#lidl

11
413

Zaloguj się aby komentować

Quest warzywno-owocowy zakończony z sukcesem ( ͡° ͜ʖ ͡°)


Jako wegetarianin trochę zazdrościłem poszukiwaczom przygód (bo zawsze na liście były jakieś schaby i kiełbasy), ale tym razem #lidl przygotował coś co mi przypasowało ( ͡° ͜ʖ ͡°)


#zakupy

cce017fb-f8fd-48e9-ad01-b6dba297cb2a

Zaloguj się aby komentować

Kupiłem sobie takie cukierki w puszcze w #lidl za 5,70 zł. Zjadłem jednego i teraz tak lekko dziwnie szczypie na języku. Ktoś je może jada/jadł ostatnio i miał podobnie? Od czego to może tak szczypać?


#jedzenie #slodycze #pytanie

f1d2d4f4-0e33-4760-9eb9-97f6fb754c9f
e31ed4e1-f882-420c-9e7e-65ddd756923d
1fa08990-670c-4f34-be35-85f72808d5c1

Zaloguj się aby komentować

Zaloguj się aby komentować

Zaloguj się aby komentować

Zaloguj się aby komentować

Zaloguj się aby komentować

Czy przypadkiem nie było tak, że aby nazwać produkt masłem musi mieć określoną zawartość tłuszczu? I było to chyba 82%


#zakupy #lidl #pytanie #pytaniedoeksperta

0bbd187e-a3e8-44b4-82af-1ce63f9dedef

Zaloguj się aby komentować

Chciałbym tylko napisać ze w ciągu dwóch tygodni paczka najtańszych chipsów w #lidl ich marki skoczyła z 3,79 na 4,99. #inflacja jakby ktoś pytał lays 6,60 a duża imprezowa paka crunchips 8,99 zł duszki 7,50 #przegryw

Neetowiec

@GotyckaPrzemoc Co by nie mówić a wydaje się dziwne, to obecnie najlepiej opłaca się kupować chipsy w żabce w wielosztukach.

Zaloguj się aby komentować

Wyrocznia

@Cebulades k⁎⁎wa codziennie robię zakupy w lidlu w Niemczech i oprócz -30% -50% innych promocji mie widziałem:) Niemcy mogą wam zazdrościć w końcu promocji

smierdakow

@naziduP to akurat nie takie złe, bo często ludzie kupują ziemianki i cebulę, to przy okazji wezmą też owoce, więc można to zaliczyć pod dbanie o zdrowie Polaków xd

shhocker

@Bukimi Nie wiem, bo nie śledzę każdej promocji. Najwięcej pieniedzy zostawiam w Dino. W Biedronce coraz mniej dla mnie.

Zaloguj się aby komentować

Najtańsze chipsy w Lidlu (odpowiednik Topów biedronkowych) już po 4,99 zł. XD Laysy niewiele droższe. Dopiero co były po 3,99, a nie tak znowu wcale dawno 3,67, a nawet 2,99. Śmiech przez łzy... (╥_╥)


#lidl #jedzenie #inflacja

1b51cbd2-7691-4c25-bed2-a749264e2652
sluzbowypenis

@pawlo1 Zdrowe rzeczy też odpowiednio podrożały.

sluzbowypenis

@Mariaci Obstawiam, że tak właśnie będzie, tylko że do tej "obniżki" obetną jeszcze gramaturę ze 170g -> 140-150g, dadzą cenę 4,49 zł i ogłoszą wielkie zwycięstwo (przy zachowaniu tej samej ceny za kg).

SKRVL

Haha, dzis sobota wiec gra liga angielska w tym moja ulubiona druzyna, no wiec ruszam do biedry kupic jakies chipki na ta okazje i ... kupilem paluszki bo byly najtansze czlowiek by odzalowal sobie te pare szekli ale w glowie jednak wygrywa "przeciez to sie po prostu nie oplaca"

Zaloguj się aby komentować

Byłem w Lidlu i sobie kupiłem 2 kg japek. Myślałem, że droższe będą coś około 5 zeta a tu ceny od 3 zeta zależnie od rodzaju więc spoko.


Ciekawe czy i tym razem japka pomogą jelito wyczyścić. Poprzednio zjadłem dwie sztuki ligola, dzisiaj kupiłem szampiony.


#lidl #dieta

pawel-wu

@JaktologinniepoprawnyWTF one Apple a day keeps doctor away

JaktologinniepoprawnyWTF

@LM317T Po gnoju. Baloniki-zwierzątka.

Zaloguj się aby komentować

JaktologinniepoprawnyWTF

@GazelkaFarelka Dokładniej to jak mokra tektura dlatego dziwi mnie ta cena bo kupuje się kota w worku. Matka ostatnio kupiła pomidory to twarde, blade i bez smaku. Już lepiej ketchup kupić.

GazelkaFarelka

@JaktologinniepoprawnyWTF Zaryzykuję stwierdzenie, że zdrowsze są przetwory np. przeciery pomidorowe (passata) z pomidorów zebranych w środku gorącego i słonecznego lata niż to co jest pędzone w zimnych szklarniach.

pepkodziobak

@GazelkaFarelka sa zdrowsze. Pomidory po przetworzeniu wytwarzaja likopen, a to dobry przeciwutleniacz i pomaga przy miazdzycy itp

Zaloguj się aby komentować

highlander

i oferta specjalna w gazetce od 30.01.2023

f2cb03f9-13fa-4db8-a3bf-634066e88f10
Jazon

@highlander ale ta inflacja zapierdala xD

naziduP

@highlander Wczoraj w moim Lidlu cena 149 zł i wywieszka "rabat 40 zł"

Zaloguj się aby komentować

Mój paragon z Lidla na którym jedzenia tyle co nic a hajs wydany vs paragon mojego brata z biedronki. Co robię źle?


PS to co jest na moim paragonie z Lidla we wrześniu 2021 kosztowałoby nie więcej niż 18,60 vs 29,70 zł obecnie bez rabatów. Trzeba jeszcze pamiętać, że obecnie jest VAT 0 na żarcie. Niech Glapa i reszta pajaców z PiS przestanie pi⁎⁎⁎⁎lić o chlebie poniżej 3 złotych bo nie samym chlebem żyje człowiek.


#lidl #biedronka #polska #inflacja

3c16d74e-accd-466f-80db-738792f68cb3
768dd51b-4abc-4008-a531-60844dc39c5e
Kureci_paratko

@JaktologinniepoprawnyWTF pociesze cię, że w Czechach mamy jeszcze większą inflację a ceny to naprawdę kosmos. Wątróbka z kurczaka w promocji 80kc/kg (18zl/kg). Normalna cena 100-120kc/kg (20-22zl/kg). Skrzydełka z kurczaka w takiej samej cenie teraz jajka szalenie drożeją i po cichu widzę, że pieczywo wszędzie zdrożało. Rohlíky/housky czy kaiserki o kilkadziesiąt procent. Liczą cenę najgorszego najtańszego chleba, że podrożał o 15%. Nikt nie wspomina, że rohlíky i housky (takie bułki czeskie) staly 1.5-1.9kc a teraz kosztują 2.9kc. to by się źle sprzedało w mediach. Sery podrożały o prawie 100%. Teraz najtańszy kosztuje w przeliczeniu na złotówki ponad 40zl/kg.

079fa4d7-5cca-44a2-a74c-3114be1cd5d7
tak_bylo

@Kureci_paratko to u nas ser kiedyś kosztował 40 zł/kg, teraz 50, a czasem 60 zł/kg

Zaloguj się aby komentować

Wkrótce w Lidlu będzie można nabyć dziadka lub babcię 30% taniej. Egzemplarze pochodzą pewnie z Niemieckich domów opieki więc w pakiecie może się trafić jakieś wyposażenie dodatkowe w postaci łóżka szpitalnego, wózka lub respiratora. Wersja językowa przygotowana na rynek niemiecki więc trzeba albo znać język lub korzystać z translatora.


#heheszki #lidl

ef9641cd-fb6f-4cc5-a810-59db99f4491d
frk

A jak to dziadek z wermachtu? Lepiej nie kupować dziadka/babki w worku.

Zaloguj się aby komentować

Dzisiaj wykańczam starszy chleb tostowy i ostatnią kajzerkę. Jako że zjadłem już wszystkie 14 burgerów powrót do tyrolskiej będzie. Jest zapas ogórów BTW ogóry kiszone z woreczka trochę lepsze niż z wiaderka.


#jedzenie #gotujzhejto #lidl

d2e6ffbb-8c70-4ac5-be05-b860b5272d0a
3e6d82cd-233c-4137-b414-f599ac9d35f5
Mikuuuus

@JaktologinniepoprawnyWTF Uuu smakulca

Dzienpachniejakpoczatek

@JaktologinniepoprawnyWTF Jutro kończę remont mojej "brudnej kuchni" to Ci burgera pokaże którego po taniości można zrobić.

Zaloguj się aby komentować

JonesMajoness

Walić obliczenia. Takie parówki to raczej asortyment dla imigrantów którzy jeszcze nie odebrali pierwszej wypłaty i do końca polskiego nie rozumieją.

MG78

@MostlyRenegade Obecna cena w promocji to 9,51 zł za kg i jest to cena niższa niż cena regularna z zeszłego roku.


Na podstawie tych informacji wiemy tylko, że cena regularna w zeszłym roku nie była niższa niż 9,52 zł, czyli mieściła się w przedziale (9,52 zł/kg, ∞).


Obecna cena regularna to 14,27 zł/kg.


Nie rozumiem co tu jest niejasne. Mogli dla większej czytelności zrobić tylko tak aby nie było rozdzielenia na kolory *.

MostlyRenegade

@MG78 dla mnie akurat jest wszystko jasne, aczkolwiek to 9.51 jest tak umieszczone, że faktycznie może kogoś zmylić.

Zaloguj się aby komentować

JaktologinniepoprawnyWTF

@anervis Glapa zawsze miał łeb do interesów

parabole

@JaktologinniepoprawnyWTF mniamx

parabole

@JaktologinniepoprawnyWTF graty ;D

Zaloguj się aby komentować