@Earl_Grey_Blue nie znam nic od młodego - kiedyś będzie trzeba to zmienić. Jednak coś mi mówi że się zawiodę... na insta chyba widziałem jak robi tynkture z kawałkow drewna agarowego to myślałem że pierdolone - dosłownie wsypał tam takie grube kawały, nic nie zmielił... przecież zanim alkohol spenetruje wnętrze drewienek to miną wieki (dosłownie) - jeżeli podobnie wyglądało destylowanie Dimy to idź pan w c⁎⁎j. Nie znam nic od niego ale coś mi mówi że on się c⁎⁎ja zna - mam nadzieję że się mylę.
@Earl_Grey_Blue Nie sprawdzałem ale widzę że nawet nie moje nutki. Morski odpada kompletnie a ten z kadzidłem też średnio moja bajka. W obu nawalił cypriolu co też mi nie pasuje no i ciężko mi uzasadnić areejową cenę. Ma chłop słaby marketing i nie umie się sprzedać w necie jak np Areej czy Ensar a nie wiem czy sami klienci go obronią. Krzyczy sobie ceny jak Adam to mógłby zrobić jakiś film czy story na FB z opowieścią czego rzadkiego użył, gdzie zdobył i jak bardzo się napracowalł a tu nic.
@Earl_Grey_Blue tych akurat nie znam, tak jak kolega wyżej wspomniał jeden kadzidlak, drugi morski, czyli coś za czym nie przepadam; co więcej jeszcze w obu cypriol którego nienawidzę.
Bardziej ciekawy jestem 2nd Collection z Chypre de Grand na czele.
Poznałem 1st Collection + Oud Indochine z kolaboracji z Rajesh Balkrishnan i bardzo fajne
Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
#perfumy
Dziś premiera Amouage Timber
365 EUR na stronie producenta
Top Notes: Cypress, Cardamon, Juniper, Pink Pepper, Cocoa
Heart Notes: Lavandin, Fir Balsam, Hojari Frankincense
Base Notes: Palo Santo, Vanilla Bourbon, Sandalwood, Cedarwood, Patchouli
Ingredients: Alcohol Denat, Parfum, Tetramethyl Acetyloctahydronaphthalenes, Aqua, Juniperus Virginiana Oil, Pinene, Limonene, Coumarin, Beta-Caryophyllene, Pogostemon Cablin Oil, Lavandula Oil/Extract, Citronellol, Santalum Album Oil, Isoeugenyl Acetate, Santalol, Terpinolene, Linalyl Acetate, Linalool, Isoeugenol, Terpineol, Vanillin, Camphor, Eugenol, Alpha-Terpinene, Benzyl Benzoate, Geraniol

Zaloguj się aby komentować
#perfumy #rozbiorka
Uluwatu od Adamo Parfum co prawda z butów nie wyzuło, ale odczucia są jak najbardziej pozytywne - pozycja lekka, przyjemna szczególnie dla fanów herbaty w perfumach. W miarę rozwoju kompozycji do głosu dochodzą białe kwiaty (PS zostało ostatnie 10 ml do odlania).
W związku z powyższym uważam, że markę należy eksplorować dalej. Trzymamy się letnich klimatów lecz odchodzimy od słodkich cytrusów w kierunku: morskie, świeże, aromatyczne akordy z b. dobrym parametrem (wg Fragry).
SOUTH OF 5TH Adamo Parfum - w cenie 8,10 PLN/ml (do odlania 70 ml)
Standardowo:
Szkło: 3,0 PLN/szt.
Płatność: Blik/Revo
Wysyłka: dowolny przewoźnik wg cennika (bez OLX czy innych wynalazków)
*zdjęcie i dane z fragrantica.pl

Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Witam, czy ktoś miał do czynienia z zapachami od Francesca Bianchi ? Jakie zapachy są warte uwagi? Posiadam The Dark Side i The Black Knight i zrobiły na mnie ogromne wrażenie.
#perfumy

Zaloguj się aby komentować
Kupię falkonz z ubytkiem Amouage Dia Man w dobrej cenie może być tester jak i produkt
#perfumy

Zaloguj się aby komentować
#perfumy
Gdyby ktoś miał ochotę zasmakować jeszcze naszej rodzimej produkcji, to przypominam, że mam do odlania tegoroczną nowość - wolne 25 ml.
MARTYR od Profundum – gęsta, oleista bestia ( ͡~ ͜ʖ ͡°) – dostępna w cenie zakupowej 15,00 PLN/ml (odlewam od 2 ml). Jest tak wydajny, że nie potrzebuję aż tyle, więc chętnie się podzielę.
Można coś dobrać ze skromnej listy m.in. ostatnie wolne 10 ml ULUWATU Adamo Parfum - poleconko (▀̿Ĺ̯▀̿ ̿)
Standardowo:
Szkło: 3,0 PLN/szt.
Płatność: Blik/Revo
Wysyłka: dowolny przewoźnik wg cennika (bez OLX czy innych wynalazków)
Realizacja: "od strzała"

Zaloguj się aby komentować
Witam wszystkich!
Ciekaw jestem czym tam dzisiaj u Was pachnie?
U mnie Suriranka od Ensar Oud. Zapach uspokajajacy i kojacy nerwy, mozna by rzec
Jako ze utknalem w pociagu z powodu awarii i juz jestem spozniony do pracy to wybor perfum na dzis okazal sie strzalem w dziesiatke
Ps: Wybaczcie brak polskich znakow ale nie tylko Koleje Mazowieckie odmowily dzis wspolpracy - takze moj telefon
#conaklaciewariacie #perfumy

@radjal ja za cienki na Ensarki, może kiedyś;)
ALD - Ottoman Empire IV. I tak, jak nie lubię tego Adasia (myślę, że nieraz w piaskownicy koledzy podkładali mu tzw. "glinę" i mama musiała go kąpać nie tylko we środy i soboty, a w siódmej klasie za garażami na przerwie zawsze miał paczkę fajek a i tak sępił pojarę), to możliwe, że właśnie z jego kompozycji utkałbym najbardziej uniwersalną dla siebie kolekcję - gdybyśmy musieli trzymać się jednej marki.
Zaloguj się aby komentować
Czy byłby ktoś chętny na Dior Fève Délicieuse za 5,2 zł/ml + dekant i wysyłka? To jest flakon 250 ml kupiony na luxuryforless z wysyłką 15.08.
#perfumy

Zaloguj się aby komentować
Ktoś miał? Używał?
https://www.fragrantica.com/perfume/Philipp-Plein-Parfums/No-Limit-Super-Fre-h-67166.html
Kupił w ciemno, ciekaw jestem jak bardzo dałem d⁎⁎y.
#perfumy
Zaloguj się aby komentować
Powrót do kadzidlanych korzeni. Dzisiaj dzień umila mi Lorenzo Pazzaglia Incenso Notturno.
W czym się tam dzisiaj marynujecie?
#conaklaciewariacie #perfumy

@Earl_Grey_Blue tydzień z Ensar Oud Tigerwood, w poniedziałek wrzuciłem najnowszą wersję Ha Tinh i wydał mi się słodszy i jakiś mdły względem Terengganu, którego to poznałem wcześniej i dla porównania wrzuciłem też wczoraj. Dziś ponownie wpadł Tigerwood: Ha Tinh i już jest lepiej, natomiast mam wrażenie jakby szybko zniknął ze skóry.
Póki co Tigerwood: Terengganu jednak lepszy.
Zaloguj się aby komentować
Cześć,
Usunąłem konto na wypoku i od tamtego czasu zamiast oszczedzać na dekantach, tracę kasę na blindy, więc zwracam się do Was z zapytaniem czy nie macie jakichś fajnych fougere na stanie, mało co mi zostało w kolekcji, chyba tylko takie bardziej zielone Paco Rabanne pour homme i Givenchy Xeryus edt, więc rozważę wszystko co macie. Chodzi mi głównie o bardziej lawendowo-kumarynowe pozycje, ale poczytam co tam macie z klasyków, nawet zapachy skręcające w szypry, orienty, byleby ten fougerowy trzon był
#perfumy
Zaloguj się aby komentować
Sprzedam #perfumy w super cenach:
Prada Luna Rossa Carbon 100ml (folia) - 250zł (najtaniej na ph 290zł)
Fragrance World Star Men Nebula 99/100ml - 70zł (najtaniej na ph 90zł)
Montale Full Incense 99/100ml - 300zł (najtaniej na ph 353zł)
Replica By The Fireplace 98/100ml (refill) - 250zł (najtaniej na ph 320zł)
Nabeel Arab Tradition 98/100ml (chwalony i wycofany klon Tuscan Leather) - 80zł
Burberry London 100/100ml (otwarta niepsikana nówka) - 90zł (najtaniej na ph 142zł)
Wysyłka OLX za 1zł lub Inpost

Zaloguj się aby komentować
Zanim się rozmyślę... niech ktoś to kupi
Empiryan marki Xerjoff
Nutami głowy są Liść tytoniu i Cypriol; nutami serca są Kadzidło, Singapurska paczula i Cedr atlaski; nutami bazy są Madagaskarska wanilia, Bursztyn i Labdanum.
Flakon wyjściowo 100 ml.
Posiadam oryginalne pudło.
Cena: 449 pln (w tym inpost).
#perfumy




Zaloguj się aby komentować
#perfumy
Hej, na sprzedaz wpada bortnikoff Mysterious Oud.
Pojemnosc ok. 47-48ml, do oceny wlasnej.
Cena: 820zl + kw
Zapraszam do zakupu, zamiana tylko za ekstrakty amouage albo areej le dore.




Zaloguj się aby komentować
Taka ciekawostka: stworzenie kompozycji złożonej z aż trzech wyjątkowo oryginalnych nut wymagało pracy aż trzech perfumiarzy i korpo xd
Prada Paradigme jakby ktoś pytał
#perfumy

@saradonin_redux Ja myślę, że to ten anginowiec z wyspy Reunion, dawno temu nazywanej Bourbon.
Tak, jak Amerykanie na Piemont mówią "Piedmont", na rdzennych Amerykanów "Indians", tak tutaj zamiast zerwać parę liści z kwiatka na oknie, to musiał Firmenich zrobić ekspedycję i wkurwić biednych Murzynków, żeby wyprodukować kolejne gunwo.
Bo tak widzę europejskie perfumoarstwo: siedzi sobie dwóch Murzynków; chillują, piją sobie jakiś napój i nagle popierdala jakiś biały dziadek, posiniaczony, spuchnięty, oganiający się resztką sił od moskitów... I jeden Murzynek mówi do drugiego: patrz, Morillas.
I tych trzech perfumiarzy w garniturach przez madagaskarską dżunglę, podwinięte nogawki, na każdym kroku dziobie ich ten antyeuropejski dront dodo, przejebane...Naprawdę wierzę, że tam pojecha..lecieli. Ja bym tam na piechtę poszedł (w końcu to nasza niedoszła ojczyzna). No ale nie oszukujmy się: takie geranium musi kosztować.
A trzy składniki to więcej niż 4
Zaloguj się aby komentować
#perfumy
Na sprzedaż leci Sultan Pasha Attars Tabac Grande.
Bohatera nie trzeba przedstawiać .
Jedna kropla robi robotę przez cały dzień.
Wyjściowo 3 ml, użyty 2 razy, bez kontaktu ze skórą.
Kupiony od osoby prywatnej, ale za ch... nie mogę ogarnąć od kogo
Cena 1000 zł, z wliczoną wysyłką Inpost.
Chętnych zapraszam na PW.


Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować