#fotografia #fotografiaanalogowa #tworczoscwlasna #zima
Szadź

#fotografia #fotografiaanalogowa #tworczoscwlasna #zima
Szadź

Zaloguj się aby komentować
#fotografia #fotografiaanalogowa #tworczoscwlasna #czarnobiale
Tylko bez pytań, w stylu: A co to? A czemu? A kiedy?

Zaloguj się aby komentować
#fotografia #fotografiaanalogowa #tworczoscwlasna #czarnobiale #noc
Przykład zdjęcia, które długo leżało w wywoływaczu.

Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
#fotografia #fotografiaanalogowa #tworczoscwlasna
Tak, to jest, jak nie chcę Ci się położyć na mokrej trawie i ostrość łapie na Passata, a nie na bańki...

Zaloguj się aby komentować
#fotografia #fotografiaanalogowa #tworczoscwlasna #niebo
W komentarzu bonus, cyfrowe zdjęcie odwróconej tęczy, czyli łuk okołozenitalny, który pojawił się na Podlasiu. Zjawisko trwało około 5 minut, od momentu zauważenia. Zachmurzenie małe.

Zaloguj się aby komentować
#fotografia #fotografiaanalogowa #tworczoscwlasna
Zenit TTL

Zaloguj się aby komentować
#fotografia #fotografiaanalogowa #tworczoscwlasna #koty
W drodze na piątkowe łowy

Zaloguj się aby komentować
#fotografia #fotografiaanalogowa #tworczoscwlasna #czarnobiale

Zaloguj się aby komentować
#fotografia #fotografiaanalogowa #tworczoscwlasna
Czasami z negatywami tak jest. Zrobisz zdjęcie, wywołasz za jakiś czas i nie cholery nie wiesz co to jest...

Zaloguj się aby komentować
"Walking down the street"
Jak to w wielu anglojęzycznych, teksach piosenek (° ͜ʖ °)
Aparat Minolta 7000, film Ilford Delta 400.
#fotografia #fotografiaanalogowa #ciekawostki #tworczoscwlasna

Zaloguj się aby komentować
#fotografia #fotografiaanalogowa #tworczoscwlasna #podlasie
Wymarła wieś Jamasze.


@Byk A propos wymarłych wsi, przypomniałeś mi ciekawostki z jednej z pieszych wędrówek po Bieszczadach, którą zasłyszałem od lokalnego przewodnika:
Zaloguj się aby komentować
Luis był bardzo dobrym przyjacielem. W dodatku analogowym świrem i pasjonatą.
Kilka kadrów z wieczornego wypadu do szuflady.
#fotografia #fotografiaanalogowa #zwierzaczki




Zaloguj się aby komentować
#fotografia #fotografiaanalogowa #tworczoscwlasna #podlasie
Coś na ochłodę, 31 grudnia roku 2008, temperatura między -13 a -15 stopni Celsjusza w ciągu dnia.



Zaloguj się aby komentować
#fotografia #fotografiaanalogowa #tworczoscwlasna #pokazmorde
Why so serious?

Zaloguj się aby komentować
#fotografia #fotografiaanalogowa #tworczoscwlasna #noc #warszawa

Zaloguj się aby komentować
#fotografia #fotografiaanalogowa #tworczoscwlasna #piwo
Byk, dawaj gramy w Jenge! W Jenge powiadasz...
Posprzątaliśmy, nigdy pieprzniku na placyku nie zostawiliśmy, bo sami się na nim bawiliśmy

Zaloguj się aby komentować
#fotografia #fotografiaanalogowa #tworczoscwlasna #koty

Zaloguj się aby komentować
#fotografia #fotografiaanalogowa #tworczoscwlasna #czarnobiale #rower
Minolta Dynax 7 + Sigma 28-70mm f. 3.5-5.6
Agfa APX 400 + papier Foma Velvet N313
Miejsce: Wzgórze Trzech Szczytów (Kazurka)- Warszawa
Wrzesień 2005 roku.

Zaloguj się aby komentować
#fotografia #fotografiaanalogowa #tworczoscwlasna #podlasie
Któregoś razu stwierdziłem, że wleze na drzewo z aparatem, bo na pewno będzie dobry widok.
Śmiesznie było, bo nie miałem już 15 lat, tylko coś koło 30.
Od wczoraj przebywam na Podlasiu, mam dokładnie 3300 metrów do granicy z Białorusią. Jak będzie się coś grubo dziać, to dowiecie się pierwsi

Zaloguj się aby komentować