Pogoda ujowa ale samo się nie uwędzi. Dobrze że padać przestało. #nivaznegdziedroga #wedzenie




Pogoda ujowa ale samo się nie uwędzi. Dobrze że padać przestało. #nivaznegdziedroga #wedzenie



Zaloguj się aby komentować
Mamy w robocie wrzeciona po 100k PLNów za sztukę, no i prikaz przyszedł od producenta, żeby raz na jakiś czas zakręcić takim wrzecionem coby się zbyt nie uleżało gdyż to je bardzo precyzyjna maszyna. Zlecenie na obracanie tym ustrojstwem dostanie archeo (czyli nasz magazyn części zamiennych. Tak to ci co mają niezły burdel) a że te cacka leżały sobie luzem na palecie owinięte tylko folią stretch to kiero jak to zobaczył to wkurwił nieco i mi przypadło zabezpieczenie tego ustrojstwa, wymyśliliśmy żeby nie rozbierali skrzyń to zrobimy im rewizję do kręcenia. Jutro oddaje na magazyn moje dzieło. Ciekawe co chłopaki z archeo powiedzą🤔 #nivaznegdziedroga #pracbaza #heheszki



Zaloguj się aby komentować
Hej Hej czy ktoś z Was wybiera się na Transcarpathia Rally 2026 edycja zimowa??
#kiciochpyta
#podrozujzhejto
Zaloguj się aby komentować
Dzisiaj była chwilka czasu na dziupli,, więc kosztem paczki fajek i 4paka zrobiliśmy z kumplem polerki reflektorów i wleciały osłony, niestety chiński plastik pożółkł dogłębnie ale afekt i tak jest zadowalający. A kto zgadnie z czego te kratki ten wygra talon😉 #nivaznegdziedroga #majsterkowanie #motoryzacja





Zaloguj się aby komentować
Hej czy jak paczka zamiast do paczkomatu, jest magazynowana w paczkopunkcie, to odbiorca dostanie SMS od hejto żeby odebrać #hejtopaka?
#kiciochpyta
Zaloguj się aby komentować
Dotarła! Wielkie dzięki @TheCaptain !!! Wspaniałe prezenty, czapeczka pasuje idealnie, boję się tylko, że junior mi ją podwędzi jak zobaczy😃. Kominek jest super! W końcu mam kominek który nie ssuwa się z szyi jak te wszystkie cientkie. Żelków już prawie nie ma🤣. Mandarynki zostały pochłoníęte. A pierniczkami pachnie w całym domu. Muszę się mocno pilnować, żeby dotrwały do świąt, bo na pewno będą ozdobą wigilijnego stołu. No i przede wszystkim dziękuję za list z życzeniami 🥹. Ostatnio list dostałem ze 25 lat temu. (Nie licząc tych ze skarbówki, banków itp.) Tobie też życzę wszystkiego dobrego i spełnienia marzeń oraz spokojnych radosnych i Wesołych Świąt. #czujedobrzeczlowiek #hejtopaka

Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Wojna
Treść dla dorosłych lub kontrowersyjna
podłączyłem sobie dzis dysk z fotgrafiami wykonanymi na przestrzeni lat do mojego lapka i chciałbym sie z Wami podzielić pewną serią zdjęć z mojej pierwszej wyprawy do Carnobylskiej strefy wykluczenia. Seria była przygotowana na wystawę w pewnej galerii we Wro. był wernisaż i mnóstwo dobrej energii. była to moja pierwszze prawdziwa wystawa fotografii, w pewnej galerii wiec stres był ogromny, bo z setek zdjeć trzeba było wybrac kilkanaście w spójną całość a potem jeszcze o tym wszystkim opoowiedzieć i chyba to było najtrudniejsze, bo jestem bardzo nieśmiały i ogólnie piwniczak. to był moj debiut w kregu fotografów. do tego dyskusje na żywo z...
Niedziela wieczur a ja dziś sam na zakładzie dyżuruję. Nie licząc ochrony w budynku stróżówki. Ogarnąłem podczas obchodu drobne usterki na kotłowni i teraz pora na CSa 😉 a z racji tego, że to ja planuję robotę to zaplanowałem sobie nic, więc mam dużo czasu i z tej okazji postanowiłem zrobić małe Q&A nasza firma produkuje przednie i czasem tylne szyby do samochodów. Więc pytajcie o co chcecie a ja odpowiem w miarę możliwości i wiedzy. #nocnazmiana #gownowpis #ciekawostki

Zaloguj się aby komentować
W końcu była chwilka, żeby wyskoczyć poza asfalt. Śniegu już malutki, więc wystarczył tylko tylny napęd. https://jumpshare.com/s/GWgo40EJ5W7GqzRgNVaA #nivaznegdziedroga #zima #offroad #gownowpis





Zaloguj się aby komentować
Łapcie jeszcze zamgloną Ślężę... po weekendzie nie ma nikogo i mozna odpocząć...
#nivaznegdziedroga
#mgla #gory #las
#fotografia





Zaloguj się aby komentować
pierwsza zamarznięta mgła w lesie zaliczona.
#mgla #fotografia
#nivaznegdziedroga





Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Na kolację wpada zapiekanka makaronowa z leśnymi grzybami, oliwkami i mozarellą. Grzyby drobno siekamy i podsmażamy z cebulką, makaron z chińskiej zupki(taki sam makaron można kupić w biedrze lub azjatyckich sklepach) zalewamy odtobiną wrzątku tak tylko żeby zmiękł, potem wchłonie resztę wody. Wykładamy do blaszki, na to kładziemy podsmażone grzybki, ja dodałem jeszcze frankfurterki, potem kładziemy na to ser gouda , potem oliwki , ja dodałem też papryczkę jalapeno, na to siekaną natka pietruszki kolejna warstwa makaronu na koniec ser mozzarella i do piekarnika czy tam frajera na 10 minut 200°C i gotowe. Smacznego. #nivaznegdziedroga #gotujzhejto




Zaloguj się aby komentować
Dobra już nie spamuje, bo wracam do auta ale tym dziwakiem muszę się z Wami podzielić 😀 #nivaznegdziedroga #grzyby #moje #ciekawostki



Zaloguj się aby komentować
Aaa łapcie jeszcze zachód slońca z Dolnośląskiej sawanny 🤪 #nivaznegdziedroga #fajnewidoczki #gownowpis

Zaloguj się aby komentować
A to nie są Liberty Caps, prędzej jakaś grzybówka lub stożkówka ale aż tak dobrze się nie znam 🙃 #nivaznegdziedroga #grzyby #moje

Zaloguj się aby komentować
Z dzisiejszych leśnych ciekawostek. Uszak bzowy, tym razem na Robinii. #nivaznegdziedroga #grzyby #moje



Zaloguj się aby komentować
A więc dziś na obiadokolację potrawka z Wodnichą i podgrzybkami. Grzybki obgotować potem udusić z cebulką i drobno pokrojonym wędzonymboczkiem, dodać sos sojowy, marchewkę, natkę pietruszki czerwoną fasolkę i odrobinę kaparów, jak mało wody to trochę dolać dusić wszystko aż marchewka zmięknie. Smacznego. #nivaznegdziedroga #gotujzhejto



Zaloguj się aby komentować