstwo, o apkach typu tinder etc, do jakiej restauracji warto iść na randkę i tym podobnych tematach.
#randkowanie #zwiazki #przegryw #rozowepaski #tinder #wychodzimyzprzegrywu #badoo #randkujzhejto #logikarozowychpaskow #logikaniebieskichpaskow

Zaloguj się aby komentować
Co wy na to, żeby na wzór redditowy pomagać sobie tutaj i doradzać co do wyglądu profili na tinderze czy tam badoo?
Jeszcze na orlenowym portalu mnóstwo było narzekań, że brak odzewu itd. ale nigdy żaden mirek tam nie pokazał profilu, nigdy nie prosił o pomoc ani sugestie.
Może tutaj się uda?
#tinder #badoo #podrywajzhejto
Zaloguj się aby komentować
Pytanie do #rozowepaski w przedziale 18-30lvl które umawiają się albo umawiały na tinder - jeśli przechodzicie z kimś na fb albo inny komunikator, jak odbieracie facetów którzy nie mają ustawionego zdjęcia profilowego albo żadnych zdjęć? Np. prawie pusty profil na fb. Jest to dla was ważne i uznajecie taką osobę za nudną albo to dla was redflag czy kompletnie nieistotne i nie zwracacie uwagi?
#przegryw #tinder #badoo
Zaloguj się aby komentować
odkąd zacząłem wychodzić na randki i mieć jakikolwiek kontakt z płcią przeciwną (nie ru⁎⁎⁎⁎em jeszcze jak coś xd) mówię o jakimkolwiek kontakcie dotyk, rozmowa, przytulanie to kompletnie straciłem zainteresowanie pornografią. Dosłownie z dnia na dzień mi obrzydła i właściwie odkąd byłem na pierwszej randce nawet nie włączyłem ani razu pornola mimo że wcześniej oglądałem dość często 2-3 razy w tygodniu. To tylko pokazuje, że ludzie nie mają racji kiedy mówią, że jesteś spierdolony bo grasz w gierki oglądasz porno i walisz konia. To są skutki bycia samotnym, a nie przyczyny. Jesteś samotny, nie ruchasz, nie masz dziewczyny = uciekasz w używki jak alkohol lub porno i walenie konia. Oczywiście odczuwam popęd, ale jak mi się chce to nie włączam pornola tylko bardziej staram się wyciągnąć koleżankę na miasto. Takie mam odczucia na wstępie z mojego projektu #legitymacjarandkuje
#tinder #wychodzimyzprzegrywu #zwiazki
Zaloguj się aby komentować
Chyba daje sobie spokój... Przedwczoraj trochę popisaliśmy, wczoraj wymieniliśmy tyko dwie wiadomości, a dzisiaj to mi nawet już nie odpisała. Na żywo tak samo chujowo jak na tych portalach... Na portale nie wrócę a na żywo też sobie dam spokój, bo podobnie. Będę po prostu "bił konia" całe życie. #zalesie #tinder #logikarozowychpaskow #rozowepaski
@Randy_Robinson dobrze pisze! Jasne, że możesz czuć się zniechęcony, zły, wkurwiony. Tylko pomyśl, że to tylko jakaś typiara i nie powinno to aż tak wpływać na ciebie. Czasami tak jest, czasami ty wyjdziesz na stuleje, czasami laska jest dziwna, życie. Natomiast jeśli całkiem olejesz temat to napewno nikt się nie pojawi. Z fartem mordeczko, sam mam sinusoide nastrojów w związku z tinderem ale weź na luz i próbuj.
Zaloguj się aby komentować
#anonekrandkuje
Po prostu wyjdź do ludzi, poznasz jakąś dziewczynę xd
#przegryw #rozowepaski #tinder #zwiazki #logikarozowychpaskow

Zaloguj się aby komentować
#anonekrandkuje
Mamy to! Kolejne odpulnięcie. Idę na rekord w 2023.
#przegryw #rozowepaski #tinder #zwiazki #logikarozowychpaskow

Zaloguj się aby komentować
Co ma znaczyć jeśli laska podaje że ma dziecko i pisze "nie szukam tatusia"? Czego się spodziewać?
#tinder
Zaloguj się aby komentować
Powiem wam chlopy,ze to cale #badoo #tinder i inne portale randkowe to jest c⁎⁎j oszustwo i wyciaganie kasy od porzadnych chuopow na super konta.
Dzisiaj otrzymalem niby trzy polubienia od pieknych pan, okazalo sie ze lajkujac pewne damy wsrod nich byly te ktore mnie polubily.
Przywitalem sie i nagle c⁎⁎j,zero odzewu,unmatch,blokada.
I nagle znowu reklama na super konta,bo ktos mnie polubil...
Kilka lat temu bylo wiecej realnych kont i mozna bylo kogos poznac( albo chociaz sie spotkac),a teraz to tylko naciaganie na super konta.
@jajkosadzone
Powiem wam chlopy,ze to cale #badoo #tinder i inne portale randkowe to jest c⁎⁎j oszustwo
nie zgadzam się, mam tinder od 2 tygodni i byłem już na 3 randkach następną mam w następnym tyofnidu, mam jeszcze z 90 par już przestałem przesuwać, bo mi się to znudziło i teraz tylko wykorzystuje te pary które mam. Z resztą na wszystkich randkach na jakich byłem to dziewczyny do mnie same napisały. Ogólnie jestem bardzo zadowolny jak to działa i nie spodziewałem się że będzie tak fajnie.
Zaloguj się aby komentować
panowie i panie podobno liczy sie osobowosc to prosze wytlumaczcie mi czemu jak normalnie se pisalem jakis czas z femb0tami to po wyslaniu swojego zdjecia to sie kontakt urywal zazwyczaj w ciagu 1 dnia a jak tindera probowalem to liczbe polubien mozna bylo policzyc na palcach jednej reki o co tu chodzi przeciez sie fajnie rozmawialo #przegryw #blackpill #tinder #randki #rozowepaski #niebieskiepaski #logikarozowychpaskow
Zaloguj się aby komentować
Dajcie spokój, człowiek poznał super dziewczynę i...
...ni stąd, ni zowąd dostał kosza, choć po pierwszym spotkaniu w realu aż mi serce mocniej zabiło.
Wesprzyjcie mnie, bo wieczór oficjalnie dołączył do kategorii zjebanych.
#przegryw #tinder #milosc #samotnosc
Zaloguj się aby komentować
założyłem własną społeczność gdzie będę opisywał swoje randki i podobje na #tinder już zacząłem je opisywać na tagu #legitymacjarandkuje ale jako że mam teraz własną społeczność to zrobię jakiś pierwszy post w społeczności gdzie będę to opisywał.
Coś o mnie: chłop 25 lat, po studiach, pracujący w it. Mieszkam z rodzicami na wsi, nigdy nie miałem dziewczyny oraz nie ru⁎⁎⁎⁎em. Ogólnie moje wcześniejsze życie to granie w gierki, studia, zero życia towarzyskiego, zadnych imprez i piwniczenie na chacie. Wcześniej byłem chudy, miałem pryszcze chujową styluwę i ogólnie jakiś zapuszczony. Przez ostatnie 2 lata udało mi się to ogarnąć i wyglądam teraz jak człowiek dermatolog, dentysta, kupowanie ciuchów w sklepie, ogarnięcie fryzury u fryzjera, chodzę na basen, siłkę itp. Za cel na ten rok założyłem sobie znalezienie dziewczyny, partnerki życiowej i wejście w jakiś stały związek. Jako że nie mam żadnych znajomych, a tym bardziej nie znam żadnych dziewczyn, a w pracy są same chłopy założyłem tinder i tam poznaje dziewczyny.
odbyłem już 3 randki o których pisałem na tagu #legitymacjarandkuje
Zapraszam do obserwowania komentowania oraz pomocy w poszukiwaniu przyszłej partnerki życiowej
#wychodzimyzprzegrywu
Zaloguj się aby komentować