
Sosnowiczanin
- 73wpisów
- 470komentarzy

Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Bardzo chciałbym podziemkować wszystkim którzy doceniali moje wpisy, mam rangę KOMPAN, mogę już działać na nocnej także ten.
z tej okazji proszę bardzo
Zaloguj się aby komentować
Na wykopie trochę byłem, na wykoppiwach i party bywałem, ale smutno tu jakoś bez niektórych użytkowników, którzy pozostali na wykopie. Tylko dla nich czasem wejdę na wykop i zobaczę czy coś nie napisali. Z drugiej strony, że jeszcze tam siedzą, nawet mi ich nie żal xD

Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
biorę telefon otwieram wykop, mówię co za gówno, otwieram hejto.
eh te przyzwyczajenia
Zaloguj się aby komentować
powrzucal by człowiek jakieś zdjęcia, to nie może, ech
Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
mogli te zmiany wprowadzić w piątek po południu
Zaloguj się aby komentować
Po tym nowym wykopie i tym że apki nie działają, to chyba zostanę tu na dluzej
Zaloguj się aby komentować
budzę się codziennie, otwieram oczy i mówię:
dopiero co oczy otworzył i już do komputera<br />
I już mi się nie chce niczego.
Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować