30100,63+12,74+5,59+7,42=30126,38
Kilometry dodaje bo bez skryptu człowiek lewy i zapomniał dopisać w poprzednim wpisie XD
#sztafeta

30100,63+12,74+5,59+7,42=30126,38
Kilometry dodaje bo bez skryptu człowiek lewy i zapomniał dopisać w poprzednim wpisie XD
#sztafeta
Zaloguj się aby komentować
Witam kolegów i koleżanki z okresu przygotowawczo-do-urlopu urlopowego. Biegania trochę mniej bo formalności i inne formy spędzania czasu. Ale noga już mniej doskwiera i nawet po jakimś bieganiu w progu było git. Więc jeden z tych biegów ciekawszy niż moje typowe miejskie kaemy. A do tego bez spiny bo Garmina odesłałem do serwisu, więc nawet nie było jak na cyferki patrzyć (chociaż nie wytrzymałem i sam sobie tętno zmierzyłem w pewnym momencie XD, to już choroba).
Będąc na wyjściu w górki i zajściu z rodzicami i córą do schroniska Stare Wierchy miałem jeszcze około 3h do zmroku. Postanowiłem więc zrobić dobitkę w postaci biegu na Turbacz. I co, traska bardzo fajna i sprzyjająca bieganiu, w większości fragmenty strome są na "oczywiście" strome że się pod nie wchodzi, a te bardziej do biegania mają fajną, dość równą nawierzchnię. Trudniej jest przy zbieganiu bo na tych stromych fragmentach jest technicznie, sporo luźnych kamieni a do tego było mokro. Na szczęście jedyne potknięcie i gleba były pod górę więc nie za dużo obrażeń. Widoki, jak widać na pic rel, nie wynagrodziły wysiłku ale i tak było supi.
Serwus
#sztafeta

Zaloguj się aby komentować
26320,92+6,28+5,49+4,11+8,04= 26344,84
Chyba noga już cała i zdrowa po wypadku, powoli zwiększam sobie ilość tygodniową, przynajmniej przed urlopem XD Głównie jakieś spokojne wybierania w Z1-Z2, ale trafiło się też jedno wyjście z osiedlowego klubu z jakimiś akcentami i innymi ćwiczeniami mobilności i formy. Ta ostatnia to jest w lesie ale powoli się odrdzewiam
Całuski
#sztafeta
Zaloguj się aby komentować
25 809,58 + 5,55 = 25 815,13
Drugi bieg, nieco dłuższe bieganie. Popatrzyłem na tętno i dużo za wysokie ale chyba muszę przestać to robić przez najbliższy miesiąc. Przede wszystkim do przodu.
#sztafeta
Wpis dodany za pomocą https://hejto.sztafetastats.pl/sztafeta/
@kiwikiwi Widzisz, to jest bardzo indywidualne, zależy na bank od wieku, ale są Ci, co zwyczajnie tuptają przy wyższym tętnie. Fajnie jednak sobie porobić troszkę "Bazy" w 2 strefie, faktycznie mi to uspokoiło serce, przy czym, gdyby nie intensywniejsze treningi (podbiegi, 200tki, 500tki, interwały 600/400, interwały na konkretnym odcinku szybko z przerwą tylko na opadnięcie tętna do okolic bazowego) to bym nie poprawił z kolei prędkości.
Strasznie dużo jest miejsca do rozwoju w tym bieganiu i też postępy są mocno indywidualne, są tacy, co mają predyspozycje i po roku robią większy progres niż Ty zrobisz w 5 lat
I jeszcze raz, lepiej nie porównywać tętna osoby x do swojej, bo to bardzo indywidualne.
@kiwikiwi Nie wiem na ile mnie kojarzysz z tagu, ale akurat wracam po kilju miesiącach bez regularnych treningów. Na początku spowodowane kwestiami społecznymi, potem miałem wypadek który minie wykluczył z biegania. Dziś parametry na pic rel, jeszcze 3 miesiące temu na takim tempie miałbym około 15-20 bpm niższe tętno.
Zaloguj się aby komentować
25 707,61 + 3,26 = 25 710,87
Witam serdecznie po nieobecności! Usprawiedliwiona zwolnieniem lekarskim, wracając z roboty rowerem tak się wydupiłem że z ciekawszych obrażeń to miałem dwa szycia i złamaną kość twarz, a z 6 godzinach na SORze pamiętam może 4 stop-klatki XD. No i najważniejsze dla nas, noga obita tak ładnie że siniaczek wyszedł prawie na pół uda, teraz już mało odczuwalne więc poszedłem wieczorem zrobić rekonesans truchtem. Myślę że powoli takie spokojne krótkie dystanse będę mógł odpalać.
No i przedłuża mi się passa udanych startów w tym roku, przed dwoma się pochorowałem, a teraz wypadek miałem przed górskim półmaratonem na DFBG. Jak dotąd startów gdzie byłem normalnie w formie - 0. Aż się boję co będzie w Krakowie w październiku. Na miesiąc przed wskakuję w pic rel XD
#sztafeta
Wpis dodany za pomocą https://hejto.sztafetastats.pl/sztafeta/

Zaloguj się aby komentować
No szkoda, szkoda ( ͡° ͜ʖ ͡°)
BTW pismo z decyzją o DSQ to "Document 44" XD
#formula1 #f1

Zaloguj się aby komentować
23 834,86 + 6,71 + 7,52 + 7,73 = 23 856,82
Jakieś treningi w progu i bieg otwarcia w nowo powstałym osiedlowym klubie biegowym, 10 osób na start, niezła frekwencja
#sztafeta
Wpis dodany za pomocą https://hejto.sztafetastats.pl/sztafeta/
Zaloguj się aby komentować
23 080,71 + 5,02 = 23 085,73
W końcu jestem po okresie weselno-wyjazdowym, będę mógł się zabrać za klepanie :D Na start spokojny bieg z wczoraj, mimo wyjścia po 22 dalej gorąco a powietrze stało. Uroki lata XD
#sztafeta
Wpis dodany za pomocą https://hejto.sztafetastats.pl/sztafeta/
Zaloguj się aby komentować
22 049,18 + 6,38 + 7,51 = 22 063,07
Jakieś dwa luźne biegania po półmaratonie. Trochę dochodziłem do siebie, a potem upały i intensywnie obłożony kalendarz trochę wyhamowały kilometry.
#sztafeta
Zaloguj się aby komentować
20 150,53 + 21,38 + 5,01 = 20 176,92
Celem było złamanie 1:48. Choroba ewidentnie jeszcze gdzieś we mnie siedziała, bo od startu (duszno i tłoczno, to mogło mieć lekki wpływ) tętno miałem o około 10 wyższe niż powinno być. Wiedziałem że będzie ryzykownie próbować realizować plan ale wiadomo kto szampana nie pije. Pierwsze 5 km biegłem z kolegą który postanowił podłączyć się do mojego planu i to w połączeniu z tętnem totalnie mnie skasowało. Po pierwszych stanowiskach z wodą puściłem kolegę i zrewidowałem plan, ale mimo spowolnienia było ciężko, piętno pierwszych 5 km odciśnięte.
Od 15 km zaczął mnie boleć pęcherz a dopiero na 18 były toitoie, wizyta pomogła. Te 3 km spowolniły mnie do tempa ~6 min/km, jest to o tyle dziwne że ilość płynów miałem przetestowaną. Potem już docisk do końca i udało się podkręcić tempo.
Cel był na 1:48, czas z chipa 1
Za to jestem mega dumny z moich kolegów którzy wkręcili solidne czasy, mam kogo gonić
#sztafeta
Wpis dodany za pomocą https://hejto.sztafetastats.pl/sztafeta/

Świetna robota
REGENERUJ!
Przecież u Ciebie jest złamany czas 2h, a na prawdziwym HM na bank nie mieliście lekko, na dodatek tuptańsko było w nocy!
Odpoczywać i do przodu!
Ja właśnie pierwszy tydzień planu treningowego skończyłem z wynikiem od Kołcz Ejmi - Pała ^^
Wgle może się spikniemy przed/po połówce w Kraku.
Może jeszcze @scorp @Trypsyna i @enron i wgl będzie ekipa hejtobiegowa
Zaloguj się aby komentować
19 919,92 + 5,88 = 19 925,80
W środę tydzień temu mnie rozłożyło i od tamtego momentu dalej nie jestem w 100% zdrowy, na szczęście został tylko delikatny katar. Trzeba było zatem rozruszać coś nogi bo w sobotę mój główny start tego roku. No niefortunnie się złożyło, ale wychodzę z założenia że tydzień bez biegania z powodu choroby to będzie dobry taper przed wyścigiem XD
#sztafeta
Wpis dodany za pomocą https://hejto.sztafetastats.pl/sztafeta/

Zaloguj się aby komentować
18 961,81 + 5,72 = 18 967,53
Miałem dodać post jak zbiorę więcej, ale się pochorowałem. Mam nadzieję że szybko odpuści bo za tydzień w sobotę mój główny start. A ten bieg to regeneracja spokojna po ostatnim wycisku.
#sztafeta
Wpis dodany za pomocą https://hejto.sztafetastats.pl/sztafeta/
Zaloguj się aby komentować
18 650,65 + 15,09 = 18 665,74
Od czwartku nie biegałem więc trzeba było wykorzystać zregenerowany (powiedzmy bo po drodze miałem kawalerski kumpla) organizm i wrzucić chyba przedostatnie mięsko przed wyścigiem. Wczoraj odpadł long więc dziś zaimprowizowałem 3x4km docelowym tempem wyścigowym. I fajnie, na końcu trzeba było trochę powalczyć, ale Garmin pochwalił i w symulatorze wyścigu ładnie poobcinał czasy
#sztafeta
Wpis dodany za pomocą https://hejto.sztafetastats.pl/sztafeta/

Zaloguj się aby komentować
18 011,32 + 8,60 = 18 019,92
Poranne interwałki 6x3 min, pozdrowionka i całuski
#sztafeta
Wpis dodany za pomocą https://hejto.sztafetastats.pl/sztafeta/

Zaloguj się aby komentować
Jak tam koledzy, #conaklaciewariacie opowiadajcie. A może coś innego na wieczór się szykuje? U mnie dziś przepięknie siadł Tauer 06 Incense Rose. I choć tego Incense ma na przekór mało to bardzo jestem zadowolony z blinda. Róża jest bardzo orzeźwiająca i wręcz cytrusowa, zapach czyściutki, piękny wybór do biura, co potwierdziły słowa kilku osób wokół mnie. A to mi się chyba jeszcze nie zdarzyło wcześniej XD
#perfumy #sotd

Zaloguj się aby komentować
17 786,19 + 10,06 = 17 796,25
Dziś taki miglanc, 2x3k w progu, kilometr przerwy pomiędzy. Tak na dobry początek dnia
#sztafeta
Wpis dodany za pomocą https://hejto.sztafetastats.pl/sztafeta/

Zaloguj się aby komentować
17 517,82 + 19,10 + 8,65 + 5,60 = 17 551,17
Trochę bazy, trochę progu i długi bieg z dziś. Wczoraj impreza rodzinna więc dzisiejszy wypad był pokutą, oj ciężko było.
#sztafeta
Wpis dodany za pomocą https://hejto.sztafetastats.pl/sztafeta/
Zaloguj się aby komentować
16 856,27 + 6,51 = 16 862,78
Płacę za cały zakres tętna więc korzystam z całego zakresu XD
Dziś w planie time trial na 5 min poprzedzony 3.2 km rozgrzewki i 2 km schłodzenia. Już na rozgrzewce wiedziałem że nic z tego nie będzie. Temperatura już o 8:45 robiła swoje i podczas rozgrzewki byłem badziej spocony niż czasem po całym biegu XD Wynik próby czasowej? Słabo, 1s/km wolniej niż podczas próby miesiąc temu, ale jak po tętnie widać walczyłem so końca. Warunki też mocno inne, miesiąc temu Max który wyciągnąłem to 188 bpm.
#sztafeta
Wpis dodany za pomocą https://hejto.sztafetastats.pl/sztafeta/

Zaloguj się aby komentować
16 515,27 + 17,08 + 8,01 = 16 540,36
Dwa spokojne biegi, jeden krótszy drugi dłuższy. Wczoraj nawet butki z gore tex założyłem i pobiegłem nad rzekę licząc na ciekawe wrażenia i oczywiście deszcz mi uciekł XD A dziś cieplutko, tętno wysokie bo się w nocy wkręciłem i grałem do 3 w samuraje ale za to takiego kawalera spotkałem ją koniec więc humor gituwa.
#sztafeta
Wpis dodany za pomocą https://hejto.sztafetastats.pl/sztafeta/

Zaloguj się aby komentować
16 117,80 + 9,06 + 6,18 = 16 133,04
Wczorajsze eazy z HR 145 i dziś interwałki. Ciężko było, o 13:30 gorąco, trochę mało wypiłem w ciągu dnia a do tego słabe spanie bo kotu waliło na łeb XD Ale robota wykonana, auuuu
#sztafeta
Wpis dodany za pomocą https://hejto.sztafetastats.pl/sztafeta/

Zaloguj się aby komentować