Dzisiejsze spokojne bieganko. Czekałem dość długo (aż do 10) żeby zrobiło się chociaż lekko ponad +3 stopnie. Niestety to taki minus beskidu wyspowego że ciepło w takie dni to się koło 11 robi, tylko po to żeby po 16 już lecieć na łeb, na szyję. Mimo wszystko aktywność uważam za udaną-fajne tempo, bez wariackiego tętna.
#sztafeta #bieganie
Wpis dodany za pomocą hejtostats.pl . @Marvin certified! #statsbymarvin
W poniedziałek wreszcie powrót treningów na stadion (tory odtajały) i o hesu, jak dobrze się biegało (ale czuję, że miałem przerwę)
Dzisiaj za to plan był, że skończę pracę o 17 i jeszcze w słoneczku i ciepełku pójdę na krótki rozruch. W robocie wysypały się na ostatniej prostej 2 projekty, skończyłem o 19, poszedłem biegać, padłem na podbiegu, a potem zgubiłem się na własnym kwadracie - nowa szkoła mnie zaskoczyła, a droga rowerowa prowadziła donikąd zamiast do Adamowicza ^^
Ehhh... jeszcze będzie przepięknie...
#sztafeta #bieganie
Wpis dodany za pomocą hejtostats.pl . @Marvin certified! #statsbymarvin
Mocne rozpoczęcie weekendu. Już nie pamiętam, kiedy ostatnio była robota na pułapie tlenowym, chyba we wrześniu? Nie wiedziałam czego się spodziewać na dzisiejszym zestawie, tzn. 7x 2’ BT/1’ tr. Oj sponiewierało, same odcinki w sobie nie byłyby takie ciężkie gdyby nie ta piekielna jedno minutowa przerwa xD Była i kolka była i pompa, najs. Średnie tempo odcinków: 3:54. Spodziewałam się bliżej 4:00, miłe zaskoczenie 😃
#sztafeta #bieganie
Wpis dodany za pomocą hejtostats.pl . @Marvin certified! #statsbymarvin
Takie se tuptanie. Miałem problem utrzymać zakładane tempo ~6:00 bo noga niosła trochę szybciej i nie mogłem się przyzwyczaić, a muszę się nauczyć też biegać wolniej.
#sztafeta #bieganie
Wpis dodany za pomocą hejtostats.pl . @Marvin certified! #statsbymarvin
Głupie pomysły same się nie zrealizują, musimy im pomóc!
Ostatnio biegałem w styczniu. W styczniu 2024. Więc czemu nie spróbować teraz?
Cel był jeden: spokojne tempo by nie zrobić sobie żadnej krzywdy, na razie wydaje mi się że się udało. Całkiem nieźle jak na pierwszy - i, znając moje zacięcie, ostatni - bieg w tym roku.
#sztafeta #bieganie
Wpis dodany za pomocą hejtostats.pl . @Marvin certified! #statsbymarvin
Jeszcze w piździerniku ważyłem 72 kg, ale poluzowałem pasa ze słodyczami, 2 miechy przymusowo bez aktywności fizycznej i cyk +4 kg. To jest dramat proszę państwa.
Mój pierwszy wpis na tagu. Obiecałem sobie na nowy rok, że zacznę w tym roku biegać jak się tylko zrobi ciepło. Kilka razy w życiu próbowałem ale nigdy nic więcej z tego nie wyszło. Przez ostatnie lata prowadziłem siedzący tryb życia i chciałem coś z tym zrobić w końcu.
Biegane było wczoraj ale tak byłem po tym zmęczony że nawet nie myślałem o tym, żeby dodać wpis i dzisiaj mi się przypomniało, że bawicie się tutaj w takie rzeczy. Dystans i tempo pewnie dla was śmieszne ale ja to się w ogóle cieszę, że udało mi się wrócić do domu o własnych siłach xDD. W sumie to bardziej bym to nazwał marszobiegiem przy mojej aktualnej kondycji. Dziś to ledwo jestem w stanie ruszać nogami ale chciałbym wychodzić pobiegać tak chociaż raz albo dwa razy w tygodniu.
#sztafeta #bieganie
Wpis dodany za pomocą hejtostats.pl . @Marvin certified! #statsbymarvin