Kiedy @Yes_Man jedzie na wakacje z całą rodziną, ale ma w planach pojeździć też pasikonikiem
#heheszki #motocykle

Kiedy @Yes_Man jedzie na wakacje z całą rodziną, ale ma w planach pojeździć też pasikonikiem
#heheszki #motocykle

Zaloguj się aby komentować
#heheszki #motoryzacja #motocykle
Co tu się wydarzyło?

Zaloguj się aby komentować
W poprzedniej części zakończyliśmy na Yamaha XT500, która "zagrała" w "Tylko dla twoich oczu". 8. Yamaha XJ650 Seca Turbo – „Never Say Never Again / Nigdy nie mów nigdy” (1983) Na wstępie pierwsza ciekawostka: "Nigdy nie mów nigdy” (1983) jest nieoficjalnym filmem o Bondzie, a w jego rolę po 12-letniej przerwie wcielił się Sean Connery. Druga ciekawostka: Connect musiał nosić tupecik. Co jeszcze ciekawsze, jest to jedyny film z agentem 007, w którym występuje motocykl oficjalnie dostarczony i stuningowany przez Q, naczelnego kwatermistrza brytyjskiego wywiadu. XJ650 Turbo otrzymuje kilka magicznych przycisków...
@bartek555 xD
Zaloguj się aby komentować
Biker-Cat
Sora rozwala.
#sora #ai #aiart #aiwideo #motocykle #koty #heheszki

Zaloguj się aby komentować
Będzie długo #motocykle#filmy#ciekawostki
Yamaha XJ650 Turbo Pod koniec lat 70 świat Formuły 1 ogarnęła fascynacja silnikami turbodoładowanymi. Ich wydajność zdecydowanie wzrastała względem jednostek wolnossących. Turbodoładowanie szybko zaczęło trafiać do samochodów cywilnych. Turbiny zagościły również w motocyklach, gdzie prym wiodła Honda z CX500T. Yamaha zaprezentowała swoją konstrukcję w 1981 roku. Yamaha mimo montażu turbo do swojego czterocylindrowca pozostała przy gaźnikach. Mała średnica turbosprężarki ograniczała jej bezwładność, dzięki czemu turbo-dziura nie była tak zauważalna jak w przypadku wydajniejszych sprężarek w Kawasaki GPZ750 Turbo. Yamaha XJ 650 Turbo otrzymała...
#ciekawostki #motocykle
https://streamable.com/6mwot6
Zaloguj się aby komentować
@cebulaZrosolu pa jaki militarny kibel. Może swojego tak przerobisz?
#motocykle


Zaloguj się aby komentować
Ej @Shagwest nie ukradli Ci ostatnio tego chińskiego akrapowicza przypadkiem? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#motocykle

Zaloguj się aby komentować
@Shagwest a Twoja kawa tak potrafi?!
#motocykle #gownowpis

Zaloguj się aby komentować
Jak na złość. W zeszłym roku nakupowałem tych pouszkadzanych harlejków z USA jak głupi, w zasadzie każdy mi podszedł, poza jednym. A bo to uszczelka ciekła, a bo to się trząsł strasznie, a bo to sprzęgło źle chodzi, głośne, pozycja koślawa. Można powiedzieć - typowy harley xD Ale nie, tu było wyjątkowo źle. A jeszcze jak jechałem robić mu przegląd złapał mnie deszcz ze śniegiem, tak że cały przemokłem jak nigdy, więc uznałem, że moto jest pechowe i jeździć będę nim jak najmniej a najchętniej to w ogóle bym już sprzedał w diabły.
No ale minęło trochę czasu i uznałem, że się wezmę. Wyregulowałem sprzęgło. Wymieniłem cieknącą uszczelkę i poduszkę silnika. Wyciszyłem wydechy, tak że nie było wstydu tym jeździć. Pozycja z dziwnej zrobiła się czilałtowa. A po umyciu, polerce lakieru i położeniu ceramiki nagle motocykl z brzydkiego kaczątka przeistoczył się w łabędzia. Nagle strasznie go polubiłem.
No i teraz smutna część historii, bo sąsiad na któego miejscu trzymam część gruzów kupił auto i będę musiał je gdzieś przenieść. Uznałem - muszę któregoś sprzedać, na którego napatoczy się kupiec, na tego bęc.
No i dzisiaj przyszedł ziomek i kurde padło na mojego nowego ulubieńca.
-dajcie wzruszającą muzykę
-trzymaj się harlejku
-będę do ciebie pisać
-ehhh
#motocykle #harlejekzusa

Zaloguj się aby komentować
Siema, wrzucam kolejny odcinek z jazdy z młodą. Tym razem okolice Nowego Dworu Mazowieckiego
https://youtu.be/7IlzVnMqhKA?si=_1zXYJcpd3IlhZyl
#motoryzacja #motocykle #podroze
Zaloguj się aby komentować
Wro w peak 14° - iść na moto łeb przewietrzyć, czy nie iść na moto i grzać d⁎⁎ę pod kocykiem
#motocykle #pytanie #pytaniedoeksperta #ankieta


Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Siema.
Na ostatni wyjazd w tym roku wybrałem sobie słowacki klasyk, czyli pętlę wokół Tatr. Trasę robiłem już któryś raz, tym razem z drugiej strony. Trochę zmieniona forma filmu - dodałem komentarz z jazdy na żywo.
https://youtu.be/VV3IZDi8roQ?si=FXZntfuw54mb89pV
#motoryzacja #motocykle #podroze
Zaloguj się aby komentować
Dzień Pierwszy/Dzień drugi.
Po dotarciu na rubieże Stoku zasiadamy z Kumplem i jego rodziną do...no właśnie, chciałem napisac kolacji, ale bardziej pasuje tutaj małe wesele lub chociażby przyjęcie komunijne! Pełen wypas, gospodarze "odjebani fest", nie to co my bidoki z trasy. Dzieciaki szczęśliwe bo " - Przyjedzie wujek Andzej!" się spelniło!
Na stół wjeżdza zupa krem, potem pieczeń, potem zestaw przystawek i jeszcze wieeeelki półmisek ze świeżo zrobionym tatarem. Tak, były złote sztućce...
Jako, że w swoim mniamaniu z moimi manierami nie jest najgorzej to zadbaliśmy o drobne upominki dla wszystkich...
Szybki spot na spontanie z @knoor który dołączył do grona Tomeczków zainfekowanych #mieszankamafijna
#motocykle


Zaloguj się aby komentować
#motocykle #alkohol
Plan miał dobry, piwko z kumplami, a potem żona odbiera do domu.
Zaloguj się aby komentować
Dzień pierwszy part 2.
Wyjeżdzamy z Ciechanowca i kierujemy się na pałac Ossolińskich w Rudce...no i d⁎⁎a bo mozna go sobie pomacac tylko zzewnątrz bo mieści się tam miejscowa szkoła, teren jest ogrodzony i niewiele więcej widac poza ładnie utrzymanym budynkiem i zaespołem parkowym. No trudno, palimy wrotki
Patrzymy na czas oraz na dystans jaki nam pozostał do Stoku - okazuje sie, że bedziemy na skandalicznie wczesną godzine co grozi srogą popijawą (Podlaska gościnność nie posiada granic - o tym też coś napomknę). W Stoku mamy byc najwcześniej 18