Ja wiem ze Sasza, syn pieskowa (rzecznik kremla)....
Tępa dzido, kłamać trzeba umieć. Syn pieskowa ma na imię Nikołaj wersji o jego wielomiesięcznym zniknięciu nie potwierdzili jego znajomi, nikt go na froncie nie widział, a na dodatek podczas "sluzby" dostał dwa mandaty w moskwie za przekroczenie szybkości, kiedy wyrywał du⁎⁎⁎⁎ki na swoją Teslę. Ale jak to... czemu nie Łada, pieskow?
W uwiarygadnianie wersji o synu pieskowa na froncie zaangażowała się masa propagandonow rassyi, niestety skutek jest żałosny
Zdziwiony? W Polsce są debile, które wierzą, że Tusk "własnymi ręcami" bombę do skrzydła Tupolewa montował, a Jan Pawlacz The Second o niczym nie wiedział, bo akurat Dziwisz mu krwi upuszczał i miał problemy z odbiorem rzeczywistości.
9 maja 2005, około 50 prezydentow przyjechało do maskwy na paradę zwycięstwa.
9 maja 2023. Zapowiadany jest przyjazd jednego. Z Kirgistanu.
Kurde bylem kiedyś w Kirgistanie i pamiętam jak miejscowy kacap żalił się ze ich okrutnie bili kirgizi w czasach rozpadu zsrr i że większość ruskich spierdolila w rassyju.
@Walenciakowa lewarowanie się. Kirgistan w 2022 prowadził wojnę graniczną z Tadżykistanem. Państwa co prawda zawarły porozumienie pokojowe, ale w tym starciu Kirgizi są stroną znacznie słabszą. Dlatego muszą zabiegać o Rosję i Chiny, bo inaczej po prostu utracą sporne terytoria, a gra idzie głównie o wodę i jej dostarczanie
Widać że wynajęta żeby podtrzymywać morale u ruskich, jak te blogierki/instagramerki co to niby niszczyły swoje iphony na początku i wyrzucały drogie torebki marki LV do śmietnika.
Tekst napisany przez jakiegoś propagandzistę, widać po treści.
@Walenciakowa Śmiej się ale ogólnodostępne toalety powinny być prawem człowieka. W Polsce z tym jest masakra, jedziesz gdzieś coś zwiedzić i jak się zachce to albo nieczynna toaleta w centrum bo pracują pn-sob 9-16 albo trzeba do restauracji iść ew na cpn.
Progozin zechciał był zagaić, że syn pieskowa, tego pieskowa, służył u niego w wagnerowcach. Rzekomo w artylerii i że zrobił pełną turę. Ruskie ogólnie wkurwieni są na bojarów, bo żaden z nich ani z familii bojarskiej nawet nizszego szczebla nie wojuje. Jeden deputowany ogłosił że jedzie, pojechał i zaraz wrocił po cichu. No ale wróćmy do tematu.
Mikołaja pieskowa, syna tej mendy Dmitrija pieskowa - rzecznika kremla, nikt na froncie nie widział, zdjęć nie było i nie ma, na dodatek ktoś sobie przypomniał jak mikołaj pytany o służbę wojskową odparł, że do wojenkomatu mu nie po drodze. A teraz proszę, 6 miesięcy walczył i taki skromny że nawet fotek nie robił.
Jednak usluzne gnidy propagandony kacapskie przedstawiły fotkę mikołaja pieskowa w armii rassyi i jeszcze dodały że świadkowie też są. Triumfalnie ogłosili że pieskowy i progozin mówili prawdę. Oto ta fotka. A teraz pytanie do spostrzegawczych. Kim jest ten dumny z syna ojciec w szarym garniaku w lewej części fotki? Trudność tak 6/10 bym powiedział.
Tak. Kacapy posłużyły się jego fotką z przysięgi, żeby spreparować dowody na rzekomą służbę pieskowa.
Ukraincy kręcą bekę nad spostrzezonym ugrupowaniem orkow, komentują coś o tajnych metodach ataku i zastanawiają się czy chociaż jeden ma karabin. Awdiejewka
Ja naprawdę chcę wierzyć to jest jednostkowy przypadek, nie mogą być aż tak głupi żeby słać żołnierzy bez broni. Może jakoś je stracili albo chcą się poddać i nie chcą dostać kulki w plecy od NKWD.
Oczywiście im więcej takich grup szturmowych pójdzie do piachu tym lepiej ale jeżeli to jest ich taktyka to to nie jest nawet pchanie masy ludzkiej jak Żukow tylko jakaś atronomiczna głupota. Albo to są cofnięci w ewolucji ludzie na poziomie małpy albo Kreml robi ludobójstwo własnym ludziom. Żukow miał masę ludzi, teraz są w demograficznym dołku jak my i wyrżnięcie młodych ludzi z regionów gdzie jest jeszcze wysoka dzietność (część azjatycka) to katastrofa za 15-20 lat.
W ruskich wiadomościach po informacji o wybuchu w Biełgorodzie prezenter dodał, że rosyjska armia posiada narzędzia do eliminowania ekstremistów z minimalnej odległości
@xniorvox Dobrze, że druga bomba nie wybuchła, bo ofiary cywilne trzeba by liczyć w dziesiątkach. Dzisiaj rozbrajali tę drugą bombę, znaleziono ją 250 metrów dalej, tuż pod blokiem mieszkalnym.
Przez moment kacapy poczuły to samo, co mieszkańcy ukraińskich miast.
Ktoś może dowiedzieć się od Miedwiediewa, gdy jakimś cudem trafi moment jego trzeźwości, dlaczego zaprosił żołnierzy odwiecznego wroga na główny plac swojego kraju?
@Walenciakowa Też gadałbym głupoty, żeby zwierzęta krzywdy mi nie zrobiły. Udawanie głupka najlepsze. Zwierzęta się pośmieją, a ja przeżyję kolejny dzień w niewoli. Nikt z rigczem nie bierze zeznań pod przymusem za prawdziwe. Zwłaszcza gdy relacja jest tak pionowa.
31 grudnia 2022 roku Putin zarządził utworzenie w Rosji ośrodków rozwoju dronów.
Biurokracja po rusku:
Wczoraj : Krajowy projekt rozwoju dronów (lub bezzałogowych systemów powietrznych, UAS) w Rosji zostanie zatwierdzony do 1 września tego roku. Poinformował o tym pierwszy wicepremier Rosji Andriej Biełousow
Do 1 września projekt narodowy zostanie zatwierdzony
Pieniądze mają być udostępnione do grudnia
Produkcja planowana do maja 2024 r
Prototypy zostaną wydane we wrześniu 2024 roku, masowa produkcja planowana jest na kwiecień 2025 roku
kwiecień 2025, pierwsze 10 UAV zjechało z linii montażowej z 10 000 planowanych w tym miesiącu
Sierpień 2025 Fabryka UAV w Pobeda jest nieco opóźniona, wyprodukowano 20 UAV, ale projekt niezrównanego UAV został zakończony, premiera planowana jest na 2026 rok
I tak dalej...
„Rosja to kraj trybu łączącego głośne nagłówki, potiomkinowskie wioski, puste obietnice i sprzęt niemający odpowiedników w świecie ”
Wielka Brytania była, jest i będzie naszym odwiecznym wrogiem . W każdym razie, dopóki ich arogancka i obrzydliwie wilgotna wyspa nie pójdzie w otchłań morską z fali stworzonej przez najnowszy rosyjski system uzbrojenia – miedwiediew.
Kamera powoli kieruje się na twarze rosyjskiej „elity” która nabyla nieruchomości w Wielkiej Brytanii za grube miliardy funtow.
Z Wikipedii znikają artykuły o panstwach-Aliantach z czasów 1 i 2 wojny światowej.
@Aryo wrzucił na TT absolutne złoto. Aż się zakrztusiłem wodą przy czytaniu. Łapcie i czytajcie z tego wszyscy.
Rosyjski żołnierz WDW o ksywie "Separ_13" opisuje ich sytuację pod Chersoniem.
- Ukraińcy okopali się po drugiej stronie Dniepru
- Rosjan nękają drony, dowództwo rosyjskie wciąż ma problemy z szybkim podejmowaniem decyzji.
TŁUMACZENIE "Spróbuję nakreślić sytuację na naszym brzegu Dniepru, w obwodzie chersońskim, która oczywiście nie będzie tak wesoła, jak próbują to przedstawiać optymiści. Ukraińcy z powodzeniem wylądowali i ufortyfikowali się w rejonie przystani łodzi, która znajduje się na naszym brzegu, za mostem Antonowskim, i kręcą się tam już od kilku tygodni. Od 1,5 km za nami odległość za mostem jest kontrolowana przez naszych, a reszta przez wroga.
Dzięki naszej chujowości wróg ustanowił tam stabilne zaopatrzenie, gromadzą siły, ewakuują rannych, przywożą prowiant i amunicję. Pływają na łodziach jak pieprzeni kubańscy lordowie narkotykowi, tylko brakuje jeszcze na łodziach dziwek...
Jak to się, k⁎⁎wa, dzieje? Powiem wam, jak to się dzieje! To nasza pieprzona niezwyciężona biurokracja! Oto widzę cel, podaję go wyżej, proszę o artylerię, nie ma bezpośredniego dostępu do artylerii, wszystko musi być uzgodnione, podczas gdy ona jest uzgadniania (JEŚLI SIĘ UZGODNI) cel bezpiecznie spieprzy we mgle, bo k⁎⁎wa nadęty na śmierć sztab się przez cały ten bardzo długi czas to (artylerię) uzgadnia.
Błagam dowództwo!!! Pozwólcie żołnierzom podejmować decyzje! Nie robią tego z powodu ustawowego idiotyzmu i strachu przed karą za niewiadome spierdolenie i to na wszystkich szczeblach. Albo zredukujcie etapy komunikacji do minimum, żeby koordynacja szła szybciej.
Wróg nie ma problemu z amunicją i sprzętem. Nie mają problemu z dronami do tego stopnia, że oprócz zrzucania bomb, rzucają na drogę (rosyjskiego) zaopatrzenia specjalne stalowe kolce, żeby przebić koła, i są w tym dobrzy. Wielu wcześniej tak się tam zatrzymywało. Do tego miejscowi czasem je rzucają. Ale to widzieliśmy od początku. Denerwuje ogromny dron o nazwie "Baba Jaga", który rzuca wielkie miny i lata praktycznie codziennie. Nasi ojcowie-dowódcy oczywiście podejmują teraz działania, przygotowują się do wysłania kogoś do oczyszczenia (odzyskania) terenu, ale!
Co należy zrobić przed wysłaniem tam ludzi, aby to posprzątali? Zrzucić tam parę FABów w rejonie stacji łodzi i domków letniskowych, dla porządku można też użyć TOS-1 "Solncepok". Oto współrzędne miejsca, w którym się kręcą. 46.661321, 32.701874 Podejmijcie działania! Inaczej będziecie podnosić ręce jak kret z czeskiej kreskówki, gdy nastąpi katastrofa, a moim zdaniem zbliża się ona wielkimi krokami".
Tym czasem w kacapskim dowództwie. "To wygląda na celowe wprowadzanie nas w błąd przez ukraińskich szpiegów. Na wskazane współrzędne zrzućcie zaopatrzenie, a zbombarduje wszystko wokół" 🙂
O, @Aryo obraził się teraz na Hejto? Po aferze z oznaczaniem +18 chyba przez jakiś czas był i chyba publikował linki do swojego bloga czy coś tam. Teraz już tego nie robi?
Szojgu pracuje w swoim gabinecie, dzwoni do niego Ławrow.
– Cześć, podobno przygotowujesz plany ataku na Londyn?
– Cześć, no faktycznie przygotowuję.
– A bo wiesz co, moja córka tam studiuje. Nie mógłbyś walnąć gdzie indziej?
– Słuchaj, ale od samego rana jesteś dziesiąty który dzwoni. W Paryż nie, bo czyjaś żona jeździ tam na zakupy. W Mediolan nie, bo ktoś ma tam willę. W Berlinie ktoś ma firmę i nieruchomości, gdzie indziej mieszka czyjś syn, i tak dalej. To w co ja w końcu mogę pierdolnąć, blyat?!
Ławrow myśli i mówi:
– A weź j⁎⁎⁎ij w Biełgorod. Tam na pewno nikogo z naszych nie ma.