Kto jezdził polonezem? ja ostatnio miałem okazję jezdzić trakiem ponad rok temu ale pamiętam jak kumpel w technikum miał karusa z gazem i robilismy oesy po lasach, do tego taka anegdotka jak wszyscy sie nawailiśmy 20 lat temu i ktos musiał wracać do internatu. padło na mnie bo nie miałem jeszcze prawka więc mi nie zabiorą... to były czasy, jazda poldonem przez las na azymut z Ostrowa do Milicza bezcennna....
https://music.youtube.com/watch?v=-I7yHuudW_I&si=aKKDo6MhD5KyqHHy
#yoowkinutki
#klasycznamotoryzacja
#nostalgia
