Danie firmowe hejto xD
@owczareknietrzymryjski to musisz poza konkursem xD
#gotujzhejto


Społeczność
Wybierz społeczność aby wybrać społeczność
Danie firmowe hejto xD
@owczareknietrzymryjski to musisz poza konkursem xD
#gotujzhejto

Zaloguj się aby komentować
Repostuję:
Zauważyłem, że jest podejrzanie cicho na polu sąsiada. Nie ma wydeptanej ścieżki, nikt nie przechodzi, nie przejeżdża. Nie ma śladu korzystania z wyznaczonej przez sąd drogi koniecznej. Małe podpytanie w gminie i już wiadomo dlaczego. Sąsiad, po którego polu została wyznaczona służebność najpierw złożył wniosek o uzasadnienie postanowienia, a następnie nie czekając odwołał się od wyroku. Od pół roku nie ma ani uzasadnienia, ani żadnej informacji z sądu w temacie dalszego postępowania. Gmina próbowała dogadać się z sąsiadem na odkupienie pola ale wszystkie negocjacje zostały przez sąsiada zerwane. W związku z tym gmina wystąpiła do starostwa (chyba, o ile dobrze zrozumiałem) z wnioskiem o przeprowadzenie procedury wywłaszczeniowej. W sumie to będzie trochę wyścig czasowy sądu z urzędem, tak jak w przypadku budowy domu, która mogła trwać dopóki nie było postanowienia.
Nie kontaktowałem się z prawnikiem od ostatniego wpisu, i piszę właśnie do niego w tej sprawie, czy może sprawdzić, jaka jest w sumie sytuacja i czy mam się spodziewać jakiś kolejnych rozpraw. Jak dostanę odpowiedź to dam znać.
#sluzebnoscwolfika

Zaloguj się aby komentować
No i po co wstajesz?
#wracajdolozka
Zaloguj się aby komentować
Ale ten @bojowonastawionaowca ma cierpliwość, ja to bym już dawno dał chłopu ruski rok
#moderacja
Piękny komentarz na pożegnanie xdd

Zaloguj się aby komentować
Ja pi⁎⁎⁎⁎le.
Kolejne wyszukiwanie działki.
No jest! Za droga, ale w miarę fajna.
Umawiamy się z agentem.
Oglądamy 10 minut, w sumie nie wiem po co, bo sprawdzone wszystko wcześniej.
Decyzja - bierzemy za gotówkę.
Umowa z agentem - podpisana. Zadatek dać? Nie, nie trzeba.
Przypominamy się po tygodniu o dopięcie transakcji. Tak tak, oczywiście.
Drugi raz, trzeci.
Jeszcze w międzyczasie podobno rozmawiał z właścicielem, bo ustalaliśmy przyczynę wpisu o służebność w KW i ewentualną obniżkę ceny w związku z tym.
Po miesiącu:
Noooo, bo właściciel sprzedał komu innemu
W umowie zapis, że jak spróbujemy kupić poza biurem to sprawa sądowa.
Ciśniemy kolesia a ten "no napisałem tak, hehe, ale sądy stwierdziły, że to nie jest ważne". Co możemy zrobić jemu? Ano nic.
C⁎⁎j mi w d⁎⁎ę, 8 fajnych działek zmieniło właściciela na osoby mi nieznane przez tego zjeba.
Oczywiście zostały same gówna i znowu trzeba będzie polować.
#nieruchomosci
Zaloguj się aby komentować
Matura 2026, fizyka
Oblicz gęstość Kayli
#heheszki

Zaloguj się aby komentować
Moje ręce niemozebnie kurwio cebulo
#memylotr
Zaloguj się aby komentować
Cały weekend wyzwania "zapiorunuj 10 wpisów", a jak trzeba się do roboty szykować to takie coś (╯°□°)╯︵ ┻━┻
#hejtowyzwanie #dobranoc
Trzeba będzie rano zaszpamować jakimś jchamskie.pl albo jebzdzidy, jak wypadnie 50 wpisów po 3 pioruny to się uds

Zaloguj się aby komentować
Już chciałem pochwalić #mcdonalds że pierwszy raz od lat zabawki w happy meal nie są scamem. Nawet miałem zamiar się poświęcić ( ͡ʘ ͜ʖ ͡ʘ) i zebrać dziecku pełen zestaw. Ale okazuje się, że jest 16 zabawek,a w konkretnym maczku tylko 4 i musiałbym uprawiać turystykę maczkową żeby zebrać wszystkie.
Tak, to tylko kawałek plastiku, ale w porównaniu do zeszłorocznych "zabawek" z kawalka miękkiego kartonu to i tak spory skok w jakości.



Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Ej @bartek555 , pytanie do fachowca.
Ojciec widział w castoramie "farbę okrętową". Cxym się toto różni od zwykłej i czy leżało w ogóle obok prawdziwej używanej na okrętach?
#majsterkowanie
Zaloguj się aby komentować
Deserek do kompletu. Sam cukier
#gotujzhejto

Zaloguj się aby komentować
Czerwona cebula, Czerwona papryka i mini pieczarki pieczone w przyprawach z odrobiną oleju
Schab duszony w sosie własnym z dodatkiem mlodej cebuli białej
Makaron
Kalorie: miljon
#obiad #jedzzhejto

Zaloguj się aby komentować
Dawno nie pytałem @moll o opinię ( ͡ʘ ͜ʖ ͡ʘ)
#gotujzhejto

Zaloguj się aby komentować
Jak wkurwić Włocha i Polaka jednocześnie?
Pizza z bigosem
#heheszki

Zaloguj się aby komentować
Ma ktoś sprawdzone sposoby na przestawienie takiej krowy bez zniszczenia jej?
2.5m x 2.5m x 70cm...
Rozebrać nie ma szans, co najwyżej sobie mogę drzwi wyjąć
#remontujzhejto

@Felonious_Gru zdejmij drzwi, spora część wagi ci odejdzie.
Upewnij się, że nie jest przykręcona do ściany ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Delikatnie odsuń od ściany ciągnąc na tyle,żeby odrobinę ją przechylając być w stanie podłożyć pod spód kawałek grubego kartonu/filcu. Pogib tak na kilka stron żeby nie rysowało nic po ziemi i wtedy na luzaku przesuniesz gdzie chcesz.
Zaloguj się aby komentować
Budzę się, patrzę, a tu @pingWIN nadal nie ma gejuru!
#dziendobry #hejtosprawy #afera #gownowpis
Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
A jednak to nie były #heheszki z tym ostrzeżeniem
#wiadomoscipolska
https://tvn24.pl/tvnwarszawa/targowek/targowek-awizo-w-skrzynce-i-atak-na-listonosza-st8552974

Zaloguj się aby komentować
z dedykacją dla @Dzemik_Skrytozerca
12.07.2025 –
83 lettere in 19 parole
@Greyman @Felonious_Gru 9 liter normalne słowo, w polskim to też max.
W niemieckim są dłuższe słowa i hasło może mieć 10 znaków.
https://deykun.github.io/diffle-lang/dictionary/it/info.json
Na obrazkach włoski, niemiecki, polski.



Zaloguj się aby komentować