Zaloguj się aby komentować
To już rok jak pojechałem po to uosobienie (upsienie?) zła.
Ciężki rok, dużo nerwów, potu i łez.
Ale też dużo zabaw i naprawa pleców (kto by pomyślał, że spacery tak mi plecy ogarną?)
Świetnie, Baja, że jesteś z nami.
#psy #bojowonastawionaowczarkaaustralijska

Zaloguj się aby komentować
No cudowny jest ten pies no (づ•﹏•)づ
I nadal nie rozumiem, czemu od szczeniaka w schronisku siedzi ( ͡° ʖ̯ ͡°)
#adoptujniekupuj #psy #pokazpsa

Zaloguj się aby komentować
kiedy idziesz sobie spokojnie ulicą, a tu nagle zły czarodziej zamienia ci psa w pralkę
#czary #psy #heheszki #humorwideo #agd

Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Wykąpał się w Bałtyku, można wracać do cywilizowanego Oberschlesien.
Mam nadzieje ze nie będę stać znowu 90min w korku w Gdańsku który jest zatkany jak Mumbai (づ•﹏•)づ
#psy



Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Chyba mu się podoba.
#psy #pokazpsa #kulumburgaj


Zaloguj się aby komentować
Wychodzę z psami na dwór i jeden coś dziwnie się kręcił przy kępce trawy. Bałem się, że chce zjeść jakieś gunwo, ale było gorzej.
Znalazł jaszczurkę. A on lubi jeść jaszczurki. A obok była fifi, która też lubi polować na małe zwierzątka (do tej pory tylko myszy, ale kto wie co więcej by złapała.
Szybko go złapałem i oboje zagoniłem do domu. Wracam do ogrodowego gada, a tam dwa koty siedzą i gapią się z ciekawością :v udało się je przegonić, ale jeszcze stały obok i czekały. Na szczęście jaszczurka sobie poszła (po małej perswazji w postaci dotknięcia patykiem).
Tak to się żyje na wsi. Swoją drogą piękna jaszczurka.
#psy #ekologia


Zaloguj się aby komentować
„Sonia biszkoptowa w typie labradora może być wszędzie w okolicach Hawany halnej rozglądajcie się więc proszę gdybyście zobaczyli i mi się” to chyba najdłuższe psie imię jakie widziałem
#heheszki #fredikamionkagminaburzenin #smiesznypiesek #psy #analfabetyzm

Zaloguj się aby komentować
Ładnemu we wszystkim ładnie. A zwłaszcza ładnemu pieskowi w ładnych kwiatkach
#psy #pokazpsa


Zaloguj się aby komentować
Nie ma lepszej zabawy niż ze starszym kuzynem xd
#psy #pokazpsa #fiflak
Zaloguj się aby komentować
Takie tam spacerowe z usmiechem
#fotografia #psy #pokazpsa

Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Bunkrów nie ma ale też jest za⁎⁎⁎⁎scie ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)
#psy

Zaloguj się aby komentować
22 251,78+5=22 256,78
Wracam po chorobie, teraz rozowa rozlozylo i spi to pobiegane
Kitku pomiziane, zazdrosny piesek pomiziany, wpadlo 10s mniej niz poprzednio, przyjemnie, bo troche chlodniej
#sztafeta #koty #psy



Zaloguj się aby komentować
Rzadko wstawiam zdjęcia z moim trzecim psem, bo to już starsza pani (14 lat), ostatnio ogłuchła i ogólnie już powoli taka seniorka mocno. Mimo wszystko temperuje mi owczarka i nie wtrącam się w ich życie. Jednak #piesgalgan , który jest z całej ekipy najmniejszy, ma swoje przywileje. Mimo, że bez jaj, to jednak facet
#psy

Zaloguj się aby komentować
Kurde, dzień psa był.
Łapcie ze spóźnieniem!
#psy #bojowonastawionaowczarkaaustralijska

Zaloguj się aby komentować