XD czekalem na ten materiał a tu takie kwiatki XD
#polityka #cejrowski #jebackonfederacje


XD czekalem na ten materiał a tu takie kwiatki XD
#polityka #cejrowski #jebackonfederacje


Zaloguj się aby komentować
Zawsze warto wysluchac druga strone. Ot choćby po to zeby jeszcze bardziej się pośmiać z idioty.
#polityka #jebackonfederacje
(Wczoraj wykop zdjal mi komentarz w ktorym napisałem 'idiotyczne' na wypociny ziobry o tym ze nie uznaje decyzji biegłego - pisowska cenzura dalej obecna. Jak napisałem podobne stwierdzenie pod myrchami to wisi do dzisiaj. XD)


Zaloguj się aby komentować
Obrazy niepowiązane
#polityka #heheszkipolityczne #bekazkonfederacji #jebackonfederacje


Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
To jeszcze wrzuce grigoriego brauna - tak na dobitke.
#jebackonfederacje #polityka


Zaloguj się aby komentować
Jedyna merytoryczna opozycja
A tutaj definicja z wiki:
Podatek od towarów i usług (PTiU) (ang. value-added tax, VAT) – podatek od wartości dodanej
#polityka #bekazkonfederacji #jebackonfederacje #memcen
@radziol wyobraź sobie, że jego wyznawcy naprawdę uważają, że ptu to nie jest podatek od wartości dodanej. Oni naprawdę mówią "taki jest tytuł ustawy!" gdzie memcen jednym tchem przywalił się do nazywania tego ptu i nazwał ten podatek VAT. Oni całkiem szczerze uważają, że to najwidoczniej nie jest podatek od wartości dodanej bo nie i c⁎⁎j.
To są młodzi ludzie, którzy za rok będą głosować na nowego prezydenta...
Często określenia „podatek od wartości dodanej” oraz „podatek od towarów i usług” są traktowane jako synonimy (zob. podatki.gov.pl; Leksykon budżetowy Biura Analiz Sejmowych), w efekcie w świadomości podatników, podatek od wartości dodanej jest postrzegany właśnie jako podatek od towarów i usług i powszechnie nazywany podatkiem VAT.
https://gazeta.sgh.waw.pl/po-prostu-ekonomia/co-jest-podatek-vat
Zaloguj się aby komentować
Uuu jak patriotycznie. Dobrze że nie dane im było stworzyć koalicji
#polityka #jebacpis #bekazpisu #bekazkonfederacji #jebackonfederacje

Zaloguj się aby komentować
#bekazfoliarzy #jebackonfederacje #polityka ?
Uniwersytet Chuopskiego Rozumu


Zaloguj się aby komentować
Przyjaciel Brauna szczerze sie kiedys wypowiedzial o historii.
#jebackonfederacje #polityka #historia


Zaloguj się aby komentować
Maska spadła, braun chce oddac litwe ruskim.
Tfu.
#jebackonfederacje #jebackonfe #polityka


Zaloguj się aby komentować
r0syjskie kurtyzany trzymają się razem w obronie Tradycyjnych wartości
Cokolwiek to znaczy
#polityka #bekazkonfederacji #jebackonfederacje

Zaloguj się aby komentować
Kiedy król postanowił sie zemścić XD.
#jebackonfederacje #polityka
https://twitter.com/SlawomirMentzen/status/1844300095346414079




Zaloguj się aby komentować
Takie tam z kolegą
#polityka #bekazkonfederacji #jebackonfederacje

nie bądźmy stronniczy, wrzućmy całą jej wypowiedź:
Ewa Zajączkowska-Hernik (ESN). – Pani Przewodnicząca! Viktor Orbán jest solą w oku unijnych elit reprezentowanych przez Ursulę von der Leyen, która jeszcze chwilę siedziała tutaj na tym miejscu, ale uciekła. Być może demokracja już ją znudziła.
Dlaczego premier Węgier jest solą w oku? Bo broni tradycyjnych wartości. Broni suwerenności swojego państwa. Broni granic Unii Europejskiej przed zalewem nielegalnych imigrantów. Pani von der Leyen i jej unijne elity, z kolei, wyznają wartości, które uderzają w tradycyjny model rodziny, deprawują dzieci lewicową propagandą, dewastują gospodarkę Zielonym Ładem, niszczą suwerenność państw członkowskich. I jeżeli Europa ma przetrwać, to musi się wreszcie zakończyć.
Polska i Węgry powinny stanąć na czele wielkiej koalicji państw, by te chore pomysły po prostu odrzucić. Odbudujmy Grupę Wyszehradzką. Sprawmy, by Europa znów była silna, bogata, wielka, dumna, bezpieczna i konkurencyjna. Może Pan liczyć na Polaków. Razem odrzućmy tę chorą koncepcję europejskiego superpaństwa.
orban drugi po putinie obrońca tradycyjnych wartości. zdaniem tej ruskiej k⁎⁎wy...eee pani zajęczkowskiej orban może liczyć na Polaków przy budowie tworu, który pod rosyjską kuratelą spełni w końcu marzenie korwina.
Zaloguj się aby komentować
Ten tłumacz polsko - niemiecki jest jakiś dziwny.
#jebacpis #jebackonfederacje #polityka #putinowskapolska #zostaniecierozliczeni

Zaloguj się aby komentować
Jedyna M E R Y T O R Y C Z N A opozycja.
Swoją drogą to ciekawe co Berkowiczowi za fuchę obiecali.
#jebackonfederacje #jebacpis #polityka #putinowskapolska #zostaniecierozliczeni

Ojej chyba znowu się komuś suwaczek z czerwonym trochę mocno podkręcił
K⁎⁎wa, rozumiem ciukać Rudego czymś konkretnym i merytorycznym, coś by się znalazło bez problemu. Ale nie... elektorat kaczo-konfederuski to tak prymitywny element społeczny, że im takim ścierwem trzeba burdel na strychu zrobić, bo nic racjonalnego do nich nie dotrze.
Zaloguj się aby komentować
No wiec poseł MEM,
Jak widac jest przeciwny jakiemukolwiek socjalowi ale nie przeszkadza mu to brać z kasy sejmu hajsu na wynajem mieszkania w warszawie XD
To jest obrzydliwe. W zeszlej kadencji 90% poslow konfy bralo hajs na wynajem mieszkań w wawie. Przy okazji wycierali se ryj na lewo i prawo ze panstwo nie powinno dawać socjalu.
Obrazek kradziony.
#jebackonfederacje #polityka


Też jestem przeciwny 800+, ale biorę. Gdybym mógł zagłosować przeciw 800+ to mógłbym, ale musiałbym być debilem, żeby nie brać czegoś co i tak mi już zabrano i dają innym. Wiem, że jest polecenie nakurwiać na konfederację, ale warto robić to inteligentnie, a nie w ten sposób. Takie coś to mi pisowskie metody przypomina.
Zaloguj się aby komentować
Jak już tak jeden się przyjął to mam pomysł na kolejny.
#bekazkonfederacji #jebackonfederacje #bekazkacapow #heheszkipolityczne #heheszki

Drodzy użytkownicy konfiarze, czujący się urażeni tym memikiem. Nie zrobiłem go z czystej niechęci do Was ale to zasługa Waszych poglądów szeroko reprezentowanych przez sympatyków wszystkich odłamów konfy, koron i innych nowych nadziei. Znam paru osobiście i Wasz poziom indoktrynacji ruską dezinformacją, propagandą, zakrzywianiem i załamywaniem rzeczywistości i historii na rzecz wybielania rOsji jest zatrważający. Mimo Waszego gorącego pragnienia żeby być kimś lepszym, tymi od łączenia kropek to jesteście nikim więcej niż:
1. Onucami
i / lub
2. Pożytecznymi idiotami.
Nie pozdrawiam.
Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Witam w poniedziałek!
Jak obiecałem tak i biore sie do roboty, ale potrzebuje waszego nieocenionego wsparcia. Moi drodzy otwieramy na telefonie katalogi MEME i poprosze dziś memy z Posłem
Konradem 'Kocham Tuska' Berkowiczem.
Ja zaś zestaw najlepszych użyje do wkurzania towarzysza wolnosciowca na platformie X - bede polować na jego wrzutki jak on na tuskowe ;)
Dodatkowy punkcik za prace własne!
Igrzyska czas zacząć!
#jebackonfederacje #heheszkipolityczne



Zaloguj się aby komentować
Wojna
Treść dla dorosłych lub kontrowersyjna