łapcie tu fajny kawałek. Ten parkowy vibe, harmoszka gitara... szczeniackie czasy mi się przypomniały. Nie jest to arcydzieło ale podoba sie dla mnie.
jednak można jeszcze cos ciekawego znaleźć na jutubach oprócz AIowego syfu.
#muzyka

łapcie tu fajny kawałek. Ten parkowy vibe, harmoszka gitara... szczeniackie czasy mi się przypomniały. Nie jest to arcydzieło ale podoba sie dla mnie.
jednak można jeszcze cos ciekawego znaleźć na jutubach oprócz AIowego syfu.
#muzyka
Zaloguj się aby komentować
Dziś słabiej ale też widać. I nawet kilka filarów udało się ustrzelić #nivaznegdziedroga #zorza





Zaloguj się aby komentować
Alert zorzowy! Zorza widoczna gołym okiem #nivaznegdziedroga #zorza





Zaloguj się aby komentować
Jak Wam moja niedziela? U mnie prawie wiosenne. #nivaznegdziedroga #offroad #gdzietazima


@yoowki do 12 siedziałem sam z ząbkującym 11 miesięcznym terrorystą. O 12 przyjechała babcia (moja mama) więc zjadłem śniadanko, wypiłem kawę, ogarnąłem się i właśnie jestem na ostatniej prostej do pracy
Mam zamiar obejrzeć Fallouta 2 sezon.
A co do pogody, o 7 było -17 teraz jest -8 i słońce
Zaloguj się aby komentować
Hej Hejtoferajna!! jak już wiecie albo nie wiecie, to wybieram się na trasncarpathia rally pod koniec stycznia. i tu mam do Was wszystkich prośbę/pytanie. Ja wiem że w tym terminie jest też #hejtopiwo nad czym bardzo ubolewam, że mnie tam nie będzie. ale jeśli ktoś z Was się nie wybiera i mieszka w okolicy Jastrzębia Zdroju to czy była by możliwość przenocowania nas, czyli mnie i juniora( młody lvl16) pod dachem w garażu, szopie itp. ewentualnie jęsli macie jakąś fajna miejscówkę w tej okolicy to dajcie namiar. termin to 30/31 stycznia, chcemy wyruszyć w piatek dojechac jak najbiżej granicy i w sobotę rano ruszyc juz na start rajdu. a fajnie by było sie przed startem kimnąć w ciepłym( czyt. powyżej 0) a juz na pewno w bezpiecznym miejscu skąd nikt nas nie wygoni, bo nie widzi mi sie szlajać po nocy za miejscówką do tego zimą w nieznanym terenie. Drugą opcje mamy taką, że jedziemy na Ślowację i śpimy na campingu, za który będzie trzeba zapłacic w ojrosach, a ja jestem biedakiem cebulakiem i wyprawa jest mocno budżetowa. Także jeśli mieszkacie w okolicy naszej trasy lub znacie jakieś fajne miejsce na nocleg w tej okolicy to dajcie znać, a jeśli nie, to dajcie chociaż (żebro)pioruna żeby post gdzieś tam wskoczył w gorące.
Będę bardzo wdzięczny!!!
trzymajcie sie cieplutko!
#podroze #podrozujzhejto #offroad #nivaznegdziedroga #kiciochpyta #pomagajzhejto #rajdy #polska #slowacja #gownowpis #zebropioruny #niewiemjaktootagowac #przygoda

Zaloguj się aby komentować
Ja pierdziule, kaszanka w pracy taka że nie mam czasu zajrzeć na hejto. Musiałem dziś odreagować, 13 godzin w pracy, szefowi powiedziałem, że piwo otwieram za bramą i żeby nie dzwonił nawet. A teraz na odreagowanie symulator księdza 🤪 #nivaznegdziedroga #gownowspis #gaming

Zaloguj się aby komentować
Wracam sobie z #wroclaw do domku i dzwoni telefon: -Czesc co porabiasz? -Wracam z wro a co odjebałeś? -Noo tego, bo korki były i wracałem na skróty... -Dobra wyślij pinezkę😀 No bo od czego się ma sprzymierzonych w błocie💪 Może nie było szybciej ale na pewno ciekawiej🤣 #nivaznegdziedroga #offroad #pomagajzhejto





Zaloguj się aby komentować
Dziwne te kaczki mają w Kudowej Zdroju. #nivaznegdziedroga #heheszki #ciekawostki #smiesznypiesek




Zaloguj się aby komentować
No w końcu ranga adekwatna do kałduna po świętach 🤪 przy kolejnej zgolę czerep na łyso #pdk
#gownowpis

Zaloguj się aby komentować
Pałac Marianny Orańskiej w Kamieńcu Ząbkowickim. Od ponad 10 lat jest sukcesywnie remontowany przez gminę. Byłem tam koło 2017 roku i powiem Wam, że widać ogrom pracy jak została wlożona w to miejsce. Polecam odwiedzić jak będziecie w okolicy. #nivaznegdziedroga #podrozujzhejto





Zaloguj się aby komentować
Skansen Pstrążna. Rzut beretem z Czermnej koło Kudowy Zdrój. Warto się wybrać nawet zimą, bo turystów mało za to widoki fajne a i skansen bardzo ciekawy i na wpół otwarty, można sobie normalnie po domkach chodzić a nie patrzeć przez okna, kraty czy brudną pleksę. Dojazd dla odważnych bez łańcuchów a dla przezornych tylko na łańcuchach, chyba że się jest miejscowym to nawet widziałem , że gość motorkiem jechał😀 #nivaznegdziedroga #podrozujzhejto





Zaloguj się aby komentować
A tu łapcie porcję gratów z Kotliny. Beczka w kombi na pewno wrasta kilka lat, bo junior mowił, że jak był na wycieczce klasowej w podstawówce to już stała. #zawszegratem #parkology #klasycznamotoryzacja



Zaloguj się aby komentować
Twierdza Kłodzka. Nawet zimową porą był spory ruch, poł dnia można łazić po jej zakamarkach. Znaleźliśmy 3 funtową armatę dla @cebulaZrosolu i @vredo ale niestety nie było pierd*lnięcia. #nivaznegdziedroga #podrozujzhejto





Zaloguj się aby komentować
W Kłodzku wariacie a gdzie. #nivaznegdziedroga #podrozujzhejto





Zaloguj się aby komentować
Srebrna Góra tym razem zimowo. Ostatnio byłem tu ponad 10 lat temu i powiem Wam, że widać ogrom pracy jako włożono w odrestaurowanie twierdzy i uatrakcyjnienie trasy turystycznej. #nivaznegdziedroga #podrozujzhejto





@Half_NEET_Half_Amazing polecam - o każdej porze roku jest tam super. plus dookoła jest dużo więcej do zwiedzania, włączając w to możliwość zobaczenia jak wygląda pierdolnięcie z trzyfuntowej armaty #klodzko https://youtu.be/UJEB7YtNUHQ
Zaloguj się aby komentować
No to szampańskiej zabawy Wam zyczę! U mnie konar już płonie. #nivaznegdziedroga #sylwesterzhejto

Zaloguj się aby komentować
Robiłem urbexy ładą ale jak zwykle ruscy weszli level wyżej... @Klamra co ty na to? #nivaznegdziedroga #urbex #heheszki https://youtu.be/xSJI6EibI8c?si=uv6MW5r-8joHK-IW
Zaloguj się aby komentować
Jak tam u Was po świętach? Ja mogę w końcu założyć moją ulubioną bluzę i nie będzie wstydu😅 #jedzzhejto #heheszki #jestemgrubybomniestac #gownowpis

Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Mały apdejt. Miensko nabiera kolorków. #nivaznegdziedroga #wedzenie



Zaloguj się aby komentować