NO TO JUŻ PRZECHODZI LUDZKIE POJĘCIE
#heheszki #protesty


NO TO JUŻ PRZECHODZI LUDZKIE POJĘCIE
#heheszki #protesty

Zaloguj się aby komentować
Pomagam dzisiaj kuzynowi układać kable nowe na mieszkaniu, no i jest też dwóch wujów śmieszków dali mi wiadro od wynoszenia gruzu, żebym szedł do piwnicy po kibel szturmu.
Właśnie sobię odpalam drugiego papierosa, podczas kiedy oni kują z żelbecie dziury pod puszki, bo nie mają koronki. Mam spokój.
Śmiali się jak wychodziłem że hehe gorol (jakby sami z Pipidówki Dolnej na Śląsk nie przyjechali za robotą)
Zastanawiam się czy nie wyłączyć prądu na klatce i wrócić z powagą że łapałem iskry, ale się skończyły.
#budujzhejto #remontujzhejto #zalesie
Zaloguj się aby komentować
Wszystko co miałem do napisania, zawarłem w swobodnej części wypowiedzi
#polityka
Zaloguj się aby komentować
no to pora na #sylwesterzhejto dzisiaj alko, a jutro koncert we Wiedniu
Zaloguj się aby komentować
Męczyłem się, ale jak mi się udało to miałem takie no przecież!
19.12.2023 – 🇵🇱 DIFFLE
11 słów – 63 litery
🟢 30 🟡 9 ⚪ 24
Zaloguj się aby komentować
Nie jestem dziś z siebie dumny, słaby wynik
13.12.2023 – 🇵🇱 DIFFLE
5 słów – 28 liter
🟢 18 🟡 3 ⚪ 7
Zaloguj się aby komentować
Pierwszy raz w to gram, fajne, choć wynik pewnie kiepski
04.12.2023 – DIFFLE 🇵🇱
10 słów – 54 litery
🟢 28 🟡 3 ⚪ 23
Zaloguj się aby komentować
Złom z Niemiec sprowadzają, Niemiec płakał jak sprzedawał XD #heheszkipolityczne
Zaloguj się aby komentować
Grzeją kaloryfery:(
https://youtu.be/n9mzICdYjBo?si=aG8Subcd0pAPhBXM
To nie jest mile, nie jest dobrze...
Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Jestem Oburzony, miesiąc temu się dało
#revolut #payu

Zaloguj się aby komentować
Nie miałem kiedy przyciąć jabłoni, mogę to zrobić jeszcze pod koniec marca?
#wolnesady #sadownictwo #ogrodnictwo
Zaloguj się aby komentować
Dla tego topowego średniaka porzuciłem swojego iPhone!!!!
czytaj więcej
antyspiderkom. peel/692137420/kazdy-artykul-o-telefonach
Zaloguj się aby komentować
Robiłem porządki. Jednej brakuję, reszta "nówki"
#komputery #chwalesie

Zaloguj się aby komentować
na wykopie słyszałem że się nie da, a tu jednak się da!
#bekaztransa

@Jira "2 tygodnie to właśnie połowa miesiąca xDDDDDDDDDD"
Połowa miesiąca to nie połowa życia bo po pierwsze nie jeżdżę całe życie tylko max kilka lat przeznaczam dla tego zawodu, po drugie w wakacje mam 1.5 miesiąca wolnego więc największym cymbałem jesteś tutaj ty przygłupie. I pamietaj,
nie życz drugiemu co tobie nie miłe bo z takimi życzeniami bywa że wracają do nadawcy.
Zaloguj się aby komentować
jakiś pedalski ten portal, napiszę coś, zaraz lecą pioruny, wszyscy liżą się po fiutkach, nie to co na wykopie, coś napiszę to zignorują lub napiszą "sklej p⁎⁎dę" czy "japa tam z tyłu"
Zaloguj się aby komentować
komentator TVN bardziej cieszył się że skoku Ukraińca niż Polaka, czy to jeszcze Austria?
#pdk #ukraina #skoki
Zaloguj się aby komentować
kiedy ty plusowałeś na wykopie, inni grzmocili aż huczało.
Zaloguj się aby komentować
znikła mi apka YT i YT music
Zaloguj się aby komentować
dobijam właśnie do 300 godzin w januszeksie a jeszcze się miesiąc nie skończył #pracbaza #zalesie
Zaloguj się aby komentować