Powiem tak, nie rozumiem skąd ten hejt na autopilota tesli. Mnie jako boomeera-zoomera całkowicie nie interesuje prowadzenie samochodu.
O ile rozumiem hobbystyczne piłowanie jakiegoś złoma czy nawet sportową furkę na torze i zlotach, to codzienna nudna jazda z punktu a do b jest całkowicie zbędnym wysiłkiem.
Tak jak już nikt nie zmywa ręcznie jeśli nie musi, nikt nie pierze ręcznie jeśli nie musi, tak tylko jak samochody autonomiczne będą tak samo bezobsługowe i bezawaryjne jak zmywarki i pralki to większość osób się na nie przesiądzie z wygody.
jak samochody autonomiczne będą tak samo bezobsługowe i bezawaryjne jak zmywarki i pralki
@NrmvY a) to się nigdy nie stanie; b) pralki i zmywarki też się psują; c) im bardziej skomplikowana maszyna, tym trudniejsza w obsłudze, szczególnie jeśli coś pójdzie nie tak.
Jaki polecanie wideorejestrator do auta? Budżet tak do około 500-600 zł. Dobrze jakby miał GPS, kamerę na tył (ale na razie nie będę montował, może kojarzycie takie bez kamery w zestawie, ale z możliwością podłączenia?).
@Half_NEET_Half_Amazing ja już zbieram kasę na swapa. Miałem niecny plan kupić angola i samemu ogarnąć silnik do swapa ale chyba plan nie wypali przez brak miejsca
Jeszcze miska i pokrywa amelininowe. Uszczelnić skrzynię biegów, poskładać wszystko, założyć nowy tłumik i przez jakiś kolejny czas mogę dalej swobodnie pomykać.
Panie @cebulaZrosolu . 9 miesięcy temu napisałeś tu: https://www.hejto.pl/wpis/witaj-cebulo-lpg-podtlenekgazotu?commentId=1e55a850-4b14-490d-8039-93da560f2178
Żebym nie mówił, że astruch nie bierze oleju. Bierze. Na oko 50 ml / 1000 km :3 to ZNACZNIE mniej niż corvectra.
Na lpg już trochę nabiłem i "pomiaru" dokonałem niedawno, więc jak coś miało się zesrać z uszczelnieniem to już się zesrało.
Tylko nad instalacją lpg muszę posiedzieć, bo realny zasięg to 400 km w trasie po wlaniu 38 L gazu. Spalanie 9,5 L w silniku 1.6
Tym razem zająłem się dodatkowymi przekaźnikami - przerobiłem przekaźnik od ESP pod pasujący do nadstawki uchwyt. Przekaźnik od dziennych przepiąłem pod dedykowany przy włączniku świateł pin. Nie wiem czy wiecie, ale w ELSIe jest schemat świateł dziennych do 1M. Co prawda są rozwiązane totalnie z d⁎⁎y, bo na pozycji 0 świecą się mijania i pozycje, czyli dokładnie tak jakby to włączyć włącznikiem, ale dedykowane wyjście można zamiast tego elegancko podpiąć pod cewkę przekaźnika, co też zrobiłem. Przy okazji przeróbki zdecydowałem się dorobić dwa przekaźniki do świateł mijania. Sygnał z włącznika zamiast do bezpieczników 18 i 19 idzie teraz do dwóch przekaźników i zamyka ich cewki podając prąd przez bezpieczniki dalej do światła lewego i prawego. Takie rozwiązanie odciąży styki włącznika świateł. Wykorzystałem do tego idealnie pasującą podstawę z przekaźnika wycieraczek, która jest uchwytem na dwa przekaźniki. Światła w 1M zaprojektowane są po taniości, ale wypala się przez to włącznik. Jest to też przygotowanie pod włącznik z A3, który już kiedyś pokazywałem i który wpadnie w późniejszym czasie.
Po przeróbce podpiąłem wszystkie masy i sprawdziłem z ciekawości przerobione poduszki - jest ok. Trzeba tylko podpiąć lampkę bo wykrywa jej błąd i będzie ok.
@PanNiepoprawny przeróbka włącznika świateł to świetny pomysł praktycznie w każdym samochodzie. Skrócenie obwodu to mniejsze straty prądowe na kablach i polepszenie święcenia żarówek w reflektorach
Akurat mam 4 auta ze sprzęgłem wiskotycznym, koszt najdroższego ori to 400 zł zamienniki od 80 do 250, wymiana to w zasadzie odkręcenie bo zakręca się samo.
Zeszło się trochę dłużej bo w międzyczasie przyszła książka - nowy #wiedzmin i mnie wciągnęła.
Sukces jest połowiczny - udało mi się założyć jedną prowadnicę. Drugiej ni cholery nie byłem w stanie. Jest jednak sukces bo wszystko pasuje i mieści się nadstawka na dodatkowe przekaźniki, czego wcześniej nie dało się zrobić. Jeszcze trochę zabawy mnie czeka bo trzeba dodatkowe wiązki dodać (poziomowanie ksenon, lampki na nogi, przerobić dwa przekaźniki pod pasujące do nadstawki gniazda, dodać przewody do pamięci fotela pasażera oraz zasilanie podświetlanych kratek nawiewu) ale najgorsze za mną. Dodałem też piny do fotochromów w niebieskich kostkach słupków A.
Najpierw jednak wjedzie deska z konsolą i kierownicą.
Jeśli chodzi o #niepoprawnetoledo to sporo się działo od strony elektrycznej. Mianowicie podłączyłem sobie wszystko co chciałem i poprawiłem wszystko co chciałem. Jestem na etapie izolowania wiązki centralnej. Wygląda to przerażająco, ale zapewniam, że wszystkie dodane tematy są ok. A są to:
Manetki DSG
Wyłącznik Airbag + kontrolka + nowszymi moduł z nowszymi czujnikami bocznymi obsługujący to
Fotochromy boczne (szukałem wylanego wkładu od strony kierowcy parę lat)
Alarm wolumetryczny z czujkami i syreną elektroniczną
Światła wsteczne (po swapie skrzynia na DSG)
Odcięcie zapłonu w zależności od pozycji lewarka (po swapie skrzyni na DSG)
Podgrzewanie kierownicy (tylko wiązka, do dodania drut w kierownicy + wyłącznik)
Sterowanie radiem z kierownicy (tylko wiązka - docelowe radio nie jest jeszcze wybrane a tymbardziej kupione)
Poprawka komunikacji ze skrzynią po linii K (strasznie rwało połączenie)
Zrobiłem też poprawki w nagrzewnicy i już jest zamontowana.
Nie muszę chyba dodawać, że nie wszystko od razu zadziałało, stąd tyle czasu się zeszło. Nie jest to koniec modów elektrycznych, ale żadne z dodatkowych rzeczy nie będą szły wiązką centralną. Także teraz jest misja ułożyć ten makaron tak jak fabryka i pospinać. Nawet udało mi się dwie oryginalne prowadnice kabli zdobyć (nad kolumną kierowniczą i koło słupka A strona kierowcy).
CDN.
Z powodu niewielkiego zainteresowania poprzednimi wpisami z takim grzebaniem postanowiłem nie wrzucać częstych aktualizacji. Jeśli ktoś jest zainteresowany detalami to znajdzie je na FB lub forum
Kusi mnie mocno kupić fiata cinquecento 900, 96r szybka czerwień. Śmieszna cena 3 tys. Coraz ich mniej na drogach, właściwie ciężko spotkać. Może zaczną drożeć, a jak nie będzie na dojazdy do roboty. Mam 7 km w mieście, już mnie ten dwu litrowy diesel wkurwia.
P. S. Tak jestem po⁎⁎⁎⁎ny, lubię dziwne/starsze auta
@ipoqi jak bez rdzy i cię to kręci, to kupuj. Małe autka są fajne a nawet jeśli wtopisz, to strata będzie niewielka. Tylko weź pod uwagę, że do jazdy w trasę się to auto nie nadaje i heja.
Może jeszcze w nim trochę pogrzebiesz i będziesz miał dodatkową rozrywkę.
Całoroczne od 7 lat na fwd here. Mieszkam w mieście, pracuję za miastem i nie ma lepszego wyboru, niż markowe całoroczne. Nawet w zimie jeździmy na snaki do Andrzejówki i nigdy się nie zakopałem.
Emigrowalem w takiej zaraz po napisaniu matury. Trasa okolo 25h z pękniętą uszczelką pod głowicą, w upale 3X stopni, a trzeba bylo ochladzać silnik wydmuchiwaniem gorącego powietrza na twarz
@Yes_Man jak kiedyś będę miał za dużo kasy to se kupie takie volvo, nie wiem czemu ale strasznie mnie jarają takie kanciaste auta. A reklamy pierwsza klasa, wysyłam do kolegi wolwiarza ( ͡° ͜ʖ ͡°)