dobrze ze kolory już są Orlenowskie tylko logo zgubili gdzieś XD #orlen #wykop

dobrze ze kolory już są Orlenowskie tylko logo zgubili gdzieś XD #orlen #wykop

Zaloguj się aby komentować

'Spółka rozważy działania prawne względem Wydawców i dziennikarzy naruszających dobre imię Polska Press oraz renomę plebiscytów przez nią organizowanych' - oświadczyły władze Polska Press. To reakcja na serię artykułów, w których dziennikarze - m.in. 'Wyborczej' - napisali, że część nominowanych w...
Widzę moderacja nie śpi xD W porannych godzinach na 2 miejscu było znalezisko o parówkowym bronie z orlenu. Na działanie serwisu nie reagują ale już na cenzurowanie wpisów o partii jak najbardziej xDDD Był wpis z 5k likeów i nie ma wpisu XD Niczym towarzysz Stalin robią czystki xDD
#wykop #orlen

Zaloguj się aby komentować
MIRKI MOŻNA DODAWAĆ POWIĄZANE DO ZNALEZISK JAK MASZ ZBANOWANE KONTO, SCREEN PONIŻEJ
#orlen #wykop #jebacwykop

Zaloguj się aby komentować
Tak tylko zerkam, bez powodu.
#dziendobry #hejto #wykop #heheszki #orlen
Zaloguj się aby komentować
Witam, przychodzę z wykopu na którym dostałem bana za Orlen i multikonto
#orlen #jebacwykop
Zaloguj się aby komentować
Witam wszystkich użytkowników przy okazji migracji z wykopu bardzo miło jest mi poinformować, że nasze ceny paliw będą stałe rosnąć. Do marca bieżącego roku mamy zamiar dobić do 10zł za litr benzynki, ale spokojnie będziemy stopniowo regulować cenę, żeby nasz dumny naród nie doznał szoku cenowego. Bądźmy dumni z naszego narodowego czempiona bo Orlen to Polska.
#orlen #paliwo

Zaloguj się aby komentować
witam wszystich #jebacpis #jebacwykop #jebacorlen #orlen
Zaloguj się aby komentować
Obajtek fejs gdy zobaczył za co płaci Biaukowi. Świetny interes Panie Danielu, jak zawsze!
#wykop #orlen #gownowpis

Zaloguj się aby komentować
Mam wrażenie że #hejto i nowy wykop #wykop projektowała ta sama osoba XD
Tak samo się wpis z komentarzami poprzedniego zlewa - pisałem o tym już wcześniej tutaj.
Śmiesznie by było gdyby Białek przejebał wszystkie szekle z #orlen na to gówno XD
Zaloguj się aby komentować
Mój pierwszy wpis tutaj po przeniesieniu się z #wykop
Nie rozumiem jednego.
Wykop ma masę pieniędzy z #orlen
Istnieje tez w c⁎⁎j czasu, ma bardzo dużo użytkowników a jednak mimo to wszystko tam jest pisane na kolanie i wprowadzane bez testowania. Wcześniej nie było kolorowo ale teraz to już jakaś porażka. W porównaniu do hejto gdzie wszystko jest dopracowane i intuicyjne to wykop wypada jak jakiś twór licealistów uczących się informatyki.
( ͡° ͜ʖ ͡°)
Zaloguj się aby komentować
Nowa, 'lepsza' wersja vipok.ru już wkrótce w twoim domu, komputerze i telefonie. W pakiegi Pegasus 21,37 i objajtek+
Źródło - baza z netu + moje przeróbki + sugestie z discorda. Ja nie umiem jakoś hi[er w fotoszopy więc nie hejtować pls ;]
#wypok #wykop #obajtek #orlen #heheszki

Zaloguj się aby komentować
Pierwsze pieniądze spływają za nową kampanię od brudnej pały.
#codziennejebacwykop 16/100
#brudnapala #wykop #bekazwykopu #orlen #jebacwykop

Zaloguj się aby komentować
Trochę się cykam wrzucać na wykop przed przerwą techniczną.

Zaloguj się aby komentować
Po 3 tygodniach znowu wyleźli xD
Już myślałem, że przynajmniej dali sobie z tym spokój...
https://www.wykop.pl/wpis/70026493/fundusz-orlenvc-zainwestowal-w-innowacyjna-spolke-/
#wykop #orlen

Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Parówki na stacji miałyśmy bardzo dobre! Wszystko to zasługa naszego prezesa i nie jest prawdą, że są krótsze! Szczególnie, że i tak nie chciało nam się jeść! Prezes dba o nas jak ojciec najlepszy!
#orlen #aferaorlenowska #mis

Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Czy wiecie, że Obajtek nie tylko zarządza Orlenem, dostarcza parówki, ale też ubiera polki w ich wymarzone suknie slubne
Zaloguj się aby komentować