Długo czekałem na ten moment, może nie za duży, ale w końcu sukces xD
#wedkarstwo


Społeczność
Grupa adresowana do osób zainteresowanych łowieniem ryb wędką, ale także środowiskiem wodnym i jego ochroną. Mięsiarzy razić prądem.
Długo czekałem na ten moment, może nie za duży, ale w końcu sukces xD
#wedkarstwo

Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
#wedkarstwo #surfcasting
Witam w kolejnym dniu pięknie się rozpoczynającym....

Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
#wedkarstwo #wypoczynek #przyroda
No i jestem tam gdzie lubię najbardziej być we wolnym czasie, o który tak ciężko się walczy. Pijcie ze mną piwko, zdówka wam życzę. Nie napiszę w tej piorunującej aurze, że za każdego pioruna złowię rybę bo już z góry mam takich hejtowiczów, tylko nie wiem za jakie grzechy


Zaloguj się aby komentować
#wedkarstwo #ryby
Jedyne co udało się złowić nad ranem. 47cm/1,1kg wrocił do wody cały i zdrowy.

Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Pierwsze karasie gównojady złapane, początek majówki zdecydowanie udany.
Trzeba będzie nauczyć się robić zdjęcia ryb
#wedkarstwo

Zaloguj się aby komentować
W związku z tym, że dzięki chrześcijanom mamy dzis wolny dzionek to zapytam jakie plany macie w #wedkarstwo ?
Grube mamuśki u was biorą?
Zaloguj się aby komentować
Całkiem udane sobotnie łowienie, mój nowy rekord 62cm
#wedkarstwo #kayakfishing
Zaloguj się aby komentować
Uszanowanie Tomki,
Z racji posiadania wolnego czasu oraz chęci częstszego obcowania w spokoju z naturą uznałem że warto wzorem bohaterów mojego ulubionego filmu "Sum tak zwany olimpijczyk" zacząć wędkować.
Zastanawiam się jednak czy na początek lepszy będzie spinning czy może feeder?
Spinning i spacery nad Wisłą wydaje się najciekawszą opcją jednak mam w okolicy kilka łowisk z białorybem i zrelaksować się nad nimi z feederem też nie wydaje się złym pomysłem. Od feedera odstrasza mnie jednak większy próg wejściowy, przygotowywanie zanęty itp.
Co sądzicie?
#wedkarstwo
@Merkury - masz dwa zestawy poniżej, w niedużej cenie i na początku powinny starczyć.
https://fatfish.pl/pl/p/ZESTAW-METHOD-FEEDER-BROWNING-WEDKA-ARGON-2.0-3%2C3m-10-50g-Kolowrotek/21343
Do tego jakieś koszyczki z foremką, np.
https://feederland.pl/koszyki-podajniki-poczatkujacy
Przypony (ucz się najlepiej bez zadziorowo od samego początku) - hak max 10/12 rozmiar
https://allegro.pl/oferta/przypony-mf13-bezzadziorowe-roz-10-mikado-13708085556
Żyłka wystarczy ta
https://allegro.pl/oferta/zylka-dragon-specialist-pro-match-feeder-0-23-300m-7808098424
Pellet:
https://feederland.pl/1940-pellet-skretting-2mm-1kg.html I/LUB https://feederland.pl/96-pellet-aller-aqua-classic-2mm-1kg.html
Zanęta (polecam mimo wszystko coś na mączkach rybnych, na początek)
https://feederland.pl/8717-zaneta-matchpro-sweet-fishmeal-700g.html / Jak masz większy budżet to OSMO/Feeder Bait czy Solbaits
Albo jakiś gotowiec na początek (nie wiem czy da efekty, a glupio się na początku zrazić)
https://allegro.pl/oferta/pellet-jaxon-ready-ochotka-2mm-500g-13536941522
Podpórki (na początek wystarczą, a w przyszłości się przydadzą na podbierak :D)
https://marathon.istore.pl/pl/p/PODPORKA-wedkarska-TELESKOPOWA-50-80cm-WROCLAW/22309448
Krzesełko styknie takie - https://allegro.pl/oferta/krzeslo-wedkarskie-turystyczne-moro-fotel-duze-12167040228
Podbieraka nie będę Ci na razie polecał. Kupisz co będziesz uważał za słuszne, ale przyszłościowo - fajna sztyca (nie giętka!) i kosz DELPHIN / MATRIX Carp i będziesz zadowolony
@Merkury - zapomniałem o Waftersach - na początek ALIEN jako Killer (uwaga, j⁎⁎ie) https://allegro.pl/oferta/kulki-osmo-mini-larwa-wafters-alien-method-feeder-11868379128
Zaloguj się aby komentować
Na 5 wypadów na jezioro, tylko 2 zębole ledwo ponad 50 cm
GDZIE SOM TE SZCZUPAKI?
#wedkarstwo

Zaloguj się aby komentować
Jak tam u Was z zębatymi na jeziorach? Coś się dzieje?
U mnie trzy wyjazdy i tylko jeden ledwo ponad wymiar. Nie mogę ich namierzyć. Czyżby za zimna woda jeszcze?
#wedkarstwo
Zaloguj się aby komentować
#wedkarstwo
Siemaneczko,
jutro pierwsze zawody w tym sezonie.
Łowisko Mętna woda w Mętnie. Ciekawe czy jakiś Tomeczek będzie na miejscu ( ͡° ͜ʖ ͡°)
W zeszłym roku na tymże własnie łowisku wyjechałem z zawodów z 0, niestety
Niedzielny połów na łowisku w Golczewie (od 7 do 14 w sumie) zakończyłem z wynikiem 16 linów, każdy w okolicy 40-45cm. Tego dnia pierwszy raz złowiłem lina, a zaraz za nim kolejne 15
Pozdrówki!

Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Kolejna kotoryba.
Czemu?
Bo ma wąsy.
#wedkarstwo #fotografia

Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Wspomnienie lata i test nowego sprzętu.
Niestety, blisko rok nie byłem na rybach, tak bardzo zatrucie Odry mnie wku****.
#wedkarstwo #ryby #mojezdjecie

Zaloguj się aby komentować
Kolejne wspomnienie z lata. Dwie minikijanki.
#wedkarstwo #fotografia

Zaloguj się aby komentować
Maly bolek. Pan Bolek.
#wedkarstwo #fotografia #hobby

Zaloguj się aby komentować