Styl gry RPA jest strasznie zbliżony do naszego. Padaka w obronie i laga na napastnika. Jak komuś tęskno za Orłami to praktycznie nie do odróżnienia. A shithoole w lini obrony to taka wisienka na torcie.
#mecz

Styl gry RPA jest strasznie zbliżony do naszego. Padaka w obronie i laga na napastnika. Jak komuś tęskno za Orłami to praktycznie nie do odróżnienia. A shithoole w lini obrony to taka wisienka na torcie.
#mecz
Zaloguj się aby komentować
#mecz Co oni za filtry nakładają że nie ma tej słynnej żółtej meksykańskiej poświaty?
Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
#mecz psg w szoku że można 1-7-3 grać xD
Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
#mecz jak dla mnie to powinien z czerwoną polecieć
Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
#sylwesterzhejto
ehh jeszcze 111 lat do 2137.
Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
#mecz
mało kto o tym wie ale młody mbape podczas dorastania w paryskim sierocińcu miał pokoj w plakataach swojego idola.

Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
o 45 minut za wcześnie ta bramka na 1:0
#mecz
Zaloguj się aby komentować
miała być studnia głębinowa ale woda postanowiła nie przypłynąć na wielkie otwarcie xD
#budownictwo
O mało tak raz nie kupiłem działki - właścicielka mówi że “Panie ta działka jest ostatnia w zasięgu wodociągów, byłam, rozmawiałam nie będzie problemu” to myślę sprawdzam - 3 tygodnie później list z wodociągów że nie mają warunków technicznych do zapewnienia wody xDDD
“Panie tutaj wszyscy na górce mają studnie głębinowe nawet lepiej bo jak idą święta to mają wodę a my z wodociągów ciśnienie słabe mamy, jak trzeba będzie to się dołożymy do studni”, no to mówię sprawdzam - analiza elektrooporowa wykazała że na działce są tylko wody podskórne i ew jakąś żyłę widać w okolicach 150m ale w takim miejscu że ni huhu byliby nawet jak dam dowiercić bo zaraz przy granicy działki xD
Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
w nawiązaniu do merytorycznych wpisów @Anty_Anty , chciałbym poruszyć ważna kwestie tych wyborów.
może mi ktoś powiedzieć w granicach jakiego prawa albo procedury wyborczej działają komisje wyborcze które udostępniają numery zaświadczeń jakiejś nieznanej stronie?
https://www.hejto.pl/wpis/oho-jednak-czlonkowie-komisji-korzystaja-z-aplikacji-mateckiego-polityka-wybory?commentId=c8fd58c8-9867-42ac-b3b3-19236bd93eab
#wybory #polityka
@Anty_Anty
mam podać cytat w którym PKW namawia do zaniechania procedur wyborczych? masz racje, analizuje od 2h nie znalazłem takiego.
nie znalazłem również w prawie ani w żadnych procedurach wyborczych ZAPISU który zezwalałby komisją na przekazywanie danych wyborców osobom/podmiotą trzecim. a dokładnie jest tam opisane jak i co może być weryfikowane przez komisje, i w jakich granicach działają.
a przypomnę tylko ze takie komisje działają w oparciu o procedury wyborcze i prawo.
jeśli masz taki to podaj gdzie go znajde albo skończ się błaźnić.
Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować