w lidlu do kupienia porządny litrowy kufel plus litr paulanera w wersji oktoberfest
#piwo #lidl


Społeczność
w lidlu do kupienia porządny litrowy kufel plus litr paulanera w wersji oktoberfest
#piwo #lidl

Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
36 na dworzu, 26 w pokoju
trza się nawodnić
btw uwielbiam smak tego piwka
#piwo #miloslaw

Zaloguj się aby komentować

Komentarz Tomasza Kopyry. Tldr: Zakładając, że gdyby coś takiego w ogóle miało miejsce, to Minister Telus ma wiedzę o oszustwach podatkowych na wiele milionów złotych i nic z tym nie robi, a instytucje kontrolne nie działają. Najprawdopodobniej nie wie jednak o czym mówi po prostu szkodząc...
Ależ ja za tym tęsknię. Panie, komu to przeszkadzało?
#piwo #browarkoczkodan #gownowpis

Zaloguj się aby komentować
Zdrowko!
Zrobie sobie degustacje roznych ciekawych piw. Ceny w okolicach £1.50
(Wszystkich nie wypije bo wieczorem ide do pubu)
#pijzhejto #piwo #uk #emigracja

Zaloguj się aby komentować
Piwo i Czipsy, para lepsza od Lecha i Jarosława.
#pijzhejto #piwo #czipsy

Zaloguj się aby komentować
...piwo to moje paliwo... "
Przecież określenie piwa „napojem bogów” nie wzięło się znikąd.
Czy słowo Asgard coś Wam mówi? Jeśli nie znacie się na nordyckiej mitologii lub nie jesteście fanami komiksów z Thorem w roli głównej, to pewnie nie kojarzycie tej nazwy. Już spieszymy z wyjaśnieniem. Asgard to jedna z 9 boskich krain, w których zamieszkują nordyccy bogowie. W tej krainie mieści się Valhalla – pałac poległych. Na ścianach znajdują się złote włócznie, a sufit zdobią złote tarcze. W pałacu za dnia nieustannie toczą się bitwy, a wraz z nadejściem nocy wszyscy ucztują. Na szycie Valhalli znajduje się Drzewo Świata, którego liśćmi żywi się koza Heidrun. To właśnie z jej wymion nieustannie płynie złoty napój, który spożywany jest każdej nocy przez ucztujących wojowników.
Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
#piwo
Poczułem się jak przy wigilijnym stole 🥹
Smak zupełnie jak kompocik z wędzonych owoców.
4/5

Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Twarde Pierniki z #torun utrzymały się w w #plk a ja mam idealne #piwo żeby uczcić to po powrocie z meczu.

Zaloguj się aby komentować
Po pijanych ostatnio ipkach, apach czy innych wynalazkach z browaru Koczkodan zauważyłem że ostatnio z przyjemnością pije mi się klasyczne lagery.
#piwo

Zaloguj się aby komentować
A sobie zrobie prywatny test najtanszych piw z Morrisona. Wszystkie w cenie £1
Milego piatku wszystkim zycze!
#pijzhejto #piwo #uk #emigracja

Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Znalazłem w szafce. Prawie rok po dacie. Trochę mało gazu ale w smaku ok. Co się może zepsuć w piwie ;)
#piwo

@plemnik_w_piwie
@running
@bucz
Już po degustacji. Na pewno nie było zepsute. Leżakowało w ciemnej szafce w smaku dobre. W zeszłym roku kupiłem dwa i wypiłem jedno a drugie sobie leżało. Wtedy jakoś mi nie podeszło a dziś było dobre. Może miało mniejsze wysycenie ale w smaku zniknęła mięta która wtedy mi przeszkadzała. Teraz czuć tylko nuty owocowe.

Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
To za bezpieczny weekend!
#pijzhejto #alkoholizm #piwo #bekaztransa #zycietruckera

Zaloguj się aby komentować