#hydepark #bekazlewactwa Czy dużo osób LGBT potrzebuje pomocy psychiatrycznej?
całość pyta.pl z wydarzenia
#hydepark #bekazlewactwa Czy dużo osób LGBT potrzebuje pomocy psychiatrycznej?
całość pyta.pl z wydarzenia
Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
#hydepark #bekazlewactwa

Zaloguj się aby komentować

#hydepark #ikea Znana z dzielenia się liberalno-lewicowymi wartościami IKEA wydała niedawno tzw. leksykon dobrego języka. Jest to zbiór słów i pojęć, które ma nauczyć Polaków używania "inkluzywnego" i nie wykluczającego języka. Z broszurki możemy dowiedzieć się m.in., że używanie zwrotu...
Zaloguj się aby komentować
#hydepark O widzę dodano wskaźnik jak bardzo zapiekło

@LordWader Długo się wstrzymywałem przed daniem cię na czarną, bo czasem można było się pośmiać z tego jakim debilem jesteś. Mam jednak dosyć, jeżeli chcesz trollować, rób chociaż tak żeby było śmiesznie. Politycznie w ogóle mi z tobą nie po drodze, natomiast nie to jest dla mnie aż takim problemem, tylko to że twoje wpisy są jak katarynka, w kółko to samo. Zmień kontent bo to zdecydowanie nie jest portal dla ciebie, myślę że na jbzd lub lurker.land się odnajdziesz.
Zaloguj się aby komentować
#imigranci #hydepark Już niedługo czeka nasz aktualizacja znaków drogowych. #czarnyhumor

Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Ale dziwni ci zbieracze jagód/czernic w tym roku. Wykończeni po robocie odpoczywają na przystanku. #hydepark

Zaloguj się aby komentować
@LordWader Panie toż to stare ze dwa lata temu już płakali..
Prawda jest taka, że taka brama tam była.
Tego typu bramy to nie było nic niezwykłego, pasuje do zabudowy, zatwierdził ją miejski konserwator zabytków.
Poza tym jedyne podobieństwo jakie tam jest to to, że jest jakiś napis..
Różanka ma lekki łuk ze zdobieniami.
Auschwitz ma 'falę' i nie ma zdobień.
Jeśli komuś się jednoznacznie z Auschwitz kojarzy to wybaczcie..


@zuchtomek Jeżeli komuś ten napis kojarzy się jednoznacznie z Auschwitz to nachodzi mnie myśl gdzie jest granica pomiędzy ignorancją a głupotą. Strach teraz postawić druciany napis nad jakąkolwiek bramą bo jakiemuś głupkowi się z Auchwitz skojarzy i będzie robił podśmiechujki.
Cała inwestycja "Nowe Miasto Rózanka" zostało wybudowane w miejscu starego młyna "Różanka" z zachowaniem trzech historycznych budynków, przerobionych na mieszkania. Konserwator zabytków nie tyle zatwierdził ale wręcz nakazał zachowania tego napisu. Pozwolił za to deweloperowi umieszczenia go w innym miejscu niż był pierwotnie.

Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
#hydepark #offtop #heheszki
Mądre podejście jaki słowa

ehh nigdy tak nie było
matka ubierała mnie w stare niemodne ciuchy c⁎⁎j wie skąd
zawsze się ze mnie śmiali a poczucie niższości towarzyszy mi do dziś
pamiętam jaki byłem szczęśliwy, że w lumpeksie jej znajomej wyhaczylem bluzę nike i mi ją kupiła po moim szantażu, chodziłem w niej dumny jak paw
albo jak kupiła mi za⁎⁎⁎⁎ste używane buty w lumpie, co później skończyło się tygodniowym pobytem w szpitalu..
Zaloguj się aby komentować
#granica #hydepark
Nitka z kolekcją płotów granicznych.





Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Bania zryta
#creepy #cartoonnetwork #hejto30plus #cotusieodpierdala #fanart #hydepark
#scoobydoo #ogladajzss (sorry SS, tak czuje)

@NiebieskiSzpadelNihilizmu mowisz o scubby doo, jakichs nowych odcinkach? Pytam bo rozne sa. https://pl.wikipedia.org/wiki/Scooby_Doo
I jaka propaganda? Nie w temacie jestem
Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować