Nowości od Bortnikoff nadchodzą, wywnioskować można, że będzie kawowiec, piżmowiec, a może coś leśnego oraz cytrusowy świeżak.
#perfumy

Nowości od Bortnikoff nadchodzą, wywnioskować można, że będzie kawowiec, piżmowiec, a może coś leśnego oraz cytrusowy świeżak.
#perfumy

Zaloguj się aby komentować
#perfumy
#conaklaciewariacie
Co tam dzisiaj wam umila niezdielne popoludnie?
U mnie Jardinek i dzisiaj wyszlo prawdziwe pizmo razem ze swojego rodzaju zweirzecymi aspektami, jendak prozno tu szukac nieumytej d⁎⁎y czy zaszczanych gaci - jesli mam byc szczery to najlepsza nuta pizma jaka do tej pory poznalem (ale nie znaczy to ze sa to najlepsze pizmowe perfumy

Zaloguj się aby komentować
Siemka, robi ktoś odlewki po 5-10ml? Chciałbym wziąć kilka flakonów na próbę - damskie i męskie.
Zależy mi tylko na tym, żeby była dostawa do następnego czwartku max.
#perfumy #stragan
https://rentry.co/przemekperfumy
Zerknij na listę. Jak ogarniesz dziś blika to jutro rano wrzucam paczkę więc we wtorek już masz u siebie
Zaloguj się aby komentować
Niedzielny souk już wleciał, więc jeśli ktoś miałby w dobrej cenie ml i chciałby się podzielić to będę wdzięczny:
Jazeel Ghala
Roja Aoud
MFK Oud Satin Mood
Alexandria II
lub jakieś inne Propozycje z duetu Rose-Oud
#perfumy
Jazeel ghala gdzieś mam starą odlewkę. Ludzie piszą o oudzie i róży, lecz na mojej skórze róża totalnie dominuje. W bardzo podobnym klimacie jest Khas oud ambery. Też mam jakąś skromną odleweczkę. zastanowiłbym się nad odstąpieniem tych odlewek, ale wrócę dopiero pod konoec tygodnia.
Koniecznie spróbuj UAE Oud jeśli nie znasz, oraz Mukhallat Dahn Al Oudh Moattaq . Ale to nie u mnie.
Zaloguj się aby komentować
Wa alejkum salam!
Bortnikoff Triad 18zł/ml (wolne 15ml)
Bortnikoff Moss Cologne 14zł/ml (wolne 25ml)
Bortnikoff Vétiver Nocturne 17zł/ml (wolne 15ml)
Francesca Bianchi Etruscan Water 10zł/ml (wolne 10ml)
Francesca Bianchi The Dark Side 10zł/ml (wolne 10ml)
Nocturne Tafir Couer 15zł/ml (wolne 15ml)
Roja Elysium Cologne 8zł/ml (wolne 10ml)
Serge Lutens Ambre Sultan 5zł/ml (wolne 20ml)
Tom Ford Santal Blush 10zł/ml (wolne 15ml)
FLAKONY:
1 ) Abdul Samad al Qurashi Safari Extreme EDP | batch: 230925 (data prod. 11/2023) | produkt z pudełkiem, nówka w folii, 75ml | cena: 750,00 zł (wysyłka paczkomatem InPost w cenie) lub wymiana na Abdul Samad al Qurashi Blue Kenam ExDP | pochodzenie: import prywatny z UAE
2 ) Roja Parfums Enigma Parfum Cologne | batch: 54321/12287 (data prod. 10/2021) | produkt z pudełkiem, 96/100ml | cena: 800,00 zł (wysyłka paczkomatem InPost w cenie) | pochodzenie: Breuninger
3 ) Taif al-Emarat T16 EDP | batch: 23389 | produkt z pudełkiem, 73/75ml (flakony nie są lane do pełna) | cena: 550,00 zł (wysyłka paczkomatem InPost w cenie) | pochodzenie: strona producenta
GOTOWE ODLEWKI:
1 ) Abdul Samad al Qurashi Makan Blend EDP | 8ml | 120,00 zł
2 ) Agar Aura Blu ExDP | 1,3ml | 70,00 zł
3 ) Agar Aura Oud Fougere ExDP | 1,5ml | 75,00 zł
4 ) Bortnikoff Oud Kinam ExDP | 2,5ml | 55,00 zł
5 ) Ensar Oud Siber Extreme (2025) Pure Parfum | 2ml | 150,00 zł
6 ) Roja Parfums Chypre Extraordinaire Parfum | 4,5ml | 100,00 zł
7 ) Roja Parfums Enigma Pour Homme Parfum | 3ml-global | 75,00 zł
8 ) Roja Parfums Vetiver Parfum | 2,5ml | 40,00 zł
KOMPLET POWYŻSYZCH ODLEWEK - 630zł (paczkomat InPost w cenie) + gratis mała odlewka z atomizerem Ensar Oud 1984 ~0,5ml + jakieś inne sample
Zaloguj się aby komentować
Już połowa lata, a pogoda nadal nie rozpieszcza, ale nie jest nigdy za późno na wakacyjnego potwora. Mam do rozlania taki słono-morski zapach, jak Lorenzo Pazzaglia Black Sea. Silne nuty morskie, sól, algi i bardzo dobre parametry. Spokojnie wystarczą na cały, słoneczny dzień. Średnia ocen na parfumo to 8,2/10, na fragrze 4,21/5. Gwarantuję, że w ekstrakcie z Morza Czarnego nie znajdziesz pozostałości po krążowniku Moskva.
Cena: 11 zł/ml + KW.
Do odlania: 30 ml.
#perfumy #rozbiorka

Zaloguj się aby komentować
Dziś jest gorąco a ja idę w miejsce publiczne więc wybór był prosty
A co u Was?
#perfumy #conaklaciewariacie

Zaloguj się aby komentować
Do rozbiórki Vanille havane 13,95/ml
Do odlania 50ml
Dekant pakowanie 2zł
Inpost mini 12 lub wlasny kod
Flacha kupiona przy uzbieraniu puli
https://www.fragrantica.pl/perfumy/Les-Indemodables/Vanille-Havane-63395.html
#perfumy #rozbiórka #stragan

Zaloguj się aby komentować
Nowość od Agatho: morski chemol-śmierdziel, irysowa torebka babci Krysi, cytrusowa korpo-sztampa, a może coś wyjątkowego dobrego jak Giardinodiercole i 195ac?
Agatho Portamarina - 6,55 zł/ml
Odleję 70ml, szkło 3zł. Można coś dobrać.
Wysyłka po 2025-08-15 kiedy Mati mi wyśle: Paczkomat 12zł, DPD do punktu 8zł.
#perfumy #rozbiorka

Zaloguj się aby komentować

@Cris80 powiedzcie mi czy ten kouros w koncu j⁎⁎ie czy pieknie pachnie? Zawsze dostaje za niego komplementy (btw zaraz po Katana Khaan najbardziej komplementowany zapach) i kazdy sie pyta co to za zapach - mam odlewke chyba guci czy jakos tak, ale to chyba nie ma znaczenia jaki batch. Choc flaszki swojej nie mam i raczej miec nie bede to bardzo doceniam.
Zaloguj się aby komentować
Dobra panowie pytanie reklamował ktoś z was perfumy na perfumeria.pl?
Nie chodzi mi o zwrot a o reklamację.
Jak u nich to wygląda?
Lub inaczej czy jest mozliwe reklamowanie perfum po 6miesiacach?
Kij chyba strzeli Roja Manhattan, otwarcie to sam alkohol aż w nosa gryzie a zapach po 6 psikac wyczuwalny tylko przy skórze i to w samej bazie.
Kurde pierwszy raz mam coś takiego i to z nowymi perfumami(zakupionymi jako nowe)
#perfumy
Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Ajmal Khallab 170
Ajmal Mukhallat Shams 160
Ajmal Al Shams Special Edition 340
Ajmal Purely Orient Musc 50/75ml 180
Ajmal Wisal Layl 130
Ahmed Al Maghribi Oud Lavender 50/75ml 140
Ahmed Al Maghribi Ignite Oud 35/60ml 120
Memo Afican Leather 75ml 500
GUERLAIN L INSTANT POUR HOMME 75ml 390
+ InPost
#perfumy
Jeżeli weźmie ktoś hurtowo, zrobię dobrą cenę.



Zaloguj się aby komentować
Robił ktoś zakupy na Allegro w eoutletkosmetyki ? Szukam opinii czy źródło jest ok, bo znalazłem flaszkę w cenie obniżonej o 100zł od "standardowej" i się zastanawiam czy to możliwe
#perfumy #pytanie
W sumie może ktoś będzie potrafił prześwietlić ofertę:
https://allegro.pl/oferta/lancome-la-vie-est-belle-en-rose-edt-s-50ml-17725653426
To jest oferta z Allegro i się zastanawiam nad zakupem, tylko że zdjęcie jest dziwne, bo górna nie jest różowa, tylko pomarańczowa i na flakonie są napisy, których nie widzę na zdjęciach na stronie Lancome... Co o tym myślicie?
Zaloguj się aby komentować
Może i oszalałem... Ale nie zużyję tych wszystkich zapachów do końca życia.
Dziś podzielę się 2 skarbami:
A szerzej? Gęsty oudowo kakaowy zapach. Wielowymiarowy. Uzależniający. W tle z lekkim zwierzęcym vibem.
59 pln za ml. Minimum 1 ml. Max 10 ml.
W tym momencie jest sprzedawany za 200 pln za ml: Link
Ja kupiłem go kilka lat temu w znacznie niższej cenie. Mogę się podzielić za 45 pln za ml. Minimum 1 ml. Max 5 ml.
#perfumy



Zaloguj się aby komentować
Bieg ukończony wiec pytam: #conaklaciewariacie ? U mnie wlatuje Żiwąszi Dżentelmen Rizerw Prive. A u was?
#bieganie #perfumy


Zaloguj się aby komentować
Kolega na PF zaprezentował nowa wyszukiwarkę cenową perfum
Opis za pożyczony z PF
"Głównie zależało mi na tym, żeby ceny były maksymalnie aktualne i żeby były tylko sklepy / sprzedawcy marketplaców, gdzie nie ma podróbek.
Postawiłem też na sklepy, które są sprawdzone i zaufane, a których NIE ŚLEDZI główny konkurent - PH, mimo że to naprawdę solidne miejsca:
Hebe (sprawdzeni sprzedawcy)
Makeup
Rossmann
Sobelia
Elnino-parfum
Parfumdreams
Oczywiście jest też większość tych najpopularniejszych sklepów w Polsce (i pewnie niedługo Allegro też dołączę). W tej chwili śledzę już kilkadziesiąt miejsc i co tydzień dorzucam przynajmniej jeden nowy sklep/marketplace.
Najciekawsze rzeczy w skórcie:
Multikoszyk - zakładasz, że chcesz kupić listę 5 perfum, dodajesz je i dostajesz info, gdzie to wszystko wyjdzie najtaniej. Może będzie to jeden sklep, ale jak się opłaci kupić w dwóch czy trzech, to też Ci pokażę. Można sobie zapisywać takie listy z nazwami w stylu "Gwiazdka 2025" i wracać do nich kiedy trzeba, sprawdzać aktualne ceny.
Alerty cenowe - ustawiasz sobie cenę docelową dla jakiegoś produktu i dostajesz maila, jak spadnie do tego poziomu lub niżej. To jest w panelu po zalogowaniu.
Sortowanie po najniższych cenach z okresu - https://szuper.pl/oferty?sort=discount\_90d
Ale najbardziej polecam zaglądać na główną stronę do sekcji "Rekordowe Obniżki z 24h". Odświeżam to kilkanaście razy dziennie i trafiają tam produkty, które w ciągu doby zaliczyły spadek do najniższej historycznie ceny. Często potem widzę te same okazje na Pepperku. Sam złapałem w ten sposób Maison Matine Hazard Bazar za 2 zł (dwa złote!) - pewnie pomyłka cenowa, ale perfumy mam - albo Joop Homme 125ml EDT za 12,29 zł. Nieskromnie się przyznam, że konkurencja tego wtedy nie wyłapała. W razie czego mam zrzuty ekranu.
Jeśli uważacie, że ten projekt ma sens i warto polecić innym, to byłbym mega wdzięczny za jakiś udostępnienie na social mediach (Facebook, cokolwiek) - bardzo by mnie to zmotywowało do dalszej pracy.
Ale jeśli myślicie, że coś jest nie tak, że coś źle zrobiłem, czego brakuje, co poprawić - to też piszcie bez obaw. Chcę, żeby to było naprawdę użyteczne.
A jak macie jakieś pomysły na nowe funkcje, sklepy do dodania czy inne ulepszenia - też dawajcie znać.
Pozdrawiam gorąco,
Michał"
Całkiem fajnie to wygląda
#perfumy

Zaloguj się aby komentować
Sorry za zasmiecanie tagu ale zapomniałem dorzucić do wcześniejszego posta wiec wrzucam osobno. Do sprzedania praktycznie pełniutki Pineward Murkwood
Cena: 450zl plus kw
#perfumy

Zaloguj się aby komentować
Dobra Panie i Panowie, witam i #conaklaciewariacie pytam? Co noszone dzisiaj było? U mnie zaszalałem i walnąłem sobie tego gagatka xd
#perfumy

@Wujek_Judasz test Hunayn Jardin de Musc - jeśli ktoś szuka śmierdziela to się zawiedzie, bo kompozycja jest dość przyjemna. Piżmo mimo, że owszem z wyraźnymi zwierzęcymi akcentami to zostało raczej przedstawione w toaletowej formie, ale w myślę pozytywnym tego słowa znaczeniu, bo jako mydlane, proszkowe i pudrowe. Towarzyszą mu kwiaty spośród których wyłapałem póki co jaśmin który podejrzewam, że też podbija te wspomniane toaletowe aspekty; i później w bazie nieco róży. Co więcej wyraźnie wybija się soczysta i kwaśna mandarynka oraz coś zielonego, które przyprawione zostały szafranem. Kompozycję zwieńcza niesamowicie gładki i kremowy sandałowiec Mysore, który po raz kolejny przypomina mi mydło Mysore. Zapach kojarzy mi się z Ensar Oud Safrali Attar, który to z kolei był bardziej przyjemną wersją Feel Oud Oud de Grand. Szczerze mówiąc to nie do końca moje klimaty, ale jeszcze będę testował dalej, bo nosiło mi się go komfortowo i ciekawy też jestem co jeszcze Hunayn oferuje.
Zaloguj się aby komentować
Witam, zapraszam na rozbiorke Xerjoff Torino 21 czyli dosyć mocno hajpowanego ostatnimi czasy zapachu o świeżym vibe, gdzie główną rolę gra mięta
Cena spoczko bo 7,9zl/ml
Dekant 3zl, inpost 12zl
#perfumy

Zaloguj się aby komentować