Czasami żałuję, że mam tych kacapów z Hejto na czarnej, bo się nieźle muszą gotować teraz xD
#ukraina #rosja #wojna

Czasami żałuję, że mam tych kacapów z Hejto na czarnej, bo się nieźle muszą gotować teraz xD
#ukraina #rosja #wojna
@bartek555 @mahoney tak jak piszę @Utylizejszyn siedzą cicho. Wczoraj dziadzio krzyczał że jesteśmy dzieci w przykrótkich spodenkach a nie eksperci od geopolityki ( ͡° ͜ʖ ͡°) i że to nie żaden pucz bo to pierożek chce przykryć nieudolność ukraińskich działań (fuck, logic) a później że nawet jeśli to pucz to i tak nic nie zdziałają
Zaloguj się aby komentować
#poszukiwacze #numizmatyka #archeologia
Znajdzie się ktoś, kto jest w stanie zidentyfikować przedmiot (monetę?). Jest bardzo cienki - da się bez problemu zgiąć w palcach.


Zaloguj się aby komentować
Certina C 032.430.11.041.00 za 2000 PLN. Stan jak nowy z papierami i pudełkiem.
Co sądzicie?
#zegarki

Zaloguj się aby komentować
#krew #krwiodawstwo #barylkakrwi
Lubię chodzić we wtorki, bo we wtorki najmniejszy ruch
Po dzisiejszej donacji na prywatnym liczniku 18 800.

Zaloguj się aby komentować
#zegarki #kontrolanadgarstkow
Moja pierwsza kontrola.

Zaloguj się aby komentować
Co sądzicie o Garmin Instinct 2? Ktoś używa i może podzielić się opinią?
Będę szczególnie wdzięczny za opinię jak się sprawdza podczas pływania na basenie i biegu na bieżni.

Zaloguj się aby komentować