#niemcy #monachium #budownictwo
ktoś był na targach Bauma w monachium? ile musze zarezerwować czasu aby zobaczyć co tam oferują?

#niemcy #monachium #budownictwo
ktoś był na targach Bauma w monachium? ile musze zarezerwować czasu aby zobaczyć co tam oferują?
Zaloguj się aby komentować
#stomatologia
o boże boże bożenko wreszcie pozbyłem się 8 która zaczynała odbierac mi smak życia. szkoda tylko ze wyrywanie trwało ponad 20 min bo nie chciała się ruszyć o milimetr.
Zaloguj się aby komentować
#zmianaczasu
ehhh kurla na stare miałbym jeszcze godzinę w wyrku, kiedyś to było…
Zaloguj się aby komentować
#samochody
prawie 2000 kilometrów do zurychu i spowrotem w 22 godziny to chyba za duzo dla mnie xD
Zaloguj się aby komentować
jest 17 marca a ty mi śniegiem tutaj napierdalasz xD
#pogoda
Zaloguj się aby komentować
#akwarystyka #elektryka
eksperci kochani, czy istnieją jakieś programatory czasowe które pozwalają na odcięcie energi elektrycznej za gniazdkiem 230V na określony czas(np.40min po czym wznowią prace) ale odliczanie ma się rozpocząć po tym jak zostanie wciśnięty jakiś przycisk.
Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
#kingdomcomedeliverance #kdc2
ja pi⁎⁎⁎⁎le, wpadłem miedzy składy i przez przypadek nadpisałem stan gry, 15h psu w d⁎⁎e xDDD
Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
zażądałem od firmy usunięcia moich danych osobowych na podstawie
"na podstawie art. 7 i 17 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO) niniejszym żądam niezwłocznego usunięcia moich danych osobowych "
czy było to skuteczne, czy ja po prostu dałem d⁎⁎y? formułkę wysłałem na jeden z e-maili z których się kontaktowali. oni sobie podtarli tym tyłek i dalej ich marketing kontaktuje się ze mna, jest tu jakiś ekspert i podpowie co dalej?
#pytanie #prawo
@Zarieln nie pisałem na noreply tylko do marketingowca który się kontaktował bezpośrednio, w stopce nie ma opcji rezygnacji z subskrypcji, chodź nie wiem czy tak można nazwać kontakt bezpośredni.
@Zarieln idąc twoim tropem widzę ze na ich stronie e-mail kontaktowy administratora danych jest inny niż na ten na który wysłałem wiadomość(chodź z tego emeila przychodziły mi oferty.), i tutaj pytanie do eksperta czy firma mogła sobie to od tak olać moje żądanie jeśli na ich stronie wpisany jest inny?
@kkEE ja z reguły piszę regułkę, plus informację, że jeśli w ciągu 24h nie zostanie to spełnione, kolejne maile będą traktowane jako nękanie i składam zawiadomienie na policję.
Wtedy albo szybko pomaga im na usunięcie, albo kontaktuje się operator typu człowiek z informacją ile im to technicznie zajmie i że 3 dni królowo złota i nas nie ma na twojej skrzynce xD
Zaloguj się aby komentować
#inpost
czy jak nadam paczkę przez aplikacje na paczkomat i wrzucę ja do maszyny docelowej to będzie ona zaraz do odbioru?
Zaloguj się aby komentować
obudziłem się o 5 bo coś mnie uciska, i nie są to buty
Zaloguj się aby komentować
poleci ktoś jakieś wielofunkcyjne urządzenie do małego biura? ma szybko drukować(laserowa) i skanować dokumenty w kolorze.
ma pracować w sieci po rj45
myślałem nad HP Color LaserJet Pro MFP M283fdw ale może ktoś poleci coś lepszego/tańszego
#drukarki #praca
@kkEE ja miałem takie wymagania:
kolor
format A3
skaner
znalazłem sobie atramentowego brothera który kosztował 900zl i tak byłem zadowolony że kupiłem sobie takiego samego do domu. Oba identycznie zepsuły się w tym samym czasie a że był akurat czas pandemi to się okazało że nowe takie kosztują ponad 2000zl.
wziąłem więc używaną konice za niewiele więcej i tak od 3 lat już na niej lecę:
laserowa kolorowa a3
dupleks w druku
automatyczny podajnik do skanera z automatycznym dupleksem
trzy szuflady na papier
dziala po kablu i wrzuca skany od razu na dysk sieciowy
wielki pojemnik tonera, chyba z pół kilo, kosztuje 200cos zlotych
chłopaki co mi go sprzedali robią też serwis i szybko reagują jak coś się dzieje
mogą odebrać ode mnie stara konice w rozliczeniu jak będę brał nowszą
kolejne urządzenie te tak wezmę bo to jednak są urządzenia zupełnie innej jakości niż te małe drukareczki.
ale miejsce zajmuje bo to taka szafa na kółkach
@koszotorobur ale serio nie potrafię znaleźć brothera zgodnego z moimi oczekiwaniami,
ten ma wszystko
https://www.brother.pl/printers/laser-printers/mfc-l8690cdw
ale jest strasznie wielki i nie zmiesci sie.
Zaloguj się aby komentować
dwa lata od zalania.
#akwarystyka #akwarium
ps nie jestem mistrzem sztuki fotografowania xD





@dildo-vaggins miało być o 3-4 mniej ale spadły mi 3 rybki w spadku a przenosiny od hodowcy i aklimatyzacje przeżyło 100% czego się nie spodziewałem xD przypada aktualnie45l na dyskowca(w akwarium) a do tego to ryby stadne czy tam ławicowe, same parametry wody mają dobre bo leci podmianka 70L+ dziennie, wszystkie ryby są aktywne i ciekawskie więc mam nadzieje ze tragedi nie ma.
Zaloguj się aby komentować
Wojna
Treść dla dorosłych lub kontrowersyjna