Hejto.pl
Żegnaj #bmw witaj #opel Oto elektryk za 355zl miesięcznie. Mam nadzieję na bezawaryjne 24mc ༼ ͡° ͜ʖ ͡° ༽ - Ten_koles_od_bialego_psa - Hejto.pl