Zdjęcie w tle
MrFab

MrFab

Specjalista

Dołączył/a: 22.12.2022

  • 19Wpisy
  • 43Komentarzy
  • 3Obserwujących
MrFab
MrFabSpecjalista

Używa ktoś Strykera? Idea testów mutacyjnych wydaje się spoko, ale utknąłem na próbie odpalenia testów tylko dla modyfikowanej metody (By dodać to do CI i nie wydłużyć za bardzo czasu trwania builda). Nijak nie bangla mi to i zawsze odpala testy dla całego pliku mimo iż dodaje --since 😔 Da się w ogóle coś takiego zrobić bez większych fikołków?

#programowanie #dotnet #testy

I jak poszło? Rozwiązałeś ten problem? Pytam bo może się przydać innym na przyszłość jeśli znalazłeś jakieś rozwiązanie

Ograniczyłem ilość uruchamianych testów do modyfikowanego pliku. Nadal uruchamia ich więcej niż powinien, ale to i tak lepsze niż testowanie wszystkich testów 😀

@MrFab Tak tez mozna Jak z checia bym pomogl ale nigdy nie uzywalem Strykera.

Zaloguj się aby komentować

MrFab
MrFabSpecjalista

Zwróciłem uwagę dziś typowi, że jara szlugi na terenie przedszkola - dokładnie na parkingu. Siedział w aucie z otwartym oknem i palił. Różowa mówi, że się przyjebałem bo mam zły dzień,. Ja uważam, że wraz z dziećmi nie potrzebujemy wdychać jego dymu ¯\_( ͡° ͜ʖ ͡°)_/¯

#pytanie #ankieta #papierosy

Dobrze, że się przyjebałem?

Ciesz się kompletem zębów

@MrFab i elegancko, 'kruciutko' z frajerami. Ludzi którzy palą w miejscu publicznym powinno się degradować do pozycji zwierząt. Jak idę sobie miastem i jakiś kiep odpala szluga przede mną i dostaje tym dymem w mordę to od kopa mi wypindala żyłę na czole. Olaboga wolność komuchu, mogę palić gdzie chce. Chuja tam a nie wolność, wolność kończy się tam gdzie zmuszasz do czegoś innych, np. do biernego wdychania tego syfu. Ha tfu na kiepów.

Zaloguj się aby komentować

MrFab
MrFabSpecjalista

Ktoś chyba Białkowi ukradł kurtkę ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#wykop #orlen

bff61f1a-2556-4a3a-883f-4be2b22f2372

@MrFab powiedzcie że to jest już przerobione

@MrFab jeszcze wczoraj w przerwie między seriami puścili skrócony teleexpres i nadawali na TVN bo ten im jakąś sprawę założył o oszczerstwa xD

@WalIy jeszcze trochę i Kubacki w takiej samej kurtce będzie tłumaczył się w wywiadzie z afery parowkowej na Orlenie

Zaloguj się aby komentować

MrFab
MrFabSpecjalista

Ojciec lvl 55 i kuzyn lvl 35 dostali wezwanie do wojska. Pora chyba pakować mandżur xD #wojsko #szczecin #wcr

@MrFab byli po zecie czy z samą kategorią, czy w ogóle związani z wojskiem?

@5tgbnhy6 ojciec był, kuzyn nie wiem - patrząc na rocznik jeszcze go łapało. Z wojskiem nie związani, kuzyn dostał wezwanie na okres pełnej służby, ojca zobaczyli to na drugi dzień był w domu - wnioskuje, że alkoholików nie chcą.

Zaloguj się aby komentować

MrFab
MrFabSpecjalista

Częstujcie się

60bc85c9-fa65-40c9-a59d-78dd9f5f79ab

@WalIy Przerobię klasyka
Możecie nalać polaczkowi Don Perignona, albo dobrej whisky 18 letniej. Polaczek wypije duszkiem i powie, że cierpkie i jakieś mdłe. Dacie polakowi trufli to powie, że to jakiś zgniły czosnek. Zaparzycie polaczkowi dobrego espresso z dobrej, ręcznej maszyny, z świeżo mielonych ziaren bardzo dobrej jakości, powie że jakaś mała ta kawa i w ogóle kwaśna i i dziwnie smakuje. Dlatego mnie nie dziwi, że 3/4 z was, biedaki szkaluje KARTY POKEMON. Nie dziwi mnie to, ponieważ wiem że jesteście tylko biednymi cebulakami i całe życie schabowe z mięsa za 7,99/kg. Nie znacie życia, wasze kubki smakowe są wypalone od podrobionych fajek i chujowej wódki. Nigdy nie mieliście okazji poznać smaków. Na widok KARTY POKEMON byście pewnie skakali i darli mordę jak te małpy w zoo.
W cywilizowanej i rozwiniętej Japonii, kiedy córka przyprowadza i przedstawia swojego wybranka rodzicom, ci wykonują test. Podają mu KARTE POKEON. Kiedy chłopakowi się nie podoba, to wiadomo że pochodzi z patologicznej rodziny. Test działa z dokładnością 100% i nawet WHO i ONZ przyznali, że u rodzin w których dominuje alkoholizm, narkomaństwo i kazirodztwo zawsze pojawia się niechęć do KART POKEMON.

dzięki, 2 były wykorzystane, wziąłem resztę

@bodhistawa Jak na 20 dni to i tak długo się trzymały

Zaloguj się aby komentować

MrFab
MrFabSpecjalista

Jadąc na wigilię autem przejechałem przez 3 wioski i 3 mniejsze miejscowości. W każdej mężczyźni grabili liście przy drodze lub na podwórku przy domu. To jakaś tradycja?

Ewentualnie o ciszę i spokój Ciekawi mnie tylko fakt, że miało to miejsce w tylu miejscowościach / wioskach

Zaloguj się aby komentować