Dino pozytywnie zaskakuje dzień drugi - ośmiopak z elegancką torbą termiczną w prezencie
#piwo #alkoholizm #wakacje #dino #sanmiguel



Społeczność
Dino pozytywnie zaskakuje dzień drugi - ośmiopak z elegancką torbą termiczną w prezencie
#piwo #alkoholizm #wakacje #dino #sanmiguel


Zaloguj się aby komentować
Dino mnie zawsze pozytywnie zaskakuje
#stellaartois #piwo #alkoholizm #wakacje #dino


Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
@AdelbertVonBimberstein zobacz co dostałem na dzień dziecka
#piwo



Zaloguj się aby komentować
piwo wypić muszę
bo się uduszę
#piwo #miloslaw

Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Jak ktoś nie próbował, to szczerze polecam. Zdaje się że piwko zdobyło nagrodę na Warszawskim festiwalu piwa.
Orzeźwiające połączenie kawy, espresso i piwnych bąbelków
#piwo #piwokraftowe

Zaloguj się aby komentować
Cieszyn Porter Bałtycki 2024 (z cukrem) vs 2025 (bez cukru) - Arcyksiążęcy Browar Zamkowy Cieszyn
#piwo #kopyra
Zaloguj się aby komentować
Małe piwko, małe piwkooo z kooorzeniami...tralallaaa..
https://youtu.be/HYBDt8zgYMo?si=h2UYqXrI3OPk6vWn
#spiewajzhejto #himilsbach #muzykafilmowa #maklakiewicz
Zaloguj się aby komentować
ostatnio mi smaka narobiliście gnojeczki
#piwo

Zaloguj się aby komentować
A miałem dzisiaj nie pić


Zaloguj się aby komentować
Ex Cathedra - Barrel Aged Quadruple with Ginger & Orange - The Lost Abbey (USA)
#piwo #kopyra
Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Porter Śliwka - Porter Bałtycki - Browar Witnica
#piwo #kopyra #browarwitnica
@L4RU55O Piwnie - jest na bieżąco z szeroko dostępnymi, ciekawymi piwami i zna branżę na wylot. Często opowiada o dymach, imprezach itd. Ale ile można o kolejnych 4 IPAch z Lidla od Pinty.
Lajfstajlowo ( xD ) ja go lubię po prostu słuchać do jedzenia czy biegania, ale od dobrego roku uprawia Kopyr Bingo - byłem na biegu w górach, jem dużo warzyw, jebać PiS, jestem lewakiem katolikiem. Jeśli na czymś sam się znam i poruszy temat, to słyszę, że biadoli farmazony na podstawie jednej książki albo rolki z insta.
Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować