Zaloguj się aby komentować
Hej. Jakich stron używacie do szukania recenzji , ocen ,opinii ludzi o filmach / serialach ?
#seriale #netflix #hbo
Zaloguj się aby komentować
Drugi sezon Vikings Valhalla to wg mnie zdecydowany zjazd w dół. Właściwie nic mnie nie urzekło w tym sezonie - wątki poprzeciągane i prowadzące do prostych finałów, niezbyt ciekawe intrygi, wątki romantyczne właściwie o kant d⁎⁎y roztłuc. Nie było niczego zaskakującego - czy warto obejrzeć tylko dla epizodycznej roli Marcina Dorocińskiego? Pojawia się on w kilku scenach jako książę Rusi i wypada w tej roli całkiem zacnie. Poza tą ciekawostką w sezonie drugim wszystko jest słabsze aniżeli w pierwszym - nawet odniosłem wrażenie, że oszczędzono na budżecie propos efektów. Z zakończenia można wnioskować, że ma powstać sezon trzeci i myślę, że Netflix mimo wszystko go nie anuluje - ja jakoś niecierpliwie czekać nie będę, aczkolwiek pewnie obejrzę...
#seriale #netflix

Zaloguj się aby komentować
Cześć, od premiery czytam Książkę Ostateczną, na którą czekałem lata - "Niewyczerpany Żart" Davida Fostera Wallace'a.
Idzie mi powoli i topornie jak każdemu, kto rzeczywiście ją czyta, zamiast interpasywnie kupić i odłożyć.
Większość moich znajomych właśnie kupiła i odłożyła. Ja, pomimo wysiłku mentalnego i fizycznego, jakiego wymaga obcowanie z Książką Ostateczną, czerpię z niej wiadra inspiracji. Czasem dopinguję ich też do dalszej lektury, to dlaczego w sumie nie zdopingować i Was? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Na tagu #niewyczerpanygrymas dzielę się z Wami wycinkami Książki Ostatecznej, które zapadają w pamięć.
Ten wpis taguję #netflix , bo to o was, tylko pisane gdzieś w 1993 roku.
#davidfosterwallace #infinitejest #niewyczerpanyzart #ksiazki #hejtoczyta

Zaloguj się aby komentować
Przypomnijmy sobie jeszcze raz to arcydzieło. Nie znalazłem na tagu tego edita, więc gorąco polecam!
https://www.youtube.com/watch?v=OgF7CiE3yVw
#breakingbad #seriale #netflix #film #muzyka
Zaloguj się aby komentować

W liście z 19.01.2023 do akcjonariuszy możemy znaleźć takie informację jak:
2022 was a tough year, with a bumpy start but a brighter finish. We believe we have a clear path to reaccelerate our revenue growth: continuing to improve all aspects of Netflix, launching paid sharing and building our ads...
#netflix #filmy
Rozpadło mi się małżeństwo. Rodzina mi się rozpadła. Nie potrafię utrzymać żadnej przyjaźni. Znajomości nawet zwykłej. Wszystkiego się boję. Cały czas przestraszony jestem. Wylękniony jakiś. Zły na wszystkich o wszystko. Zazdrosny bez powodu. Wciąż smutny, w środku, nawet jak się śmieję. Przez pierwszą godzinę po wstaniu jestem właściwie w rozpaczy. Czuję, że nie jestem taki, jakim chciałbym być. Szlachetny, silny jak Gary Cooper w „W samo południe". Bądź sobą. Jak mam być sobą, skoro nie lubię siebie? Nienawidzę -Adaś
Krytała Czytyna Krystówna


@Heheszki koterski cierpi po raz 10 xD ogolnie to spoko ale nie mam zdania, co innego... https://pl.wikipedia.org/wiki/Marek_Koterski nie no szczerze to jednak chyba najslabszy, moze w sumie lepszy od baby sa jakies inne bo tamten to byl tani a tu jednak nazbieral aktorow.
on ma jednak problem z tym jeczeniem, mialczynski mialczy, nie zawsze da sie na tym zbudowac film, rozpamietywanie tego ze matka przebierala go w sukienke jest karykaturalne, to bylo z 60 lat temu pewnie a on robi o tym film w 2018
@Heheszki przeciez gadamy
nie, po prostu nie chce sie wciagac w jego schizofrenie, wiem ze to metafory ale koterbski przestan pieprzyc ze to nie o twoim zyciu xD czasem po prostu trzeba powiedziec dosc tym z showbiznesu z polsce, jak tym co sie ruchaja z facetami a spiewaja do lasek - k⁎⁎wa jestes pedal czy nie jestes piasek? tak samo z koterbskim, ogladasz juz te same sceny z jego dziecinstwa i wszystko jak krew w piach XD
w sumie sobie przypominam taka scene z akademika gdzie dorosly chlop po wodce plakal ze go tatus nie kochal a ja wtedy mialem wyjebane i siedzialem u nich na internecie, wiesz takie, siedzisz i w pewnym momencie: co do k⁎⁎wy? XD to tak samo z koterbskim, chcesz obejrzec film a ten znowu ze go matka przebierala w sukienke i to zniszczylo mu zycie i zaczal pic i uciekl od gosi itd XD przy moze 4 filmie (?) to jeszcze bylo smieszne.
liniowosci liniowosci, ty sie nie nabieraj na jego stare numery XD (inna sprawa co pierdola ci aktorzy czasem, kondrat o tym ze to go wypala i on choruje bo musial sie spuscic w wyborcza XD dobrze ze jak sie spuszczal w 30 lat mlodsza corke turnala to tego nie odchorowal XD)
nie wiem im czlowiek starszy tym bardziej zmeczony tym pierdoleniem i biadoleniem ale ze wspolne akcenty jak to filmy o nim samym xD
k⁎⁎wa serio polscy aktorzy sa glupi jak but z lewej nogi - ile k⁎⁎wa kazdy pi⁎⁎⁎⁎li o tym jak sie zawsze zmeczyl u koterskiego, jak to jest meczace aktorstwo to swinie pasc isc XD albo ten pazura co to podobno grac nie chcial tego po nic smiesznego? ze to go zochydzi ludziom chyba? przeciez on teraz jest ochydny z tymi sztucznymi bialymi zebami xD i tak samo z ta zona co tez ma zeby sztuczne XD
Zaloguj się aby komentować

W przyszłym miesiącu na Netflixie zadebiutuje kolejna polska produkcja – tym razem science fiction pt. Dziewczyna i kosmonauta. Na Twitterze pojawiła się zapowiedź serialu.
#kino #filmy #netflix #ciekawostki
Zaloguj się aby komentować
Wybiła 4 rano. Bezsenność nawróciła i best I can do is anime
#gownowpis #anime #netflix

Zaloguj się aby komentować
Mordeczki polecicie jakis dobry film/serial z Netflix albo Disney +? Obejrzałem przed chwilą Menu i chciałbym wiecej czegoś takiego, ale nie musi być.
#netflix #disneyplus #filmy #film #seriale
Zaloguj się aby komentować
Taką ciekawostkę zauważyłem jak oglądałem Hellboya ostatnio :), ale chyba większą ciekawostką jest fakt, że nie da się zrobić zrzutu ekranu oglądając Netflixa. Tak samo snipping tool, też niedziała dlatego zdjęcie zrobione telefonem.
#filmy #netflix #ciekawostki

Zaloguj się aby komentować
#seriale #netflix
Co sądzicie o The Vikings Valhalla? Pierwszy sezon mnie odepchnął, ale przez zakończenie postanowiłem dać mu jeszcze szansę i kończę właśnie oglądać drugi sezon.
Pomijając wszystkie te zarzuty odnośnie zbyt kolorowej obsady (co np nie raziło mnie totalnie w Rodzie Smoka, bo ten serial to totalny szef), jest po prostu słabo i bezpłciowo moim zdaniem.
O ile wątek Leifa i Haralda jeszcze jakoś można oglądać, pomimo wielu głupot i nielogicznych rzeczy, tak wydarzenia w Anglii wieją nudą i nie mogę się skupić na tym co tam się dzieje, a Freydis jest gwoździem do trumny. Przybywa do Jomswikingów, zostaje ich 'boginią', będąc w ciąży napierdala się z 10 chłopami na treningu i nawet jej nie drasną, walczy o równouprawnienie dla uchodźców i takie tam.
Nie rażą mnie mocne role kobiece, Lagertha jest jedną z moich ulubionych postaci w oryginalnych Wikingach. Też na równi potrafiła walczyć z mężczyznami jako tarczowniczka. Ale to totalnie inny poziom wykreowania postaci.
Szkoda, że tak zarżnięto tę serię.

Zaloguj się aby komentować
Z każdą chwilą #thelastofus doceniam coraz bardziej, że to produkcja #hbo , a nie #netflix
#seriale
Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Poświęciłem mnóstwo czasu na oglądanie filmów czy seriali, myślę, ze nie jestem jedyny.
Chętnie dowiem się co oglądacie, co polecacie i jaki film bądź serial zrobił na was największe wrażenie.
Osobiście oglądam głównie #netflix z którego polecam serial After Life, pierwszy sezon to coś wspaniałego.
https://www.filmweb.pl/serial/After+Life-2019-824412
Film który skradł mi serce i jest ze mną od wielu lat to "Koneser"
https://www.filmweb.pl/film/Koneser-2013-624525
#filmy #seriale #polecam

Zaloguj się aby komentować
Bardzo lubię oglądać Dahmer.
Aktorstwo na najwyższym poziomie. #netflix #seriale

Zaloguj się aby komentować
Wpadło mi w oko parę filmów ale nie mogę się zdecydować co obejrzeć.
Pomożecie?
#filmy #kino #netflix
@Merkury kurde stary, każdy z tych filmów to zupełnie inny klimat. Więc zależy na co masz ochotę;
30 dni mroku - horror akcji o nawalaniu się ludzi z wampirami, żadne wybitne dzieło, ale przyjemny seans, który szybko Ci zleci
Jeździec bez głowy - gotycki horror na którym się nie przestraszysz, mocno dopieprzony stylem Burtona
Equlibrum - mi się podobał, ciężka mroczna atmosfera, sciencie ficition o utopi i wypraniu z emocji, jednak strasznie powolna fabuła i można się wynudzić
Mściciel - rewelacyjny western takie trochę tarantinowski
Zaloguj się aby komentować
Do filmu dziś pizza boża okuratna z mięsem. Tester Dzwonio już się kręci #koty #filmy #netflix #gownowpis #nocnazmiana

Zaloguj się aby komentować
Pewnie wielu z was zna lub korzysta, ale dla osób nie wiedzących jest taka stronka https://rentry.co/streambase na której można znaleźć listę stron do oglądania filmów, seriali, sportu na żywo w trochę mniej legalny sposób. Wyjaśnione jest też tam jak ustawić sobie adblocka, do blokowania reklam. Adblock konieczny bo inaczej syf tam jak na wy**pie. Polecam zwłaszcza gdy nie chcecie wspierać niektórych korporacji.
Stary dobry streambase, wcześniej na discordzie, teraz znów na stronce, wszystko w jednym, również ciekawe linki i repo z grami #piraty #netflix #hbo
#disney #sport #streambase #adblock
Zaloguj się aby komentować